Autor Tema: Batman: Arkham Knight  (Posjeta: 63249 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #285 u: Listopad 31, 2015, 21:18:10 »
Nabavi i one dlc ak mozes. Ima dobrih

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #286 u: Studeni 02, 2015, 11:39:10 »
Igra je ogromna... Igram i side questove, (ne sve) i već sam tjedan dana u igri...
Odlični alati; disruptor koji obožavam na hard težini, manipulacija glasom i davanje naredbi...  thumbs1







Uglavnom odlična je ova četverologija Batman igara!
Da mi je vidjet Arkham Asylum u ovom drastično promjenjenom UE 3 engineu, (naravno funkcionalnu verziju, a ne ovaj nered).
« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2015, 11:54:00 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #287 u: Studeni 02, 2015, 17:04:50 »
Čudim se malo Theru da je zaobišao ovu igretinu na PS4.
Još k tome, čujem da je ovo najispoliranija AAA igra za PS4 dosada.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #288 u: Studeni 02, 2015, 17:21:27 »
Ne pase mu borba, nema izazova.  Valjda zato

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #289 u: Studeni 02, 2015, 19:51:16 »
Pa ono, meni je na Hard taman borba.. Uopće ne želim nešto frustrirajuće ovdje. Ali na Normal mi je ipak prelagana pošto ima zbilja mnogo toga za razvijati od borbe, odjela, batmobila, gadgeta te mi ima više smilsa i koristi sav taj napredak. Smatram da je ovo, makar meni, sigurno najbolja Batman igra izašla iz Rocksteady studija.
Na performanse se više neću žalit pošto mi se sada učitavaju teksture i igra radi na 30 FPSa konstantno šta je meni dovoljno da mogu uživat u igri. Samo šteta šta nije bolje odrađeno jer mi FPS varira i do 60, ali uvijek zaključam na najniži FPS jer mrzim kada to varira u gamepalyu.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #290 u: Studeni 02, 2015, 21:13:18 »
I New game plus je prelagan iako su protivnici agresivniji i nema onih ikona nad njima kad trebas counter napravit.

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #291 u: Studeni 02, 2015, 21:46:20 »
Jesi znao da iz policijske postaje gdje stoje dokazi odmah na početku možeš razbit staklo i uzet Electrtical Charger?  ;D

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #292 u: Studeni 02, 2015, 22:32:49 »
Jbt nisam to znao. Jos sam ga gledao al nije mi palo na pamet lupit po staklu.

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #293 u: Studeni 03, 2015, 13:58:20 »
Nigma je odličan!  thumbs1
A Selina je odlično dizajnirana...

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #294 u: Studeni 03, 2015, 14:54:45 »
Sad ti je jasno zasto ocu film po Arkham serijalu.

Offline the_prodigy

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #295 u: Studeni 04, 2015, 08:31:31 »
Citat:
Steam Offering Refunds For Batman Arkham Knight After Second Failed PC Launch

Steam Offering Refunds For Batman Arkham Knight After Second Failed PC LaunchTheTechGizmo

“We are very sorry that many our customers continue to be unhappy with the PC version of Batman: Arkham Knight. We worked hard to get the game to live up to the standard you deserve but understand that many of you are still experiencing issues.”

“Until the end of 2015, we will be offering a full refund on Batman: Arkham Knight PC, regardless of how long you have played the product. You can also return the Season Pass along with the main game (but not separately). For those of you that hold onto the game, we are going to continue to address the issues that we can fix and talk to you about the issues that we cannot fix.”


Lolčina  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #296 u: Studeni 04, 2015, 09:54:18 »
To je pokazatelj u kakvom je stanju igra na PC platformi...
Da nisam kupio novu grafičku karticu nebi tu igru nikada ni odigro...
A to šta su napravili sa PC verzijom ne da je bezobrazno nego je sramotno, bahato i sve šta ide sa time!
Da jedna GTX 970 ima stuttering u UE3, (doduše drastično modificiranom, ali hej, PS4 ima bolji min frame od GTX 960 koja je avion za njegov GPU)!!
I dalje sam kod svoje tvrdnje da je ovo čistih 1/10 bez obzira šta je ovo najbolja Batman igra do sada!  Nema veze šta mi se Cole ismijava po forumima, ali ako će se ova igra pozitivno ocjenit na PC platformi onda neka ide sve u kurac! Koliko je HCL dao igri? 90+ ili? Ma daj ajde... Moze 90+ da je igra PS eksluziva.... Ali tu smo već bili...
Da nije bilo Steam refund opcije garantiram da oni nebi niti povukli igru i olfo je popravili! Ali nema tu popravka ako ti je jedio PS4 platfroma u mislima i radiš igru za istu!

Da im bar svaka osoba koja je kupila PC verziju vrati igru, Da bar!
Bezobrazno bahato smeće!

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #297 u: Studeni 04, 2015, 15:56:49 »
Potpis

Offline Deadwalker

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #298 u: Studeni 04, 2015, 18:08:14 »
Ne pase mu borba, nema izazova.  Valjda zato

Ovo je istina - igram na hardu, zbilja je smiješno lagano. Očekivao sam da će u kasnijoj fazi igre malo zakomplicirati sve, al' toliko je borba postala automatizirana da dinamične promjene taktika u odnosu na situaciju na bojištu su svedene na najmanju moguću mjeru. Ne znači to da igra nije zabavna, al' s vremenom postaje zamorno jer je dovoljno uvijek koristiti par istih comboa. Slična stvar kao kod Witchera, no ajde, ovdje su ostali elementi igre dosta bogatiji pa nije da nešto pretjerano smeta.

Nevezano uz igru, primjećujem taj trend u gameplay dizajnu gdje su igre postale daleko pristupačnije i gdje su zapravo težine super easy, very easy, easy i normal. Izuzev Soulsa gdje je težina glavni prodajni trademark, ostatak visokobudžetnih igara cilja jako široku publiku i nekakvi zahtjevniji igrači postali su zadnja rupa na svirali. Čak je to prisutno u MMO-ovima koji po defaultu ciljaju zahtjevniju publiku
Ili to ili je problem u meni  cer1njo
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2015, 18:10:46 od Deadwalker »

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #299 u: Studeni 04, 2015, 18:11:22 »
Pa evo i mad max ne mos poginut i da hoces. A jbg i ja da sam dev ciljao bi na siru publiku.