Autor Tema: Assassin's Creed: Unity  (Posjeta: 34814 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #105 u: Veljača 21, 2015, 09:32:03 »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #106 u: Veljača 21, 2015, 15:14:26 »
Smeće od igre

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #107 u: Ožujak 16, 2015, 18:28:08 »
Jel zna netko s kojim patchem nema ovih pop up glicheva u odjeći likova na ulici?
Ne sjećam se da li se radi o 1.2. ili 1.3.? Naime neda mi se igrat ovako, jer me užasno smeta. Sa 1.5. igra radi odlično, na ultra postavkama.
No nemogu trpiti taj glitch te me odbija od igranja.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #108 u: Ožujak 16, 2015, 18:31:51 »
Evo ja bas igrao malo prije i nemam pop upa po odjeci

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #109 u: Ožujak 16, 2015, 18:34:27 »
Ali ti govoriš o PS4 verziji, a znaš da ja nemam PS4.  kava1  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #110 u: Ožujak 16, 2015, 18:36:02 »
Al patchevi su isti, kaj ne?

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #111 u: Ožujak 16, 2015, 18:41:35 »
Pa naravno da ne.
Nisu iste arhitekture, automatski nemogu biti isti ni pathevi...
Ma odustajem od igre. Tako i tako sam ju sada nasilu igrao. Šteta, jer je fenomenalan naslov, unakažen nevjerovatnim nemarom Ubisofta.

Pretraljavo odrađeno. A imao sam 30 sati i nije mi vrag dao mira, te sam vjerovao da u tim patchevima dolazi upgrade i rješenje.
A dobio koruptirani save i 30 sati u nepovrat. A šta je najgore nisam u tih 30 sati vidio niti jedan bug ili glitch, odnosno pop up - nevjerovatno.
Skidam Rogue, pa će se ovo odigrat kasnije nekad ove godine...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #112 u: Ožujak 16, 2015, 18:53:14 »
Ma i ja sam imao to s robom al rijetko i patch mi je to popravio. Samo se ne sjećam koji kad ih puno ima.
Ako si stavio zadnji patch i dalje isto jbg onda. Tak i tak je AC rogue bolji ;)

Offline Deadwalker

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #113 u: Travanj 12, 2015, 23:19:56 »
Ukazala se prilika pa ugrabio ovo za PS4, stiže u toku tjedna.
Prvi AC koji ću igrati nakon dvojke. Već se bojim svojih komentara  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #114 u: Travanj 13, 2015, 13:58:45 »
Losa igra
Mada atmosfera je dobra pa ko skupi snage neka odigra. Ako ćemo gledat igru s AC 4 dva koraka unazad je AC 5

Offline Deadwalker

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #115 u: Travanj 19, 2015, 13:37:16 »
Sad će mi se Cole smijati, al' nije ovo toliko loša igra  cer1njo
Ok, princip je isti još od jedinice, al' vidim da u borbama neprijatelji konačno više ne napadaju jedan po jedan, misije mi barem za sada djeluju mnogo zanimljivije koncipirane, a i priča je ok za pratiti, nema još nekih debilnih situacija. Što se tehničke strane tiče, nakon 6 GB-a updateaova, vidim da su pokrpali sve što su mogli  cer1njo Prekrasno izgleda taj virtualni Pariz, level dizajn je zbilja za svaku pohvalu. Vidim da je open-world mapa krcata sa svime, valjda imam što igrati cca 2 mjeseca

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #116 u: Travanj 19, 2015, 14:37:29 »
Na cemu igras?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #117 u: Travanj 19, 2015, 14:51:21 »
PS4

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #118 u: Kolovoz 17, 2015, 17:34:18 »


ReShade + downsampling...
Elise izgleda tako živo...

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #119 u: Listopad 19, 2015, 11:25:12 »
Ukupno vrijeme prelaska: 35 h
Oduševila me priča, njena prezentacija, atmosfera, Pariz, novi gameplay i parkour elementi, Elise.
Razočarao me Ubisoft katastrofalnom nebrigom prema igri pri launchu, poslije njega i što je svaki novi patch bio sve veća katastrofa...



Uspio sam osposobiti stari save koji je brojao 31 sat gameplaya te sam napokon htio priču dovest kraju i moram priznat da iako je bruka od tehničke sramote, vrijedilo mi je odigrati ovo do kraja, jer iako unakažena, igra briljira u nekim važnim segmentima. Užasno je kako je fenomenalna igra ubijena Ubisoftovim nemarom i katastrofalnom podrškom u smislu popravljanja tako velike AAA igre. Što je najgore od šest patcheva, igra je bila najigrivija nakon prvog patcha. Užasan igrin kod koji bi trebao biti napisan iznova, kao i sva pošast ovog serijala koja se proteže još od prvog nastavka. Ipak igra zbog svoje sjajno napisane i prezentirane priče, lijepo osmišljenih i dizajniranih likova ipak nudi podosta satisfakcije i lijepih momenata.



Inače sam veliki ljubitelj AC igara iako se slažem da je serijal davno izgubio kredibilitet, ali pojedine igre u serijalu su vrhunska remek djela Ubisofta. Najviše cijenim AC II, Revelations i Black Flag. A da ovaj naslov ne pati od tehnikalija, lako bi se i on našao na mom popisu najboljih AC igara. Iako Unity je daleko od najbolje igre u serijalu, sigurno je najlijepša. Paleta boja, igrin dizajn interijera i eksterijera, koji je apsolutno predivan, izgled likova, materijali u igri koji dijeluju organski i realno (lokve, teksture, tkanine, drvo itd.). U ovoj igri sam barem desetak sati proveo istraživajući i skupljajući razno razne sporedne aktivnosti. Nije mi bio problem lootati, jer volim tu sporednu aktivnost u Ubisoftovim igrama iako je većini baš omražena. Priča i odnos koji je prikazan od Arnovog djetinjstva i Elise pa sve do kraja igre me istinski oduševio. Elise je zabavna, atraktivna, sposobna i iskrena junakinja ove priče, rijetko koji lik u zadnje vrijeme, pogotovo AC serijala mi je tako pogođen i lijepo napisan. Ono što je isto napredovalo u Unityu, je pristup misijama, same misije i kvaliteta istih. Sjećam se Party Palace misije koju sam sveukupno igrao 4 sata kako bi ju prešao sa stealth pristupom; a problem je bila težina same misije, jer je zahtjevna zbog vertikalnog pristupa i vertikalnog vidnog polja neprijatelja. Primjerice spuštam se na balkon, a mogu me vidjeti stražari na tri razine, a window za bit nevidljiv se mjeri u sekundama. Satisfakcija nakon pređene misije na točno takav način koji sam htio je veća nego bilo koja od kada igram serijal. Zato mi na svaku vrlinu ove igre dođe suza i šamar koji me vrati u realnost da je igra tehnološko smeće i da ju netreba previše hvaliti. No bilo je i važnijih i boljih igara od Unitya koji su pali na istom segmentu pa im se ne predbacuje. Ubisoft će se teško oporaviti od ovog samoubojstva, ako gledamo kredibilitet, čak i među žešćim fanovima, a ako ćemo gledat financijski, problem društva, problem gaming industrije i brzih rokova, ovaj tehnički fijasko ih nije previše uzdrmao.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB