Autor Tema: Call of Duty: Advanced Warfare  (Posjeta: 5859 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #15 u: Studeni 06, 2014, 12:49:32 »


Prešao kampanju...

Collapse te Throttel, (MRZIM upravljat avionima/tenkovima u FPS igrama; MRZIM iz dubine duše) misije su mi najgore! Srećom ostale su zabavne... Da ne spominjem kako se moćno osjećaš u odjelcu koje dobiješ na kraju...

Dobra kampanja i šta god rekli, Keyser Söze je drastično začinio kampanju! Puno bolji doživljaj kada je negativac "poznati" lik nego opet tamo neki defult Rade Šerbedžija, (dakle generički rus sa naglaskom kakv ima Rade). Neka se to počne prakticirati.
Napokon igramo sa jednim likom i ne skačemo u čizme njih desetorice uz obavezni povratak u prošlost i slične bakrače.
I u par navrata se slažem sa Ironsom u pogledu svijeta/amerike i njihovog ratovanja.
Dali nam kraj odaje da sljedi direktan nastavk!? Ako i da, nadam se iz ruku Sledgehammera...

Igra iako tehnički na jako starom engine prezentacijski izgleda jako dobro, (galerija slika); teksture su uglavnom jako dobre te je ogroman napredak u animaciji kretanja suboraca, (pogledajte animaciju kretanja suborca po stepenicama u COD: Ghosts te nakon toga pogledajte kretanje ovdje - kao da te igre djeli pet godina u korist AW).
Odlično korištenje DOF i motion blur efekta; jedno od najboljih!
Zvuk je vrhunski! Performanse također...
Cut scene su jedne od najboljih!

No...
Premalo, premalo, premalo korištenja mogućnosti exoskeleton u kampanji; vjerovatno je mp druga priča!
Upgrade bezvezan te odabri mogućnosti prije misije bi bio poželjan, no kako prelazimo praktički interaktivni film to nije moguće jer u određenim misijam treba baš određena mogućnost na exoskeletonu.
Kada bi ponudili neki sandbox plus exoskeleton....
No to bi već bilo ripoff Crysisa, (prvog). I rijetko koji sandbox nemože imati kvalitetnu priču kao coridor shooter... Tako da...

Očekivao sam dobru kampanju i dobio sam ju. Nisam očekivao nikakve nove engine i bakrače tako da tu nisam ostao razočaran, naprotiv iznenadila me kvaliteta prezentacije!
No da je vrijeme za novi engine, je! Koliko god to ljepo izgledalo, okoliš, (zgrade, auti itd) djeluje prekartonski za 2015 godinu.
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2014, 12:51:42 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #16 u: Studeni 07, 2014, 23:17:45 »
Good feedback.  thumbs1

Call of Duty: Advanced Warfare review: calculated risk | Polygon

Sviđa mi se njihov review igre.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #17 u: Studeni 30, 2014, 20:03:23 »
Call of Duty Advanced Warfare | Cool Takedown - YouTube

Najkul stvar u igri definitivno...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #18 u: Prosinac 01, 2015, 22:45:54 »
Nakon užasno gorkog okusa iz Call of Duty: Black Ops III, rekoh da odem odigrat vrlo vjerovatno najdražu Call of Duty igru.
I nisam se prevario, na drugo igranje još je bolja. Neznam zašto je kod većine ova igra prošla kao prosječna i šteta što je mnogi zbog principa neće ni pokrenut.
Ne samo da se u mom slučaju radi o najboljoj COD igri, nego Advanced Warfare sigurno ulazi u najbolje shootere koje sam ikad igrao.

CGI animacije su daleko najbolje nešto što sam vidio u gamingu.
Ta suluda kombinacija snimka prave glume i CGI efekata ili nekakvih filtera je van svake pameti.



I dalje kao pri prvom dojmu stojim iza toga, da igra izgleda veličanstveno i nevjerovatno je da je to riječ o prastarom, ali teško modificiranom engineu.
Igra mi je od A do Ž jaw-dropping po pitanju vizuala i smjestio bih je ispred jednog Battlefielda, te uz bok Crysis serijalu (prašume/šume su ipak no1).
Napucavanje uz gameplay mehaniku također briljira, a najviše su mi sjele te futurističke sposobnosti granata, grapple hook CQC-a.





Nisu mi pretjerano smetale ni standardne drive dionice u igri, dapače bilo je dosta kul vozit onaj ATLAS tenk pri kraju igre.
Stealth je osvježavajuć, jer teško je biti originalan s njime u FPS naslovu koji se zapravo ne bazira na stealth pristupu...
Jako mi se sviđaju likovi, pogotovo Mitchell i Gideon; napokon da smo lik koji priča.









Satisfakciju koju mi je igra pružala u svojoj gameplay mehanici je čak i nešto veća nego li to čine Crysis igre u mom slučaju.
Baš se cijelo vrijeme osjećam OP na terenu i pri malom korištenju taktike, šutiram s osmijehom na licu.
Što se tiče optimiziranosti igra je vrh; sa 60FSP-a lockom gotovo da niti jednom nije zakašljucala.

Flick Galerija - Tomo Cole



Igra koja će se sigurno vrtiti na godišnjoj bazi.
Kada bi je ocjenio decimalama, bilob devetipo. Eh da, da spomenem Kevina Spaceya...
Njegovo ubacivanje u igru je 10/10. I što se priče i što se reklame tiče...
Jebeno!!!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB