Autor Tema: Assassin's Creed: Unity  (Posjeta: 34850 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #165 u: Studeni 25, 2015, 19:42:56 »
Prešo sam.. Napisat ću poveći osvrt na zadnja dva ACa kada pređem Sindikate...
Arno i Elise su mi nakon Jacoba i Evie drugi najbolji likovi u AC svijetu; Ezio je tu negdje, ali Arno mi je bolje odrađen. Altair, Connor i Edward su mi meh naspram ovih četvero...

E sada, mene je kraj zbog nelogičnosti totalno razočaro. O tome ne mogu jer su veliki spoileri, no možda ja previše tražim po tom pitanju te će nekome biti OK.
Elise je trebala dobiti više pažnje jer ima super dijaloge i voice acting. Isto tako Napoleon je totalno trebao imati neke svoje sidequestove... Ali fora ga je srest, (opet ga se sreće u Dead Kings DLCu koji nije neko malo smeće već super sadržaj)...
Ja sam jedan od onih koji pročitaju sav Codex u igri te se uz čitanje istog mnogog više dozna o svijetu i likovima. Toliko mi je dobar ovdje i u Sindikatu da bi mi igra bila nepotpuna bez njega...

Ja bi bio sa Arnom bio napravio još jedan nastavak, ali znam šta je Ubisoftu na pamtei; puk bi poludio na to i desila bi im se giljotina kao mnogima u ovoj igri...

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #166 u: Studeni 25, 2015, 19:49:36 »
E sad kad si rekao da ima napoleon cu igrat kad dode na red. Volim sretat povjesne licnosti u igrama. Je Arno i Elise su zakon. Men su sjeli odma. Off jes igrao ac rogue ak sam dobro napisao?
Vele ljudi da je dobar

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #167 u: Studeni 25, 2015, 20:01:05 »
Nisam prešo Rouge. Prešo sam:
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed III
i sada Assassin's Creed: Unity

Revelations i Black Flag sam došo negdje do 70/80% igre i nikada nisam prešo ali sam pogledo kako završavaju.
Rouge me nezanima jer mi se ne plovi morskim bespućima.

Kao šta je Revelations bio za Ezia tako bi htjeo isto za Arna; ima tako odličan trenutak u Dead Kings DLCu da sam skoro suzu pustio te bi nešto poput tog Eziovog života pod stare dane u Revelationsu volio vidjet za Arna. Samo šta se to nikad neće dogodit.

A ako voliš povijesne ličnosti, Sindikat ti vrvi njima:

Assassin’s Creed Syndicate Historical Characters Trailer [US] - YouTube


I izbacivanje gameplaya u stvarnosti je pun pogodak! Ovo kada se nama obraćaju kao u Unityu i Sindikatu samo preko cut scena je puno imerzivnije i bolje odrađeno! I ne slažem se sa onim akoji žele da se potpuno izbaci ta "present days" spika; to me baš uživi da sam taj lik koji tu preko nekog programa pokušava spasit svijet  ;D
I još kada znaš da Codex piše Shaun sa svojim glupim poštapalicama...  cer1njo
Isto tako Deacon iz Unitya u sadašnjosti je Shaun; odmah sam ga ubro po glasu i podjebavanju kada nam se javljaju.
Inače neznam dali se zna, ali Watch Dogs i Assassins Creed su smješteni u isti svemir.
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2015, 20:06:15 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #168 u: Studeni 26, 2015, 00:48:51 »
Real life vs ingame Elise...

« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2015, 00:51:21 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #169 u: Svibanj 02, 2018, 04:32:30 »
Ako ovo nije najbolji gameplay video za ovu igru neznam šta je?!
Frajera inače pratim; nezz jel postoji bolji stealth igrač od ovog lika; lik u svakoj igri radi ČUDA.
Sad mi se igra Unity; ima najbolji parkour od svih AC-ova.

AC Unity - Realistic Parkour (Rise of The Assassin)1080p60Fps - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #170 u: Svibanj 02, 2018, 09:40:55 »
Jedna od ljepsih igara. Meni je osobno Unity dobar, setting, likovi i borba mi je cak bila ok za serijal.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #171 u: Svibanj 03, 2018, 02:54:38 »
Ništa neću reć jer će te mi krv popit.... Po pitanju vizualija...

 kava1

Ne postoje bolji interijeri ni dan danas koje je Ubi predstavio sa Unitijem!

Ja sam ga pokrenuo na ovom hardveru i iako Origins izgleda vrhunski, Unity jebe mater