Autor Tema: Dragon Age: Inquisition  (Posjeta: 12257 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #15 u: Prosinac 18, 2014, 22:56:01 »
Borba diva i zmaja...  ave1



Igra je epic, GOTY od mene... Meni nevjerovatno dobar Alien: Isolation pada ispod... Toliko je sve dobro napravljeno, od likova, nevjerovatne, fantastične glazbe, voice actinga, brutalno velikog svijeta, (Skyhold, naš dvorac je velik kao dvadeset Normandija iz Mass Effecta), odluka koje moramo donosit, fantastičnog razgovora, (u Skyholdu sam proveo negdje četiri sata samo razgovarajući sa likovima, a nismo se dodirnuli niti pola tema...)...
Svaki companion ima po tri ili više sidequestova, (još nisam bio niti na jednom), a njih je devet..

Najveću osobnost i osobni dojam mi je dala, a ko drugi nego Cassandra, (CGI film o njoj je must gledati, je da traje sat i četrdeset, ali doznamo zašto je sva namrgođena te ostale detalje o toj Seekerici) koja se skoro nikada ne smije i ovo je zbilja jako vrijedan screen koji sam uhvatio



Odmah u stopu je sljedi Sera, simpatična, zločesta elfica koja zajebava ama baš svih; odlično napravljen lik



Ona ima i svoju tavernsku pjesmu...  sm1jeh

Sera Was Never - Dragon Age: Inquisition OST - Tavern song - YouTube

Pa je tu Solas - šutljivi elf mage jako bitan za radnju...



Pa glavni negativac kojeg je Red Lyrium pojeo i ima.......



I još drugi companioni plus brdo likova iz prijašnjih igara.... Btw Cole, tebe sam sreo, ali još nismo razgovarali, i da, lik je gay u igri  ;D

A kada okine ova pjesma, i radnja u igri sukladno tome...fantastično

Dragon Age Inquisition -OST- The Dawn Will Come - YouTube


Čitao sam da je moguće da su Mass Effect i Dragon Age u istom svemiru! Ima kroganova glava u Inqusitionu, a i nađe se codex page koji kao da je pisan od strane legendarnog Mordin Soulsa. Nisam to previše istraživao no zanimljivo je...

Prešao ponovno origins main quest da se prisjetim, (easy) ali dvojku jednostavno nisam mogao isponova... Toliko je jednolična, (iako je priča i ekipa dobra) da sam samo preša na Inqusition, (uz pogledani CGI i pročitano par manjih knjiga)...

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #16 u: Prosinac 20, 2014, 18:56:20 »
35 sati u igri, tek došao u drugu veliku lokaciju od njih pet, završio prolouge od glavne priče... Ne gine mi cca 250 sati u ovoj igri! Bolesno...
Ostalo sve sidequestovi kojih ima dosta zabavnih... A već sam posjetio predivne lokacije...
Imao borbu sa divom te je zanimljivo da je "sastavljen" od više djelova po kojima se može udarat; noge, ruke, torzo, glava...



Galerija slika

Vjerovatno sljedi specializaion quest da začinim borbu još više te companion questovi da ih bolje upoznam... Sera je prva na redu jer sam čitao da je njen quest odličan...
Neznam, da nisu nju stavili u igru tužio bi ih  ;D
Fantastičan lik, uvijek je u ekipi jer ima komentare i diskusije koji te nasmiju dok lunjaš po Thedasu

« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2014, 19:00:30 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #17 u: Prosinac 20, 2014, 19:24:49 »
Grafički bolesno izgleda.
Prve dvije igre imam na Originu. Mogao bi to krenut sljedeće godine.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #18 u: Prosinac 20, 2014, 19:38:56 »
Je, izgleda fantastično; a tek u pokretu!
A i radi odlično, da mi FPS ne pada ispod 30 morao sam samo spustit teselaciju sa ultra na high te teksture isto tako. Teselacija mora biti makar na high jer tada sve teselirano! Najbolje korištenje tesleacije u nekoj igri!...
A tek ovdje - 5120x2880 na GTX 980... Bolest...

Dragon Age: Inquisition 5k screenshot gallery - PC Gamer

I stvarno je šteta igrat na starim konzolama jer je jako

Dragon Age: Inquisition – PS3 vs. PS4 Graphics Comparison [FullHD] - YouTube

Ali uz te vizualije muzika je jednostavno fantazija!!
Ovo je obična pjesma iz taverne...

Rise - Dragon Age: Inquisition OST - Tavern song - YouTube


Neznam, nešto fantastično...
Odmah se vidi kada je igra u razvoju tri godine i da je puno novaca i truda tu uloženo. kada bude na nekom saleu kupujem; zaslužili su ljudi!

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #19 u: Prosinac 22, 2014, 11:51:06 »
Sera se naljutila na mene i zaprijetila da će otić iz Inkvizicije  cry1
Šta je najbolje, nemam pojma od kada se vuku te zavrzlame i ako mi ode morat ću krenut ponovo  ;D
Ne želim bez nje spašavat Thedas!!  ;D



Jebem ti Bioware i njihove međuljudske odnose  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #20 u: Prosinac 22, 2014, 14:06:25 »
Nisam prešao ni jedan DA
A igra mi se ovo al ne znam Jel mi se isplati odigrat bez prethodnika

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #21 u: Prosinac 22, 2014, 17:13:25 »
Ne baš...
Ali prouči ono na prvoj stranci i imat ćeš pojma o svemu tome...
Ovaj je više vezan za priču iz dvojke, ali mnogo se spominje fifth blight, dark spawn, wardeni, lokacije iz jedinice, likovi itd...
A igra isto ima ogroman codex sa mngoo bitnih informacija, likova, beštija, povijesti i mnogih drugih stvari..



Iako lakše je to čitat i proučavat kada imaš pojma o čemu se piše i priča...

Offline ManTheRamparts

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #22 u: Siječanj 13, 2015, 21:58:44 »
Počel igrati, dojmovi JAKO pozitivni.

Offline ManTheRamparts

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #23 u: Siječanj 17, 2015, 17:10:28 »
Igra ima level scaling... fpalm1 fpalm1 fpalm1 fpalm1

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #24 u: Siječanj 17, 2015, 17:18:17 »
Nema...
Kao lvl 16 dođem u Hinterlands i šetam kroz borbe...

Offline ManTheRamparts

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #25 u: Siječanj 17, 2015, 17:23:20 »
Ja sam level 7, bil sam u Hinterlands na početku dok sam bil level 4 negde, tak su bili i protivniki, sad su ti isti level 7... fpalm1 fpalm1 fpalm1

Offline LukaM 110

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #26 u: Siječanj 17, 2015, 17:53:29 »
U osnovi nema level scaling, neprijatelji na određenom mjestu imaju stalan level. Problem je u tome kaj isti tip neprijatelja može imati razne levele ovisno o regiji u kojoj se nalaze itd. pa tip neprijatelja koji je u Hinterlandsu level 7, u Emerald Gravesu je level 15. Takve razlike postoje i unutar samih regija.

Offline ManTheRamparts

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #27 u: Siječanj 17, 2015, 18:01:14 »
Ima level scalinga, sad sam još malo čital po netu. Navodno na Hinterlandsu moru level dignuti do max 12.

Recimo meni su templari bili na Hinterlands level 4, sad dok sam se vratil su level 7, tak da je očito kaj je na stvari.

Sve u svemu, jedna od najglupljih mehanika kaj se more deti u jedan rpg. kava1

Offline doktor1

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #28 u: Siječanj 17, 2015, 18:24:52 »
U svakoj regiji ima više različitih lvla neprijatelja

Offline ManTheRamparts

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #29 u: Siječanj 17, 2015, 18:40:59 »
Znam, ali ovi su na istoj poziciji di su bili isti takvi ali niži level, dok recimo rift koj sam se vraćal rešiti je ostal na levelu 8 kak su i bili (dok sam bil level 4 ih nisam mogel srediti). Čini mi se da igra ima neku blažu verziju level scalinga, tj. nekima ide level gore, nekima ostaje, a i ljudi kaj su isto primjetili koji su malo veći level vele da su im na Hinterlandsu došli do 12. levela i to je to.

Tam odma kre prvog kampa su mi level 7 sad.