Autor Tema: Televizori  (Posjeta: 58539 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Televizori
« Odgovori #30 u: Prosinac 24, 2013, 22:54:08 »
Ja sam si uzeo prekjučer Samsunga 32F5000. LED osvjetljenje, 100 Hz, 82 cm, Smart TV, Full HD, dobar kontrast, HDMI konektor, 2 USB-a (filmovi, glazba, slike... sve pušta, čak i titlove sa našim znakovima podržava  hug1).

Mislim da za 2400 kn nije moglo bolje.

Ja planiram uzeti isti model, al 42"

Počele su me dosta na tim svim ekranima mučiti crne. Sad imam plazmu i one imaju baš duboke crne, onda kad se vratim na laptop ili Lcd tv mislim da nešto ne valja.
Kako je to ovdje?

Offline Luckyluke

Odg: Televizori
« Odgovori #31 u: Prosinac 24, 2013, 23:16:38 »
Ja planiram uzeti isti model, al 42"

Počele su me dosta na tim svim ekranima mučiti crne. Sad imam plazmu i one imaju baš duboke crne, onda kad se vratim na laptop ili Lcd tv mislim da nešto ne valja.
Kako je to ovdje?
Imam ga tek 2 dana pa ti nisam baš mjerodavan za nešto puno reći, niti sam se ikad previše zamarao sa kvalitetom crne boje, iskreno. Jučer sam gledao Toy Story 3 preko USB-a u HD-u i ostao sam paf kvalitetom boja i općenito prikazom. Moram pohvaliti i ujednačeno pozadinsko osvjetljenje koje se ne probija po rubovima (kao na mom starom Sony-u). Generalno sam jako zadovoljan slikom, sad da sam baš obraćao pažnju na crnu, i nisam. Moja preporuka ti je da otiđeš do nekog dućana tipa Elipso i osobno vidiš da li ti je dobar ili ne.


Offline Cole™

Odg: Televizori
« Odgovori #33 u: Prosinac 30, 2013, 23:04:53 »
Shimmy, kakvi su dojmovi?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Televizori
« Odgovori #34 u: Prosinac 30, 2013, 23:38:30 »
Kolko te izašo Ramparts, izgleda jebeno.

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #35 u: Prosinac 31, 2013, 00:11:42 »
3600kn

Jedva čekam da upogonim da imam veće ljude za streljati na BF-u. cer1njo

Offline speedy56

Odg: Televizori
« Odgovori #36 u: Prosinac 31, 2013, 09:47:08 »
3600?
Nije to malo puno za 32"? Za manju lovu se može naći neki 42" LED.

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #37 u: Prosinac 31, 2013, 09:52:00 »
Bitniji su mi fičri nego veličina, a i 32'' je meni dost veliko + 200hz + Sony (za gaming najbolji).

Bez brige, pogledal sam i ostalo, ali ništ me se nije posebno dojmilo u tom rangu, pogotovo ne od ostalih proizvođača.
« Zadnja izmjena: Prosinac 31, 2013, 09:54:54 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #38 u: Prosinac 31, 2013, 16:08:36 »
TV je prva liga, kvaliteta slike je O_O

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #39 u: Prosinac 31, 2013, 17:21:49 »
Lepo wifi streamanje filmova i serija s PC-a na TV dela bez problema. Winrar. thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #40 u: Siječanj 01, 2014, 13:51:08 »
Da, to kako kome treba - ovaj moj ima isto super sliku no nema baš ništa od opcija. Ali nisam ni tražio. Imam eksterni hard na kojem imam 50-ak filmov ašto ću gledati narednih... godinu dana  cer1njo
No ta W serija ima još bolju sliku da od ovog mog R, vidio, ali iskreno osim kada su jedna pored drugog, nisam svjestan da sam nešto zakinut za sliku, bitnija mi je veličina bila od tehnike cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #41 u: Siječanj 01, 2014, 14:03:24 »
Stari moj, imam dost dobar monitor (isto je LED ko i TV), ali razlika u kvalitete slike se vidi doslovno na oko - doslovno je duplo bolja slika na TV-u.

Žestoko mi je kak taj X Reality Pro software, čip, wotever poboljša sliku i fajlove lošije kvalitete. Zinul sam dok sam videl, pa sam se vraćal na komp pustiti file kad sam bil onak - pa nemre biti takva razlika (al očito je da more cer1njo).

Još jedno iznenađenje glede slike je Youtube na TV-u - svi videi koje sam pokrenul na TV-u su zgledali full hd, bez ikakvog štekanja, a dok na pc-u denem full hd odma mi veza počne krepavati, a na full screen sve šteka lol cer1njo

Koga zanima, malo detaljnije:

Why does picture quality look so good on Sony LCDs | t-break: Tech @ Its Fastest

Očito je moj 32'' taman jer slika je brutala.

Ukratko - kome je bitna kvaliteta slike velika preporuka Bravia + X Reality Pro. thumbs1

Offline Iceman

Odg: Televizori
« Odgovori #42 u: Siječanj 01, 2014, 14:40:15 »
Jbt frend i njegov stari kupili 2 TV-a. Jedan za dnevni boravak - LED LG (nisam siguran u veličinu, brijem da je tu negdje ili malo veći od plazme Panasonic), i frend za svoju sobu plazma Panasonic (107 cm). Jučer sam bio kod njega i ajde da vidim to čudo od tehnike. Ostao sam paf.
Oba TV-a su mrak. Koja je to slika jbt!?!?! Čak sad i žalim što sam gledao avatara u 3D na plazmi jer sad mi niš ne valja gledati ili igrati doma. Slika je fantastična na plazmi. I dalje smatram da TV koji ima 107 cm nije prikladan za sobu. Kaje najbolje frend je htio još veći  fpalm1 , ali da je gušt imati takav TV to je. Svaki TV je plaćen cca 5500 kn. Isplati se svaku lipu (naravno ak imaš para za to).

Uglavnom:
1. Žalim kaj sam to vidio, jer sad mi je doma jadno gledati neku seriju ili film na PC-u ili TV-u.
2. Igrao sam malo PS2 (Mortal Combat). Igra je stara (kao i PS2), ali bio je takav gušt igrati na velikom ekranu. Šteta je ne imati konzolu uz takav TV.
3- Počinjem skupljati za takvo "čudo" tehnike.  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #43 u: Siječanj 01, 2014, 14:41:41 »
Za takve pare i mora biti slika kak se spada, pa već moj za 'samo' 3 i pol ima sliku da ti pamet stane. thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #44 u: Siječanj 01, 2014, 15:20:21 »
Znam ja o čem ti pričaš, takvo nešto imam i na mobitelu (Xperia Z), slika na njemu je 3 puta ljepša nego mi na kompu, iako ako isključim tu opciju, nije nešto posebno - tj u rang je sa drugim mobovima te klase, ali sa tim uključenim, nema tog Galaxya, pa ni S4 na kojem slika izgleda tako dobro. Znam, par frendova ima S4.

Ali nisam ni gledao, možda mi i TV to ima, znam da ima neke enhancere slike, samo znam da mi slika izgleda jebeno. A znam da W izgleda jop bolje, kako rkeoh, vidio sam ih jedan pored drugog, samo iz W serije mi je koštao 82cm isto kao moj R 102, a radje sam išao na veličinu, jer slika je ljepša jedan pored drugog, ali i na ovom je toliko dobra slika da ako ne uspoređuješ sa nekim direkt, više si nego zadovoljan, ak me bereš
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.