Autor Tema: Bloodborne  (Posjeta: 34279 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Bloodborne
« Odgovori #120 u: Ožujak 31, 2015, 20:03:36 »
LoL, vas dva ovdje svršavate, Ramp i ja u Pilarsima  cer1njo  ave1

Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #121 u: Ožujak 31, 2015, 21:27:40 »
Hahaha ;D

Nego pao i
E sad ovi veliki što nose lampione, kako su dobro dizajnirani, pun pogodak i to kretanje njihovo, ne znam savršeno.
Što se tiče levelanja zasad uglavnom dižem vitality, endurance i snagu. Polako napredujem

Offline Thergothon

Odg: Bloodborne
« Odgovori #122 u: Ožujak 31, 2015, 22:50:37 »
LoL, vas dva ovdje svršavate, Ramp i ja u Pilarsima  cer1njo  ave1

Probal sam kak mi rade i dobro mi rade, tak da nakon minimalno 3 Bloodborne prelaska vam se i ja pridružujem  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Bloodborne
« Odgovori #123 u: Ožujak 31, 2015, 23:06:45 »
Blago tebi, RPG nirvana. ;D

Offline doktor1

Odg: Bloodborne
« Odgovori #124 u: Ožujak 31, 2015, 23:11:01 »
Udri po RPGu  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #125 u: Travanj 01, 2015, 17:35:32 »
Atmosfera u old Yharnamu je fantastična...Zasad Goty kako stvari stoje




Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #126 u: Travanj 02, 2015, 17:20:11 »
Koji epic fail  ;D


Offline Thergothon

Odg: Bloodborne
« Odgovori #127 u: Travanj 02, 2015, 17:44:05 »
To je ovo automatsko uzimanje screenshota nakon osvajanja trofeja, meni je sačuvalo taman dok padam u provaliju  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #128 u: Travanj 02, 2015, 18:16:50 »
Ode ti u grabu :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Bloodborne
« Odgovori #129 u: Travanj 03, 2015, 20:49:45 »
Probal sam igru, odlična je. thumbs1

Po pitanju gameplaya Souls način igre je okrenut skroz naglavačke. Imam osjećaj da ne bude sjelo svim Souls fanovima jer je štit beskoristan (onaj jedan jedini u igri lol), ko je igral većinom na taj način - trebalo bu puno prilagođavanja na novi sustav jer treba biti puno aktivniji kad igra potiče na akciju, parry, kontriranje, korištenje puno izmicanja. Na Soulsima se moglo pasivno i polako napredovati, sim to nije slučaj, ko da igra nagrađuje agresivnost.

Naravno, osjete se Souls korijeni, ali ovo je skroz drukčije - puno dinamičnije i jako orijentirano na akciju. Super mi je ona mehanika kaj dok te lupi protivnik kaj imaš priliku vratiti tu energiju u kratkom roku, tj. kaj ga moraš napadati ak oćeš si napuniti taj dio oduzete energije. Baš potiče na agresivni stil igranja igra na svakom koraku.

Transformiranje oružja mi je isto super mehanika. Vizualno jako dobro izgleda, odlično mi je kak se plaštevi/odjeća miču prirodno i uvjerljivo.

Uglavnom, očekivano odlična igra, ali isto tak sam ostal ugodno iznenađen velikom razlikom u gameplayu u odnosu na Soulse. Iz videa na netu se nemre to zaključiti, treba probati.

Drago mi je da nisu napravili reskin Souls serijala, baš se vidi da je puno promjena u mehanici gameplaya.

Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #130 u: Travanj 03, 2015, 22:51:37 »
Igra je vrh
Zato uzimam i DS 2 kad padne cijena.

Offline ManTheRamparts

Odg: Bloodborne
« Odgovori #131 u: Travanj 04, 2015, 14:15:30 »
Ma Miyazaki je car. Očito obožava anime/mangu kad je artwork na Soulsima JAKO inspiriran (da baš ne velim da je rip off kad imam osjećaj da je autor mange radil na Soulsima) Berserkom, a ovo mi djeluje ful inspirirano Van Helsingom (nisam nikad gledal/čital, al jedan frend je, pa kolko tolko znam prek njega).

Isto sam videl dok sam igral jednu stvar koja je totalno inspirirana Berserkom na Bloodborne-u. Vidim onak pojavi se mojem liku na glavi nekakav znak, pitam Thera kaj je to - veli kao to je dok te neprijatelji označe. Identičan brand ima Guts iz Berserka - Brand of Sacrifice - Berserk Wiki - Berserk Manga and Anime

Offline doktor1

Odg: Bloodborne
« Odgovori #132 u: Travanj 04, 2015, 23:51:45 »
Igro sam malo Bloodborne i jako mi se sviđa...
Dizajn i art ubijaju...

Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #133 u: Travanj 05, 2015, 00:24:50 »
Za mene goty.

Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #134 u: Travanj 05, 2015, 17:48:02 »