Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 1854 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Game of Thrones
« u: Studeni 17, 2014, 00:12:38 »
Još jedan najavljeni projekt Telltalea.

- također epizodni način izdavanja
- još se odlučuje o pristupu radnji, kao i glavnim likovima koje ćemo pratiti
- biti će velikih bitka u priči, ali na Telltaleov način
- radi se u suradnji s HBO-om i više je bazirana po seriji nego knjigama
- izlazi tijekom 2014.

Citat:
Game of Thrones is an upcoming episodic graphic adventure based on the A Song of Ice and Fire books and television series, with a planned release starting in late 2014 for Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 and Xbox One. The game is being developed by Telltale Games in partnership with Ty Corey Franck, the personal assistant of the books' author George R. R. Martin, who works as the "story consultant". The game will follow a similar episodic format to other Telltalle titles, such as The Walking Dead, The Wolf Among Us, and the upcoming Tales from the Borderlands, where player choices and actions have significant effects on later story elements across the six-episode arc.


Official Page: Game of Thrones - Telltale Games

Game of Thrones Telltale Trailer 1080p

Definitivno počet gledat seriju prije igranja, da se ponovo upoznam s likovima.
Stao sam na trećoj epizodi prve sezone zbog tadašnje stiske s vremenom. Rulala serija jako inače.
















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Game of Thrones
« Odgovori #1 u: Studeni 10, 2015, 13:36:27 »
Zar nitko ne igra ovo čudo? Uzeo sam igru za siću na GOG-u i sada sam ju krenuo igrati. Polako, razvlačim igru do izlaska posljednje epizode.

Za sada zaista pozitivni dojmovi i onaj poznati štih TTG igara.
Igra nije za svakoga.
Mene kao obožavatelja Game of Thronesa i velikog obožavatelja TTG igara ovo jednostavno obara s nogu.
Znam da nije svakom doživaljaj kada je maksimalno sudjelovanje u igri nekoliko QTE i odgovori na pitanja, no meni je ovo mrak.