Autor Tema: Killzone Shadow Fall  (Posjeta: 18683 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #75 u: Listopad 16, 2014, 20:01:26 »
Pls, budi blag prema igri.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #76 u: Listopad 16, 2014, 20:06:08 »
Ne očekujem čuda, a za 50kn se isplati barem uživati u vizualima  cer1njo

A još je tu i MP koji mi djeluje prema YT videima puno bolje nego prije.

Offline Deadwalker

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #77 u: Listopad 16, 2014, 23:11:22 »
Aj' fino, svakako javi dojmove.
Meni je u kampanji ostala samo posljednja misija, uglavnom igram MP sada. I dobar deal :D

Offline Thergothon

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #78 u: Listopad 19, 2014, 22:13:56 »
Multiplayer mi je s druge strane sasvim dobar - klase vrlo dobro funkcioniraju, drone featurei dobivaju svoj pravi smisao, mapa s nekoliko besplatnih packova ima i previše, sve je uglavnom skill based tak da nema toga da ne možeš ubiti lika na 50. levelu. Odigrat ću kampanju čisto reda radi, ovo ću uglavnom prašit u multiplayeru koji fino radi na 60 frameova po sekundi.

Čini mi se da sam još prije negdje pročitao da su sva primarna oružja dostupna od samog starta, a razni attachmenti da se napredovanjem otključavaju.

Sutra se bacam na kampanju, a za vikend vjerojatno na MP, pa ako budeš online vidimo se  thumbs1

Offline Montoya

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #79 u: Listopad 19, 2014, 22:22:24 »
Kolko se sjecam, svaka klasa na pocetku ima otkljucana 2-3 (ak i tolko) primarna oruzja, a sve ostalo od opreme je samo jedno/defaultno.
Treba se posteno naigrati za otkljucati sve...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #80 u: Listopad 24, 2014, 01:43:16 »
Ther, kakvi su dojmovi?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #81 u: Listopad 24, 2014, 23:39:43 »
Prekjučer sam završil igru, sutra odvojim malo vremena i napišem malo opširnije dojmove  p1va

Offline Deadwalker

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #82 u: Listopad 25, 2014, 09:58:18 »
Meni je ostao još zadnji level za proći, al' od kada sam krenuo s The Last of Us, nikako da se natjeram  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #83 u: Ožujak 03, 2017, 13:41:10 »
Killzone Shadow Fall je moja prva PS4 igra koju sam zaigrao na svojoj konzoli. Kao veliki fan Killzone serijala ovo sam morao odigrat, a ta želja traje od prvog launcha konzole davne 2013. Vjerujem da su patchevi od 3 i više gigabajta napravili svoje, plus što igram u 60FPS-a, što prije nije bilo moguće, pa je samim time i iskustvo daleko bolje. Nakon pređena prva tri chaptera, daleko mi je to od Killzone igara s PS3-a, no i dalje mi ima feel Killzonea, pa ima prolaznu ocijenu zasada. Grafički je jaw-dropping u svakom smislu.









@Thergothon Di su dojmovi pređene igre?  :P
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #84 u: Ožujak 12, 2017, 21:54:38 »
Najbolji FPS serijal na PS3 konzoli i njegov nastavak kao launch naslov PS4 konzole...



Dvojka je kao i mnogima jedan od najboljih FPS-ova svih vremena, no jedan sam od rijetkih kojima je trojka još bolja...




Jedan sam od pušača tih FPS-ova u futurističkom okruženju. Jednostavno to je "my thing". Uvod Shadow Falla mi je odmah izmamio osmijeh na lice, što zbog vizuala koji su predivni i zbog likova, koji ipak nešto znače. Veliki sam zagovaratelj toga da naš protagonist iz prvog lica priča, pa je i to plus kod mene. Ono što je mene razočaralo kod igre, da umjesto igra s vremenom bude sve bolja i bolja, došao sam do toga, da mi je prva polovica igre i još malo poslije toga najbolje od igre. Osmi i deveti Chapter od sveukupno deset što ih igra ima su me toliko odbili da mi je dosta toga lijepog što sam mislio o igri jednostavno izbljedilo. Iako ta destrukcija i kaos tog nivoa na razrušenom gradu djeluje povremeno impresivno, jednostavno se ne uklapa u ovu igru i atmosferu Killzone serijala. Srećom pa su mi likovi u igri dobri do prolazni, pa nemam tu neke primjedbe. Suradnja sa Maya Echo Visari je odlična; fakat sam uživao u tim misijama. Najviše sam uživao u stealth misijama i u završnoj credit's misiji koja je spasila vrlo gorak okus dvije predposljednja Chaptera. Iako; u ta dva loša Chaptera koja ih smatram, su zapravo i najbolja napucavanja u igri. No dosta puta sam u njima poginuo, pa vjerovatno je i do subjektivne gestikulacije prilikom nemoći. Iako je ovaj naslov bio definitivni rush za Sony i za Guerrilla Games; sljedeći nastavak mora i ja vjerujem da hoće ugledat ubrzo svijetlo dana kao povratak na one staze na koje Killzone igra mora biti.

Shadow Fall je vrhunski FPS, ali osrednja Killzone igra. Iako sam ju prešao prije sedam dana, doslovce mi je trebala Killzone wikipedija kako bih se sjetio svega iz igre; jer sam većinu toga zaboravio. A Killzone igre s PS3 igraćeg sistema kada si odigrao prvi put zapamtio si za cijeli život. Ono što me još veseli, što u igri ima par naznaka u vidu novina, da postoji neobjašnja sudbina likova iz predhodne dvije igre. Tako da se veselim tom danu kada će biti najava za novu Killzone igru. Što se tiče same core mehanike gameplaya, sviđa mi se suradnja sa Droneom, odnosno OWL-om, baš zbog PS4-evog kontrolera i mogučnost korištenja touch pada. Jedna dizajnerska odluka u gameplayu me posebno oduševila. Inače kod slow mo funkcije u igrama, većinom su kod igara zastupljene pod određenim kraćim vremenskim periodom. Tu je ista stvar prisutna, samo što mi se posebno sviđa, da se to vrijeme ne računa sve dok ne gledate kroz ciljnik, pa u situaciji u kojoj uđem u prostoriju sredim prvog helghana u slow mou, dok se okrećem i krećem prema drugom, vrijeme se ubrzava i ponovo usporava kako stisnem aim down the sight i bam - baš odlična odluka koja pridonosi kulnosti. Oružja i njihove sekundarne mogućnosti su fino izvedene. Napucavanje je precizno i dobro, hit detekcija odlična. Fali malo sočnonosti iz prijašnjih igara, no zadovoljava. Šta reć na kraju? Igra za čvrstu sedmicu.















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB