Autor Tema: Batman: Arkham Knight  (Posjeta: 63423 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #240 u: Srpanj 18, 2015, 13:32:35 »
Ajde prestani više, naporan si.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #241 u: Srpanj 18, 2015, 13:38:56 »
Isto mogu reć ta tebe  kava1

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #242 u: Srpanj 18, 2015, 14:36:38 »
Presao Batmana i za mene Goty. Svaka cast i Bloodbornu i Witcheru 3 al bats me odusevio najvise. Krenuo sam u ng+ i sad bum rjesio sve sto nisam. Neda mi se opsirno pisat vruce mi xd al desetka cista meni kao fanu batsa.

Joker Joker Joker je svuda oko nas :)

Offline Wulf

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #243 u: Srpanj 18, 2015, 16:54:24 »
dok1.. zamisli kao da su igrali demo i da im se svidio i da će im se svidjeti full igra kad zajde van u jesen  cer1njo

Kužim ja tebe kaj oćeš reći... Problem je u tome  što ti ne daješ igri 1/10 nego WBu i Rocksteadyu zbog mućkih prevara.
Iskreno ja da kupim igru, da dam 500 kune za nju i da me jebe i da se povuče iz prodaje, ne bi niš kupovao više od njih. Jer to bi bio krajnji bezobrazluk prema kupcima jer ipak mi im radimo zaradu, a ne oni i neko tamo treći. Nisam igrao nit gledao gameplayeve ili nešto slično.
Vjerujem da je igra jebena ko i zadnja dva naslova, ali u mojoj knjizi bi s ovim potezom prekršili sve mjere. Ne bi ništa kupovao, sve bih i piratizirao(ko i do sad  cer1njo )

Dok1 vam oće reći, wake up sheeple   cer1njo :P


EDIT: ako je rasprava završena među vama onda ignorirajte ovo cer1njo
samo da zaiskrim sve ponovno fpalm1

Offline the_prodigy

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #244 u: Srpanj 20, 2015, 00:32:33 »
Jebite se i ti  i Kole i prodigiy, nemože ta igra dobit onu ocjenu na HCLu!!!

Evo sad tek uhvatio malo vremena da uploadam koji screenshot i video. Ja nisam ni spominjao te ocjene, nit je mogu opravdati jer nisam ni prešao igru, pričao sam kako mi igra radi, o samim peformansama i drugim stvarima koje su se sa zadnjim patchem dosta poboljšale, ali tu se još uvijek tupi po starome, da PC igra ne valja, da je sranje, a može se igrati sasvim normalno i izgleda odlično. Povučena je iz prodaje najviše zbog performansi i nekih nedostataka, ali je nama koji smo ju prije kupili nakon toga igra patchirana i neke kritične stvari su poboljšane.

Ako meni na svim high postavkama i još nekim dodatnim uključenim Nvidia Gameworks opcijama (koje uzimaju dobar dio fps-a) igra radi na 90-120 FPS na otvorenom prostoru u gradu - i to sa jednom gtx970, ne u SLI-ju - onda bi neki sa slabijim grafama sigurno izvukli 60 FPS-a sasvim solidno. A za ovakvu igru preko 60 ni ne treba. Niti bi bila sramota igrati na 30 FPS-a fluidnih.



Popravljen je AO i kontrast, dodali su te kapljice o kojima se sralo, detaljnije su teksture, evo i jedan video i par screenova gdje se lijepo vidi taj efekt i kapljice kako se slijevaju niz masku i odijelo, mozda se nece toliko primjetiti jer je kompresirano, ali u igri se ti sitni detalji dobro primjete.

bat1 02 - YouTube


Before / After







Ne znam, meni igra izgleda odlično, radi savim dobro, još nisam naletio na nekakve gamebreaking bugove, mozda tu i tamo koji bug u animaciji prilikom borbi, ali rijetko kad. I uživam u igri, jebiga, da li sam ja jedan od sretnika kojima igra dobro radi, očito jesam, ali ono što želim reći je u biti da se igru treba prvo probati i iznijeti svoje mišljenje, a ne se uhvatiti tamo neke recenzije i držati se toga.

Evo još jedan mali video, ne znam jel to bilo u prošlom Batmanu ali ovaj Fear Multi-Takedown combo mi je odličan.

bat4 - YouTube


Ako to nekome loše izgleda, onda ne znam šta bi više rekao..
« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2015, 00:35:07 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #245 u: Srpanj 20, 2015, 07:11:19 »
Nesjecam se jel ovo bilo u prva dva nastavka (mislim da nije) al ovdje kad si stavite drugo odjelo, ono vam bude i u cutscenama, a ne samo u gameplayu. Koliko se sjecam u prethodnicima je bilo  to da bez obzira koji oklop imali u cutscenama ide defaultni. Bezveze
« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2015, 07:13:29 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #246 u: Srpanj 29, 2015, 13:06:46 »
CPY je slomio Lords of the Fallen
CPY je slomio novog Batmana...

Denvuo zaštita je i službeno povijest...

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #247 u: Srpanj 29, 2015, 15:47:30 »
Batmana tak i tak jos uvijek nema smisla igrat na pc
Probao jucer...

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #248 u: Srpanj 29, 2015, 16:06:02 »
Nemam ni namjeru...

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #249 u: Kolovoz 01, 2015, 15:13:52 »
Probo sam pirata...  hmm
Najnovija verzija...

Bez korištenja Batman Tweak Toola to je štekajući nered, neigrivo. Da ne spominjem teksture koje se nikad ne učitaju....
Uz korištenje alata + nvidia inspektora igra postane igriva, i to sa normalnim postavkama! Za vrijeme korištenja Batmobila FPS ne pada ispod 30 te se teksture učitavaju, doduše neke sa zakašnjenjem, ali se makar učitaju naspram "obične, original verzije"...



Ali ono šta oduševljava je korištenje procesora...  cer1njo  ave1



A može se vidjet da i grafička stalno varira od 60-80%  thumbs1  kava1
Još sam igrinu fiziku prebacio da je odrađuje procesor da rasteretim grafičku karticu...

Tragično da ljudi rade alate za podešavanje opcija, (koji uspješno rade!) dok developera boli kurac po tom pitanju i izbacuje igru kakvu je izbacio!

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #250 u: Kolovoz 01, 2015, 18:05:33 »
Tak je meni svaka total war igra radila...

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #251 u: Kolovoz 27, 2015, 21:31:15 »
Uzeo sam onaj skin bats 1989 gdje dobijete odjelo i auto. Rula kad vozite utrke s njim i staze su pogodili, a cijelo vrijeme muzika iz filma.

Offline the_prodigy

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #252 u: Rujan 04, 2015, 12:53:40 »
September 3rd Patch

Reduced frame rate hitches
Optimizations for system memory and VRAM usage
Improved performance on all GPUs (requires the latest drivers)
More Comprehensive In-Game Settings
Fixed low resolution texture bugs
Fixed hitches when running on mechanical hard drives (HDD)

In addition to the above, we’re continuing to work on the following for future updates:
Adding support for SLI and Crossfire
Adding support for the latest DLC & Season Pass content
Adding support for additional updates such as Photo Mode
Continued improvements and bug fixing for a Windows 7 specific memory issue that occurs on configurations with 8GB of system RAM and some NVIDIA GPUs during extended game play
Continued improvements for Windows 10 specific issues on systems with some AMD GPUs

As always, we will monitor for any additional issues that come up and will provide further optimizations and bug fixes along the way.

We would like to thank everyone for their patience and invaluable feedback. We’ll provide ongoing updates here as they are made available. In the meantime, please enjoy the game with the latest patch.

- Warner Bros. Interactive Entertainment
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #253 u: Rujan 04, 2015, 16:00:44 »
Još nema govora kada bi igru trebali ugledat na Steamu? Oni koji je nemaju naravno...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #254 u: Rujan 05, 2015, 20:00:33 »
Evo u drugom sam prolasku igre i sad sam na 90 posto igre. Rjesavam sad Ridlere i full zabavno je. Zasad Goty. Al jbg ja sam fanboy.