Autor Tema: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014  (Posjeta: 35286 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #15 u: Siječanj 11, 2014, 02:31:52 »
Da ide troznamenkasto onda bi zel 666. cer1njo

Offline Montoya

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #16 u: Siječanj 11, 2014, 08:09:44 »
Kimi je ocito fan Becksa :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #17 u: Siječanj 11, 2014, 09:56:12 »
Od Kimija sam očekivao da će uzeti 69  cer1njo

Offline Iceman

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #18 u: Siječanj 11, 2014, 10:13:43 »
Ricciardo - Reason for #3 is it was my first ever number in karting and I was also a fan of Dale Earnhardt. (NASCAR vozač)


Offline Punisher

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #19 u: Siječanj 11, 2014, 11:03:17 »
Di su caterhami?

Offline speedy56

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #20 u: Siječanj 11, 2014, 13:41:48 »
Još nisu potvrdili vozače pa ih zato nema

Offline Iceman

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #21 u: Siječanj 11, 2014, 13:59:38 »
Chilton ostaje u Marussiji

Offline Iceman

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #22 u: Siječanj 15, 2014, 20:04:14 »
@DogZY - ajd nek ti bude, iako je i ono F1 tema, čemu onda služi?  :P

Pa ovako mi se čini ok, ali treba vidjeti kad se skine plahta.

1. Ferrari predstavlja bolid online 25.1.2014

2. Fanovi mogu glasati za ime novog bolida. Ponuđena imena su: F14 T, F14 Maranello, F14 Scuderia, F166 Turbo, F616 .
Osobno sam glasao za F166 Turbo. Fensi zvuči, bolje nego ove godine.  A i treba obilježiti novi motor ( V6 1.6 da ponovimo gradivo ;) )
Scuderia Ferrari 2014 car (tu možete glasati do 5 puta). Zasada tjesno vodi F166 Turbo.

3. Vettel postao tata. Djevojčica je u pitanju. Čestitam!

Offline DogZy

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #23 u: Siječanj 15, 2014, 20:27:48 »
Zelim od motorsport foruma stvoriti lijepi arhiv F1, poredanog po godinama, da se vidi da se pise i da se stvara.

Ajd, oprastam ti ako nisi skuzio moju filozofiju do sada :P

Cestitam Vettelu sto je postao otac, zivo me zanima kako ce ocinstvo utjecati na neki nacin u daljnoj karijeri, koliki ce to faktor biti.

Valjda ne budu platypussi ponovo, citao sam negdje da bi mozda mogli i biti.
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2014, 20:30:17 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #24 u: Siječanj 16, 2014, 01:21:58 »
Ajde Domagoj, imenjače, da pišem u ovu temu....

Kako komentirate retardaciju od Ante Vetme sa GP1 portala, (glavni i odgovorni urednik) koji je iz onog simpatičnog intervjua koji je Alonso dao curici od DEVET godina i gdje se vidi da je čovjek DESET minuta odgovarao samo tako, (srcem, dušom ili čime već) na nrjna pitanja!!!??
Dali bi to napravio KIMI svemoćni, Sebastian, Massa..bla bla bla!

 Fernando ALonso je u tom intervjuu odgovorao tako iskreno i bez imalo neke kalkulacije i čega već!

Ali tada retard Vetma pukne da je Alonso rekao da treba poštivat momčadske odredbe!!!

Svi se obruše na Fernanda, a di je JEBENI MULTI 21!!!???

Ovo sam mu napisao na portalu:



Jer on sa time dobiva komentare!

I onda vidiš da je u članku napisao da je Fernadno Alonso  NOVINARU dao tu izjavu!!!  kava1

I evo ponovno taj intervju
A special interview with Fernando Alonso | Scuderia Ferrari

di se vidi da on nije umišljeno govno...
____________________________-

Eto, došli smo kod tebe utemu..  ;D

Živili  p1va
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2014, 01:24:24 od doktor1 »

Offline Iceman

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #25 u: Siječanj 16, 2014, 01:45:25 »
A kaj da velim? I dalje pišem podosta pristojno na tom portalu, ali samo čekam neku situaciju (+ ak taj dan budem posebno raspoložen) brijem da ću im svima po redu j...... m........, prvi na redu vetma, drugi hattrick itd. Postat ću najveći ološ na tom portalu, majke mi.....

Offline doktor1

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #26 u: Siječanj 16, 2014, 01:52:09 »
Bez pogovora sam napisao da su izvukli rečenicu iz konteksta i da su retardirani!!

A zna se da je Vetma - Vettel!
*Sebastian Vettel je vrh vrhobva, to stoji, jedva čekam kada Alonso ode u penziju da Seb sjedne u propetog konja... - da se razumjemo

I stvarno je ovaj intervju simpa totalno! Vidi se da Fernando Alonso sa guštom odogvara toj curici! A onda jazavci izvlače sranja iz toga---

I klanjaju se Kimiju!!!!!!! Koji kad kaže YES, YES je neki jebeni kralj F1!! Ma kurac je!!!! AAA!!!!!!

Offline doktor1

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #27 u: Siječanj 16, 2014, 01:58:28 »
Evo sada sam na GP1 postavio pitanje glavnom i odgovornom - Vetmi:


Offline Iceman

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #28 u: Siječanj 16, 2014, 14:48:08 »
Bez pogovora sam napisao da su izvukli rečenicu iz konteksta i da su retardirani!!

A zna se da je Vetma - Vettel!
*Sebastian Vettel je vrh vrhobva, to stoji, jedva čekam kada Alonso ode u penziju da Seb sjedne u propetog konja... - da se razumjemo

I stvarno je ovaj intervju simpa totalno! Vidi se da Fernando Alonso sa guštom odogvara toj curici! A onda jazavci izvlače sranja iz toga---

I klanjaju se Kimiju!!!!!!! Koji kad kaže YES, YES je neki jebeni kralj F1!! Ma kurac je!!!! AAA!!!!!!

1. Imam malo drugačije mišljenje. Iako sam uvijek navijač Ferrarija, ne možeš a da ne navijaš ili favoriziraš vozača. Na kraju krajeva oni voze te bolide. Rivalstvo između Alonsa i Vettela traje već 4 godine. U 4 godine Vettel je 4 puta izašao kao pobjednik. Jednostavno ne vidim načina da ja odjedanput počnem navijati za njega, pa čak i kada i ako sjedne u crveni bolid ( i baš zbog te činjenice, nadam se da neće). Ako do toga dođe to će biti vrlo delikatna situacija za mene, jer protiv Ferrarija ne mogu, ali mogu protiv Vettela. Jednostavno ne mogu navijati za Alonsovog najvećeg rivala koliko god dobar bio. Rivalstvo između Schumija i Alonsa je kratko trajalo, između Schumija i Kimija ista stvar ili ga gotovo nije bilo, između Alonsa i Kimija ista stvar.
Da se razumijemo Vettel je jedan od najboljih vozača današnjice, zaslužio je svoje naslove i poštujem ga kao bilo kojeg drugog vozača koji vozi ili ne vozi za Ferrari, ali ja za njega ne mogu navijati.

2. Vidim da ti baš Kimi ne sjeda, iako je on najmanje kriv za sve. Problem su djevojčice koje su se zaljubile u jednog plavog momka koji vozi 300 km/h i dečeci koji bi voljeli lokat kao on, barit kao on i vozit kao on i pritom biti cooooool.

Offline doktor1

Odg: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
« Odgovori #29 u: Siječanj 16, 2014, 14:58:00 »
Navijam za Ferrari i to je to...
Ferrari će trebat jedno fantastičnog mlađeg vozača. A tko drugi nego Sebastian?
Hamiltona mi je ono, li la iako da sjedne u crveni bolid opet bi navijo za njega...

NE da mi Kimi ne sjeda, nego to preseravanje njegovih fanova više, (a i on sa onim ponekad retardiranim rečenicama, iako sličan je bio i Mika Hakkinene, valjda su takvi)..

Između Alonsa i Kimija - Alonso; i smatram da je Fernadno trenutno još uvijek najbolji vozač u Formuli 1
I sam Sebastian je rekao da vozi svemirski brod i jedini konkurent sve ove godine mu je Fernando Alonso u neprepoznatljivom Ferrariju koji treba neki preustroj pothitno!