Autor Tema: Better Call Saul  (Posjeta: 20757 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #30 u: Veljača 18, 2015, 22:23:41 »

 cer1njo cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #31 u: Veljača 18, 2015, 22:30:16 »
Ili drdamjan, taj je uvek imal urnebesne titlove, al tu i tam se zalomil neki ozbiljan rad. cer1njo

Offline SuperVeloce

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #32 u: Veljača 18, 2015, 22:59:36 »
Ma bitno da je kostur pogođen, ostalo je sve prevodilačka sloboda.  cer1njo

Odgledao sam prvih 10 minuta serije i baš mi je bilo mrsko gledati dalje pa sam ugasio, nije loša serija, nego ja nisam dobar.  jaad

Offline Luckyluke

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #33 u: Veljača 22, 2015, 20:02:35 »
Malo 'uskršnjih jaja'...
Better Call Saul: All the Breaking Bad Easter eggs you might have missed - News - TV & Radio - The Independent

Za ovo pod brojem 5.; mislio sam si 'pa jebemu, odnekud mi je poznata ta adresa Juan Tabo', i onda vidim tu da je to onaj apartman od Gale Boettichera.  cer1njo


Offline Luckyluke

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #34 u: Ožujak 11, 2015, 17:20:37 »
Definitivno najbolja epizoda do sad. Počinje se radnja zahuktavati... Ove prijašnje su bile ok, ali bez neke radnje. Sviđa mi se da je Mike ukrao gotovo cijelu epizodu, bilo ga je stvarno premalo u prijašnjima pa je ova bila iskupljenje. Jedva čekam nove epizode.

Offline Thergothon

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #35 u: Ožujak 12, 2015, 17:58:16 »
Odlična epizoda, dodatno produbljuje pozadinu lika (Mike) i pravo osvježenje mi je  bila u odnosu na prošle dvije koje su me jako zamorile.

Offline the_prodigy

Better Call Saul
« Odgovori #36 u: Travanj 02, 2015, 01:11:40 »
Kako sam zavrsio sa Dexterom, prebacio sam se na Saula. Pogledao svih 9 epizoda trenutno i za koji dan je finalna 10. za kraj sezone.

Jako mi je usporena sezona, dogadjanja, scene, dijalozi.. Jako malo uzbudljivih scena, imam taj neki osjecaj da gledam epizodu samo da ju pogledam do kraja.

Ajd u ovoj 9. toj epizodi su se pocele dogadjati neke stvari i postaje sve zanimljivije, tako da vjerujem da je ova prva sezona, kako to inace biva, uvod u cijelu pricu, background pojedinih likova, povezivanje jednog s drugim i vjerujem da ce u drugoj sezoni krenuti šou.

Ali sam Saul kao lik mi je predobro prikazan. Mozes se poistovjetiti s njim u bilo kojem trenutku, prozivljavati taj jad i bijedu u kojoj se nalazi, zajebe koje mora trpiti i sve sta ga snadje. Saul je bio prava dobricina prije BB-a. Ali zapravo kad malo vratim film, nije on bio ni toliko los u BB-u. Mikeov background je isto odlicno prikazan.

Sto se tice drugih, odmah sam skuzio lika iz Far Cry-a :) A u ovoj 9.toj epizodi se pojavi Steven Ogg iliti ludi Trevor iz GTA V :)
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2015, 01:15:03 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline SuperVeloce

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #37 u: Travanj 05, 2015, 00:07:28 »
Odgledao ovih 9 epizoda, jako zadovoljan viđenim. Super mi je bilo vidjeti Vaas-a i Trevora. :D

Offline Luckyluke

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #38 u: Lipanj 15, 2015, 22:08:55 »
Tek sad sam pogledao 10. epizodu ... Ne mogu lagati sam sebe i moram reći da sam razočaran skroz. Nema nikakve specifične radnje, likovi onako osrednji... većinom sam jedva čekao da epizoda završi. Nadam se da će druga sezona bit puno bolja, želim vjerovati da je ovo samo neki uvod u ono što slijedi.

Offline doktor1

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #39 u: Srpanj 06, 2015, 09:17:19 »
Pogledo cjelu sezonu...
Neznam, meni je serija jako dobra.
Šest epizoda gdje bolje upoznajemo Mikea je vrhunska; odličan lik...
I zadnja epizoda je jako dobra; pokazuje smrt Jimmya, a rođenje Saula.
Jimmy se cjelu sezonu trsi da bude pošten i pokušava se pridržavat zakona no onaj razgovor sa Mikeom o količini dolara koje su imali te zaključak da više neće ponovit grešku, (kao i okretanje glave kada je napokon imao osiguran posao u odvjetničkoj firmi) pokazuje da je taj lik mrtav...

Isto tako vrijeme provedeno sa starim prijateljem Macom naziva "best time ever" nakon šta ga Kim nazove... A šta su tada radili? Varali ljude!

Čeka se druga sezona...

Offline Luckyluke

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #40 u: Siječanj 13, 2018, 13:35:45 »
Nastavio sa gledanjem nakon kakve 2 godine stanke iako mi je prva sezona bila dosta mlitava. Jednostavno mi je falilo prave radnje i uzbuđenja koje bi očekivao. Osim toga ni likovi mi osim Saula, Nacha, Mikea i eventualno Kim nisu bili ništa posebni. Sad sam došao do 4. epizode 2. sezone i počinje bit dosta zanimljivije. Onaj okršaj Mikea i Tucoa mi je bio ekstra i vidim da će radnja sad eksplodirati. Još kad znam tko će se pojaviti u trećoj sezoni (odgovor u spoileru) počinjem sa uzbuđenjem gledat svaku sljedeću epizodu. :)


Offline gamelaker

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #41 u: Siječanj 13, 2018, 15:14:25 »
Ja isto odgledao možda polovicu prve sezone dok je tek izlazilo, pa odustao iz nekog razloga.  cry1

Mogao bi i nastavit, drago mi je čut pozitivne dojmove od hardcore fana Breaking Bada  thumbs1

Offline c0bra123

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #42 u: Siječanj 13, 2018, 15:34:22 »
Ja isto odustao zbog dosadnog razvoja priče u prvoj sezoni.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #43 u: Veljača 11, 2018, 14:25:53 »
Aaaaaaaaaaa Hector Salamanca, Krazy8 i The Cousions ave1 Samo zbog pojave ovih starih likova već mi se poveća adrenalin. Inače da, serija postaje sve bolja i bolja. Nadam se da su s razlogom napravili ovako spor uvod. Sad je konačno radnja krenula i očekujem bolesne stvari kakvih je u BB bilo na pretek.

Offline Luckyluke

Odg: Better Call Saul
« Odgovori #44 u: Ožujak 20, 2018, 11:46:39 »
Ok, sve u svemu 2. sezona je mrvu bolja od prve sve zahvaljujući tome što se počelo kuhati između Mikea i kartela. Ova Saulova priča je prilično dosadna, ovaj Chuck je do bola dosadan sa svojom bolešću i kukanjem. Dođe mi da premotam dalje kad ga vidim. Pogledao do S03E03 i to već sad postaje dosta bolje, konačno serija počinje poprimati očekivani oblik kakav smo navikli u BB. Pojava starih likova uvijek mi izmami osmijeh na lice i čini mi se da bi sad moglo postat doista gadno. S nestrpljenjem gledam dalje :)