Autor Tema: Kingdom Come: Deliverance  (Posjeta: 16543 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #45 u: Veljača 26, 2018, 15:53:32 »
Čekam patch za igrat main quest a do tada okolo skupljam iskustvo sa Henryem...
Igra je tako dobro dizajnirana da te samo uvuče u taj srednji vijek...

Kingdom Come: Deliverance - YouTube


Galerija slika

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #46 u: Veljača 26, 2018, 19:03:48 »
Kakv odličan sidequest sam sada odradio!  ave1
Znači, razgovori, traženje lokacije pomoću šifrirane knjige, šuljanje na posjed po mraku te ulazak na tavan za prisluškivat razgovor, prespavana noć, konzultacije sa svećenikom te povratak na jug reći gazdi da sam uspješno odradio zadatak koji mi je zado... Ravno main questu u mnogim igrama! I to nije prvi odličan sidequest u ovoj igri...
A sve to gore spomento se može rješit uz drugačije odabire!  thumbs1 thumbs1
Moj put nije imao nikakvu borbu...

A  moj Henry malo pomalo postaje časni vitez  cry1, (suze radosnice  sm1jeh) cer1njo
*uz pokoju krađu i tako to  ;D


Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #47 u: Veljača 26, 2018, 19:30:37 »
Inače...
Mislim da bi ovo trebalo postat normalno da se može u skoro svakoj FPS igri ovakvog tipa - imamo tijelo i nije problem preći nikakavu prepreku na putu; uz animaciju!

Kingdom Come: Deliverance - YouTube

Offline Hrv4tin4

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #48 u: Veljača 27, 2018, 07:09:42 »
Isplati li se sada uzet igru ili pričekat tamo do 9.-10. mjeseca da sve lijepo ispoliraju?
Dugo sam čekao ovakav tip igre gdje je naglasak stavljen na "realnost".
Imam dosta igara i zaostataka za odraditi, no ovu igru ne želim preskočiti.
Kažem, ako je neispolirana i dalje - čekam. Modovi koji možda i ispoliraju igru mi ne dolaze u obzir pošto nikada ne igram s modovima.

Offline Cole™

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #49 u: Veljača 27, 2018, 07:13:52 »
Ima dosta bugova, ali izgleda da slušaju zajednicu, pa da budu sve to lijepo ispolirali do tada.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #50 u: Veljača 27, 2018, 07:27:42 »
Onda ju uzimam nakon godišnjeg  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #51 u: Svibanj 24, 2018, 14:03:51 »
Još prije sam odlučio sam ostavit igru dok ne bude potpuno ispeglana.
A po ovome šta dolazi i sa svim sadržajem.
Tako da, tko hoće zaigrat ovu specifičnu igru neka sačeka sav sadržaj i tada krene u avanturu!


Offline c0bra123

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #52 u: Svibanj 24, 2018, 22:27:20 »
Onda ju uzimam nakon godišnjeg  thumbs1

Bila je na popustu, si ju uzeo?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #54 u: Lipanj 27, 2018, 06:44:48 »
@c0bra123

Sorry ne javljam se jer bijah u gužvi. Generalno znaš o čem pričam.

I da, uzeo sam igru, konačno! Sad planiram završiti God of War i onda se polako i na ovo čudo baciti. Baš me zanima kako će to biti, probati ću igrati bez ikakvog HUD-a i drugih stvari pa da vidim hoću li uspjeti preživjeti tjedan dana...  ave1

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #55 u: Lipanj 27, 2018, 11:42:23 »
Doc, igras jos?

Ne presto sam...
Čekam da sav sadržaj bude u igri!
Kada izađe i Tournament dio, (vidi se gore na DLC radmap slici) koji je trebao biti od početka u igri onda ću definitivno preći igru jer je zbilja specifična i posebna.
Npr, ovaj screenshot pokazuje kako je npr Tournament dio morao biti od početka u igri no nema ga...



U svo ovo vrijeme su već dodali mnoge stvari te popravili ogromnu količinu gluposti.
A onda kada pređem igru vjerovatno ću uzet "Band of Bastards" DLC...
A već sam utuko 84 sata u igru iako skoro pa nisam ni tako glavnu priču...



I naravno novi prolazak će biti na ovoj novoj težini...

Par slika:








Offline ManTheRamparts

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #56 u: Srpanj 10, 2018, 17:01:48 »
U kakvom je ovo stanju sad? Bugovi i to?

Offline Lollik

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #57 u: Siječanj 15, 2019, 19:35:16 »
povremeni glitch i najcesce mi se crasha, ali je igrivo. utukao oko 110 sati u posljednjih mjesec i pol cca.. igram ju nonstop ;D

borba je zapravo dosta jednostavna kad se skuzi kako. ima fora koja omogucava vrlo jednostavno rjesavanje protivnika 1v1 ali kad ih je vise onda je malo problem. al to je sve ok. najveci problem je skupit prvih 5 tisuca groschena...nakon toga sam vrlo brzo dosao do 130 tisuca, koje sam iskoristio u from ashes dlcu, i jos mi je ostalo.

jako zadovoljan igrom, isplatilo se uzet ju thumbs1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #58 u: Veljača 07, 2019, 22:50:17 »
Jel se borba napretkom kaj poboljša ili je ovak loša bez obzira? Ovo lupanje po neprijateljima bez neke povratne informacije mi je tak bezveze. Onaj Bethesda efekt ko da se boriš s origamijima.

Inače mi se igra vidi, istina, ima povremenih bugova, al to je za očekivati za slav produkciju. Još je ovo mila majka kakvih ima remekdjela sve. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #59 u: Veljača 08, 2019, 07:38:48 »
Mislim da kada dođeš u sukob sa neprijateljima u metalnom oklopu to ima bolje povratne informacije.
Kao i šta napreduješ što se više brojiš pa ima komboa...
Iato tako npr jahanje na konju; iz početka to izgleda kao da su kontrole loše no što više jašeš automatski se diže iskustvo...

Ovo je dve klase bolhe od Bethesda borbe!

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk