Autor Tema: Assassin's Creed: Unity  (Posjeta: 34813 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #60 u: Studeni 12, 2014, 07:30:07 »
Lako moguće da je do lošeg jogurta.
Uglavnom ako bu stvarno do prave verzije odustajem do zakrpa...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #61 u: Studeni 12, 2014, 09:15:43 »
Igram malo igru i ništa mi se ne sviđa osim kretanja koje je sad dobilo novu dimenziju zbog bočnog penjanja i kontroliranog spuštanja.
To sada izgleda kao prava stvar i puno više organski djeluje. Interijer je isto dosta dobar iako je očiti downgrade po onom prvom prikazivanju.
No taj tehnički aspekt i užasan uvod mi najviše smetaju.

Jedino što još nisam, nisam naletio na nikakv bug.
Nezz za igru koja je sedma ili osma u serijalu bi očekivao bolji izgled likova.
Stvarno nezz kako uspiju sa tom svojom glupom vizijom.

I onda kada kažu da Shadow of Mordor je bolja Assassins Creed igra od Unitya ispada smješna usporedba, ali nije.
Ovo će možda biti i prva AC igra koju neću završiti. A drage su mi sve. Čak su mi Revelation i III jedni od dražih, inače najomraženije kod ljudi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #62 u: Studeni 12, 2014, 09:21:17 »
Lako moguće da je do lošeg jogurta.

Nije! Identične probleme imajuljudi sa original igrom. Pročitaj po steamu malu!

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #63 u: Studeni 12, 2014, 09:24:16 »
E taj smotani ubisoft...
Ja tak i tak imam za odigrat AC 4, valjd ce do tad ovo pokrpati

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #64 u: Studeni 12, 2014, 13:07:47 »
 cer1njo cer1njo ave1 ave1



Da je meni GTX 750 TI koja u ovoj igri ima preformanse kao GTX 780 TI...  cer1njo

Koliko sranja je nadoribio lažov...
_________

Na konzolama igra radi u na 20 FPSa @900p  ave1
Assassin's Creed Unity players reporting 'crazy low' frame rates, other performance issues | Polygon
Performance Analysis: Assassin's Creed Unity • Eurogamer.net

Dakle mojih 25/30 @je ekstra igrivo  thumbs1  cer1njo  cry1

Pa di im je pamet bila? Koji im je kurac? Jesu oni debili? Šta je ovo?
Izbacit "nex gen" igru koja se jedva vuče na 20 FPSa @900p

 cer1njo



Horor godine  ;D






« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2014, 13:29:45 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #65 u: Studeni 12, 2014, 14:24:15 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #66 u: Studeni 12, 2014, 14:53:11 »
Znam što si radila prošlog ljeta.

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #67 u: Studeni 12, 2014, 15:44:12 »
Što se mene tiče, da imam 10FPS više nebih rekao riječ protiv igre.
No skroz razumijem ekipu radi svega što se dešava. Nezz nisam naletio niti na jedan bug i meni ova verzija radi skroz dobro.
Nije fluidno kao niti jedan u serijalu, no nije da mi radi kao što ostali pišu po netu.
Tu i tamo frame drop, no svjedeno ne opravdavam tehničku i neispoliranu katastrofu. To si jedan AAA naslov stvarno nebi trebao dopuštati.

Nakon što sam bio u prvom danđenu, igra mi se drastično popravila.
Mogu priznat da je grafički stvarno pun pogodak i zato je neoprostivo da igra nije dobro optimizirana i da taj kod nije bolje napisan.
Tisuće NPC-a na ulicama stvarno impresivno izgleda, interijeri i eksterijeri također. One neravnine na ulicama i općenito teksture su izvanredne.

Paris je baš čudo, prelijep je i predivno prenešen u igru. Baš gledao jedan video uspredbe od IGN-a koliko je autentičan.
Side misije se zasada totalno razlikuju od prijašnjih i baš me zanima koliko dugo će to ići.

Likovi stvarno dobro izgledaju i dosta dobro je odrađen lip sync.
Nažalost htio sam ovo igrat s francuskim jezikom, no to će pričekat drugi prolaz.
Dosta mi je impresivno što ima toliko kuća i vila za pretražit.

Parkour je dosta uznapredovao. Jedino što mi se ne sviđaju oni skokovi u daljinu, predugački su pa dosta neprirodno izgleda.
Isto tako kastomizacija i promjena loadouta unutar gameplaya mi je također pravi pogodak. Zato što mogu unutar bitke promjeniti taktiku i odabrat oružje koje mi najviše paše.
Uvijek me živcirao taj njihov koncept kako upgradad sebe i oružja, ovo je puno brže i to pozdravljam.
Isto tako više nema glupih komentara na ulici gle ovog panja kak se penje ili onih kretena što su nas zaustavljali po ulici da im dodjelimo koji novčić.

Dojmovi su dosta dobri, ako zanemarim sve ono što ne valjda sa današnjom industrijom igara, Ubisoftom i njihovom politikom i realizacijom proizvoda koji bi trebali biti završeni.
Skroz razumijem ekipu koja biča oko toga svega. Ipak platit 60€ poluproizvod koji ti radi, odnosno varira između 20-40FPS, dok korisnik ima GPU od 600+€ je stvarno za svaku osudu.
Žalosno je vjerovatno da su igru odgodili i na godinu dana, da nebi previše uspijeli oko optimizacije i performansi, jer je problem očito u kodu, jer meni osobno niti jedna igra s aktualnom konfiguracijom nije radil kak spada.




CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #68 u: Studeni 12, 2014, 16:01:01 »
Cole Skini PRAVU STVAR i igraj sa francuskim audiom! Obavezno! Došlo na torrente  ;D

Makni physx efekte sa grafičke i prebaci ih na CPU



Dalje, isključi ingame vsync i u nvidia control panelu postavi sljedeće opcije:



plus adaptive vsync koji se tu ne vidi!

Ingame cutscene su mi sa 15/20 FPSA otišle na 25/30 i ošćenito mi je stabiliziralo FPS.
Još čekam onaj 1.2 patch...


Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #69 u: Studeni 12, 2014, 20:33:25 »
 cer1njo cer1njo ave1

I was just looting bodies when... - YouTube

Offline Deadwalker


Offline Iceman

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #71 u: Studeni 14, 2014, 09:49:23 »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #72 u: Studeni 14, 2014, 13:49:30 »
I koji izgleda bolje....?
Black Flag na maksimalnim postavkama, Unity teksture na high, ne ultra; oboje bez soft shadows




___

*downsampled 2880x1620


___

*downsampled 2880x1620


___

*downsampled 2880x1620




Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #73 u: Studeni 14, 2014, 13:58:30 »
Men još i prvi AC predivno izgleda

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #74 u: Studeni 14, 2014, 14:08:30 »
Unity napokon ima normalno osvjetljenje koje je serijalu bilo jako potrebno...
A uz to odlično osvjetljenje bonus ide trilijon glitcheva...  cer1njo