Virtual Racing > Ekskluzive

DriveClub - CSR Club

(1/27) > >>

Thergothon:


Dobar dio igre je fokusiran na (kao što samo ime kaže) klubove i međusobna nadmetanja i rivalstva.
Izlazak se bliži pa je red da se i CSR ekipa organizira i osnuje svoj vlastiti klub. Jedan klub može imati maksimalno 6 članova.

Svi ljudi dobre volje koji misle nabaviti igru su dobrodošli, samo ostavite dolje komentar ako želite postati član kluba.
I naknadno po mogućnosti ostavite svoj PSN ID u ovoj temi: PSN ID lista CSR korisnika

DriveClub tema je predviđena za opće dojmove, a ova bi trebala biti orijentirana više na online dio, dogovore u vezi okupljnja na stazi, komentiranje zajedničkih utrka i postignuća te svega što klupska "odgovornost" povlači za sobom. Nadam se ugodnom druženju  šofe1

Prema potrebi će prvi post redovito biti updejtan.

ČLANOVI:PSN ID:                                          Thergothon      Thergothon    hendrix     Roni-HR    Montoya      CSR-Montoya    LukaM 110      LukaM_110    buby0706      Kobayyashi    dr_Primus      dr_Primus   

--- Citat: hendrix - Listopad 27, 2014, 13:40:56 ---Grb CSR Club



Livery CSR Club










--- Kraj citata ---

hendrix:
Mozes mene ukljucit  sm1jeh igra je prednarucena. Samo imam mali problem interneta tako da ne znam dali cu otpocetka moc normalno bit u klubu. Al evo nudim se i oko potencijalnih grbova i livreja kad vidimo kako ce izgledat  šofe1

Deadwalker:
Rekao već u Driveclub topicu, uzimam prvi dan tak da klub svakako :)
PSN ID: amalenica

Thergothon:

--- Citat: hendrix - Listopad 01, 2014, 10:14:12 ---Al evo nudim se i oko potencijalnih grbova i livreja kad vidimo kako ce izgledat  šofe1

--- Kraj citata ---

Odlično, treba nam netko sa smislom i voljom za takve stvari  thumbs1

Kasnije ću updejtati listu članova...

hendrix:
Nažalost Br.1 na tom polju je Forza. Sanjam o tome da netko drugi uvede isto taj način customizacije. Nažalost,mislim da će driveclub imat neke osnovne ružne kombinacije s mogućnošću mjenjanja boja samo. Vidim da se aute neće moći niti uređivat niti ništa. Al dobro,pričekajmo pa vidimo  sm1jeh

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju