Autor Tema: Muscle Cars  (Posjeta: 8843 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Muscle Cars
« u: Rujan 26, 2014, 14:54:48 »


Tema posvećena isključivo muscle automobilima. Raspravljajte o svemu vezanom uz njih, zašto ih volite ili ne, koji su vam najdraži itd.
Slobodno stavljajte slike i videe te ostale zanimljivosti...


Offline Cole™

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #1 u: Rujan 28, 2014, 08:47:42 »
Moje prvo otkrivanje Muscle Carsa i ljubav na prvi pogled desila se u filmu Nestali za šezdeset sekundi (2000) - IMDb
Zvuk, ponašanje automobila i ta nevjerovatna čudovišna snaga su najdraži tip automobila, upravo zbog svoje neupravljivosti izazovne, osjećaja moći i strahopoštovanja.
Jedini tip automobila koji dijeluje kao živo biće. :)





Zvuk savršen, vizualno savršen, no vjerujem da je sve to ništa od osjećaja da sjedneš u to čudo i nabiješ Torque do maksimuma.
U svim racing naslovima uvijek sam najviše volio mišiće vozit, predobar i prezabavan osjećaj.





Savršenstvo...

Ford Shelby Mustang GT500 Eleanor 1967.mp4
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #2 u: Rujan 28, 2014, 09:36:29 »




 shy1

Offline Cole™

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #3 u: Listopad 01, 2014, 13:18:30 »
Dodge Challenger R/T Muscle Car 1971 by Modern Muscle

V8 / 6.059 cc / 597 PS









Predivno nešto...

Muscle Car Of The Week Video #38: 1971 Dodge Challenger R/T 426 HEMI Mr. Norm's - YouTube

 Holy Grail  kuul
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Muscle Cars
« Odgovori #4 u: Prosinac 14, 2014, 15:12:46 »
Nisam znao u koju bih točno temu stavio, no mislim da je ova najprikladnija. Od neki dan sa Mihaljevca (vidio ga poslije još jednom)







Još ne znam je li ovaj sa Mihaljevca baš ali ako je od tamo gdje mislim da je, na relaciji 500m imamo najnoviji Nissan GT-R, Lancero Evo X Ralliart i OVO  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #5 u: Prosinac 14, 2014, 19:27:56 »
gt-r i evo 10
su muž i žena
i paze ih i maze,svoja dva ljubimca šofe1 p1va hug1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Muscle Cars
« Odgovori #6 u: Prosinac 14, 2014, 21:42:05 »
To znaš provjereno? Stavio si negdje sliku desetke koju sam ja komentirao ali nisi odgovorio no sad sam dobio odgovor čini se  ;D

Nego, žena vozi jačeg? Pošto sam u Lanceru vidio nekog frajera više puta, nikad ženu  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #7 u: Prosinac 14, 2014, 22:05:04 »
Mislim da dijele ;D

Jer mi se čini da sam ga vidio u starijem EVO magazinu (i auto i spominjanje kako ga muškarac vozi). A ima dosta slika i po Grobnik track day fb stranici.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #8 u: Prosinac 14, 2014, 23:05:18 »
To znaš provjereno? Stavio si negdje sliku desetke koju sam ja komentirao ali nisi odgovorio no sad sam dobio odgovor čini se  ;D

Nego, žena vozi jačeg? Pošto sam u Lanceru vidio nekog frajera više puta, nikad ženu  ;D
sory kaj nisam odgovorio,promaklo mi valjda,kak vozim miceke,muž ženu učlanio u naš forum,a u 10 si viđo muža,valjda zato kaj je skršil gt-r,pa je popravak trajao malo duže,ali zato on sad vozi naše snove,a njegov zlatan izgleda bolje nego kaj je bil u  orginalu,barem meni,al ,kad kažeš zlatno žuti gt-r,kad ga vidiš u živo,ostaješ bez riječi,
a evo 10-lijepi plavi,vjerujte,na slikama top,a u živo bi si žile zrezao,kak je dobar,još mu sada stavila i  naranđaste felge
oni žive i voze GT ave1 hug1

Offline versus

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #9 u: Prosinac 14, 2014, 23:11:56 »
da, na Mitsu forumu su oba ako se ne varam. Prošvljao sam tamo jednom, prema postovima djeluju kao sasvim normalni i pristupačni ljudi, usprkos očito natprosječnom imovinskom stanju. Ne ko ona bagra sa BMW foruma.

Offline radici

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #10 u: Prosinac 14, 2014, 23:17:28 »
ja vozio carismu dizlo 97,a sad coltinja 98 god,moj s climom ko njezina jedna guma,mislim vrijednost ,i da ,kolko sam ih jednom uživo vidio i pričao,normalni ljudi,ko bi reko da ima i takih,a ne ko danas ,pijani dilber s đipom cca 50 tak god,vozi u mojoj traci za skretanje,ja manji i bježim od frontalke i blicam,on staje i prepotentno viče otvarajući prozor -KAAAAJJJE,preživio sam rat,ove nemogu i maknuo se kad sam ga poslao u ono mjesto.......... fpalm1 dsmoker šofe1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Muscle Cars
« Odgovori #11 u: Prosinac 14, 2014, 23:21:09 »
Jesu fantastični su, slinim za njima već dugo vremena. S tim da jel znaš možda, prije je bio sivi GT-R ali stariji model u tom dvorištu.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #12 u: Prosinac 15, 2014, 02:40:59 »
za to neznam ,vidli se samo jednom na mitingu,a na forumu su aktivni kolko stignu,a i  ja nezapitkujem preveć,jedino kaj nitko nemre reć da ljudi ne vole svoje pile,lickaju ih sam tak
to im respekt od mene,moj krš jedva dobi pranje,vjerovatno bi ja glancao,da imam kaj takvo thumbs1 hug1

Offline CROKiXi

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #13 u: Prosinac 15, 2014, 11:27:52 »
Njihov YT kanal, slučajno naletio dok sam gledao Grobnk krugove..

zooombaa - YouTube

EDIT:
Regao se na Mitsu forum i malo prošvrljao po toj EVO X temi i vidi se da žena ganja, ali baš ganja taj auto :D
Potrošnja   min 20l pa do 28l, a maksimalna je bila 38l, vjerojatno negdje na stazi ..

@Shimmy
Bio je prije crni GT-R, nakon udesa šprican u zlatno.


« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2014, 11:52:07 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Muscle Cars
« Odgovori #14 u: Prosinac 15, 2014, 14:47:46 »
Možda je bio ponovno udes pa je opet u crno?  cer1njo :P
uf jebate vrag.. da mi se bavit čim i oni da se morem naganjat.. pa makar i sa svojim golfićem