Autor Tema: Uncharted 4: A Thief's End  (Posjeta: 70055 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #240 u: Svibanj 20, 2016, 13:45:17 »
Odma i men doslo da si ga skuham  ;D

Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #241 u: Svibanj 20, 2016, 21:25:42 »
Napisite neki kratki dojam Praet i Blowfish, cisto da cujem final verdict u vasoj verziji.

Poslano sa mog LG-E430 koristeći Tapatalk

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #242 u: Svibanj 21, 2016, 18:16:56 »
Cim predem igru stizu dojmovi  sm1jeh

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #243 u: Svibanj 23, 2016, 11:51:52 »
Pri kraju sam s igrom i mislim da odma krecen u drugi prelazak  p1va
Nakon Batman Arkham Knighta prva igra koju odma igram nakon prvog prelaska  sm1jeh

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #244 u: Svibanj 24, 2016, 11:44:34 »

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #245 u: Svibanj 25, 2016, 12:00:49 »
Presao igru i odmah sam krenuo u drugi prolazak eto koliko je dobra  ;D

Odmah kad sam prvi put pokrenuo igru sam vidio da je ND napravio odlican posao, jednostavno se to odmah osjeti. Vizuali su odlicni, a najvise impresioniraju sitni detalji poput svjetlosti koja prolazi kroz kosu, ili usi. Pa blato koje ostaje na odjeci i kad prodete ispod slapa ili u vodu skocite blato se opere. Pa refleskije!!!! znaci korica knjige ako je masnija vidi se refleksija!! JBT to jos nisam dozivio takve sitne detalje. Particle effecti su isto odlicni, komadici lete, puno toga je lomljivo i to bez nvidijine fizike. Sam Nathan se krece prirodno da je to nevjerojatno, znaci i dalje su tu odgurivanja od zida od ljudi itd, ali sve je to na jednom nivou vise u odnosu na prethodnike. Napucavanje je isto dobro ali tu me Max Payne 3 razmazio tako da napucavanje ne budem puno hvalio u UN4, je dobro i socno ali fali taj h. detection iz Peyna. Facijalne ekspresije su vrhunske i cak bolje i prirodnije neg u La Noireu. ND je stvarno posvetio puno paznje u ovaj naslov i kad bi svi tako radili igre imali bi remek djela. Gameplay je i dalje odlican, akcija je super i sve tece fluidno i AI nije toliko pametan al stalno idu na tebe pa ni cover puno ne pomaze jer stalno se moras micat iz njega. Plus destrukcija koja ti unisti cover pa opet bezi dalje. Sada imamo priliku i stealth igrati, sto je dosta dobro odradeno. Tagate protivnike i jednog po jednog ih rokate, gust je i na taj nacin igrat. Novost u gameplayu je kuka gdje se mozete kvacit za odredene predmete pa se penjat, spustat njihat itd.. I jos jedna novost je voznja dzipa koja je odlicno napravljena, vozni model je bolji nego u gta v. Sto se tice radnje, a ona je tipicna za serijal vi ste u potrazi za blagom i na tom putu ce vam se svasta desavati. Likovi su odlicno napravljeno, izgledaju uvjerljivo radi odlicnih facijalnih animacija i tu nemam primjedbe. Najveci minus mi je pacing igre, dosta je usporena npr jedna dvojka i trojka su mi imali vise akcije. Ovdje je lopta ipak spustena na zemlju i ima vise istrazivanja i ajmo rec praznog hoda. A sto se tice kraja

Jedna od najboljih igara i preporuka  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #246 u: Svibanj 28, 2016, 11:06:18 »
Napucavanje je isto dobro ali tu me Max Payne 3 razmazio tako da napucavanje ne budem puno hvalio u UN4, je dobro i socno ali fali taj h. detection iz Peyna.

Dobro definitivno je i neke primjedbe na detekciju nemam, svaki metak sjeda tamo gdje ga uputiš i precizno je detektiran (pustimo na stranu količinu metaka koju mogu popiti likovi s armorom) ali definiciju sočnog baš ne zadovoljava. Dapače, totalno je anemično i sterilno. Veliki napredak u odnosu na prethodnike. Pogotovo po pitanju recoila, fizike koja djeluje na protivnička tijela i sličnih sitnica. Ovo se zove sočna posljedica nakon što imaš bliski susret sa sačmom:
I da, baš čitam po našim i stranim forumima, hajp je ekipu raspametio ko nekad Justin Bieber tinejđerice, pa je odjednom detekcija i napucavanje bolje i od Max Paynea 3 - how yes no kava1

I jos jedna novost je voznja dzipa koja je odlicno napravljena, vozni model je bolji nego u gta v.

Ovo je već pretjerivanje. Odličan je u kontekstu linearne TPS igre kojoj je vožnja tek sporedan dodatak i pomalo neočekivano iznenađenje. Neusporedivo je jednostavno, previše je parametara koje je Rockstar morao uzeti u obzir u open-world okruženju u odnosu na predefinirano linearno iskustvo koje nudi ND. Uncharted ima bolje simuliranu zemljanu podlogu, vitlo je također kul dodatak koji demonstrira odličnu fiziku, ali ni u snu se ne može uspoređivati s GTA V bez obzira koliko bio okljaštren po pitanju fizike u odnosu na GTA IV. Količina različitih automobila, različite vrste pogona, open world s puno različitih vrsta podloga, progresivno ubrzanje i osjećaj brzine itd. Ovdje doslovno u roku od 3 sekunde ubrzaš na maksimalnu brzinu koja je spora i nebitna za iskustvo igrača jer je auto tu da brže putuješ od točke A-B i usputno se diviš prekrasnim lokacijama. Ili pak potjera s oklopnim vozilom, ponašanje terenca je promijenjeno u odnosu na prethodni chapter u svrhu akcijskog spektakla, u onim hairpinovima proklizava čak i pri malim brzinama, a radi se o 4x4 autu.

Sto se tice radnje, a ona je tipicna za serijal vi ste u potrazi za blagom i na tom putu ce vam se svasta desavati.

Zapravo je po prvi put u serijalu radnja netipična, puno je osobnija i dublja ispod površine u odnosu na prethodnike.

Najveci minus mi je pacing igre, dosta je usporena npr jedna dvojka i trojka su mi imali vise akcije. Ovdje je lopta ipak spustena na zemlju i ima vise istrazivanja i ajmo rec praznog hoda.

U prvom prolazu mi je takav pacing bio odličan, ali u isto vrijeme barem kod mene jako gubi na replay vrijednosti. Spori istraživačko/skakački dijelovi su me u drugom prolazu dok već sve znam užasno smorili.

A sto se tice kraja
Mislim da je

Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #247 u: Lipanj 09, 2016, 21:25:51 »
Upalio igru danas prvi put, odigrao sat vremena,Prva scena vauuu, prebrutalno izgleda.

Objavim vise dojmovoa na kraju.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #248 u: Lipanj 10, 2016, 18:17:23 »
Ja sam napokon presao igru. Jako sam zadovoljan, ali Uncharted 2 je i dalje najbolja igra u serijalu.

Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #249 u: Lipanj 10, 2016, 18:48:44 »
Dosao do onog grada na Madagaskaru, igra je bas cudo.Prica je puna emocija i stvarno je puno razradenija i bolja od prijasnjih djelova.

Svida mi se sta nema previse napucavanja ko prije kad su neprijatelji dolazili u valovima, to me bas znalo smorit.

Do sada je pacing odlican i sve lokacije su tip top.Malo mi je Skotska dosadila, al Madagaskar kida.


Poslano sa mog LG-E430 koristeći Tapatalk

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #250 u: Lipanj 11, 2016, 23:24:32 »
Prosao sam Madagaskar.

Ova igra je stvarno remek djelo.Gledao sam ovaj gameplay sa Madagaskara barem 10  puta i mislio sam da mi nece bit toliko zanimljiv, al kad ga igras i kad vidis da igra stvarno izgleda kao i na prezentaciji, ako ne i bolje, stvarno ostanes paf.Tek onda je usljedila cut scena koja skoro izmami suze na lice koliko je emotivno i dobro napravljena.Stvarno je prica preduboka i prepuna emocija.Usporedivat ovo sa proslim igrama je po meni nemoguce.Ovo je doslovno next level shit.Igra je napredovala u doslovno svakom pogledu.

Al ovako dobro odradenu pricu i likove nisam jos nigdje vidio.Cak bi rekao da sisaju GTA, al eto, u najmanju ruku mogu u isti rang.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #251 u: Lipanj 12, 2016, 21:56:20 »
Zavrsio sa igrom.Kraj odlican i bas ljepo zatvaranje price.Nisam neki veliki ekspert i necu puno filozofirat, al mogu rec da se ovo nemoze usporedit sa nicim sta je na trzistu.Toliko predivna i emotivna prica, brutalno odradeni likovi, savrsen gameplay, predivne lokacije i jos mnogo toga su napravili ovu igru remek djelom.

Prica mi je daleko najbolja u ovom djelu, doslovno je savrsena.


Lokacija stvarno ima podosta, kao i ludih i eksplozivnih scena.Napucavanja ima dosta manje nego prije i to mi je ogroman plus.Nema neprestanih valova neprijatelja koji se samo pojavljuju vec je sve realno i dobro odmjereno.


Igra na trenutke stvarno zna izgledat premocno.

Stvarno cista desetka od igre, svaka cast ND.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #252 u: Prosinac 09, 2016, 09:11:02 »
Odlican osvrt na pricu.

Uncharted 4 - The Best Story in the Series - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #253 u: Siječanj 11, 2017, 12:56:15 »
Kad god cujem temu najezim se, ne bitno u kojem obliku original ili cover. Vrh


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #254 u: Veljača 07, 2017, 19:03:22 »
Ima na Njuskalu Libertalia edition za 600kn, novi, zapakirani, sa dostavnom, mislim se narucit.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller