Autor Tema: Assassin's Creed: Syndicate  (Posjeta: 30777 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #60 u: Studeni 20, 2015, 06:53:31 »
Al igra ne izgleda nista losije...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #61 u: Studeni 20, 2015, 09:20:20 »
Fale interijeri i global illumination!
Ali mjenjam GI za izmjenu dana i noći šta Unity nije imo i to mi je išlo na jetru dok sam ga kratko igro.
A i jebeš sve te globalne iluminacije i inetrijere iz Jedinstva kada Sindikat ima najbolju muziku u serijalu, odličan humor, popravljenu borbu i najbolju Evie!
Nakon Fallouta 4 vjerovatno ću odigrat ovo jer je svjetlosnim godinama bolje od onog propalog nedovršenog multiplayer projekta zvanog Unity!

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #62 u: Studeni 20, 2015, 23:44:05 »
Stvarno je opaka igra.
Ukoliko stvari s vremenom ne krenu na loše, ovo će mi bit najbolja AC igra dosada.
Puno je napredovala čak i u odnosu na Unity, a onaj koji je preskočio Unity ili još neku AC igru prije toga će se stvarno ugodno iznenaditi.

Briljiraju blizanci Frye (fenomenalna karakterizacija lika je ovdje postignuta), atmosfera, London...
Prezanimljiv mi je grad, totalno drugačiji od svega što smo dosada vidjeli u serijalu. Em što je ogroman, em što je toliko raznolik...
Nekada imam osjećaj kada odem s jednog kraja mape na drugi da sam u drugoj AC igri, a ne istom gradu.

Trenutno radim na istraživanju, craftanju, jačanju svojih likova, svojih thugova i općenito na unaprijeđivanju svega i svačega.
Brutalan su posao napravili sa širinom upgradeanja; toliko toga ima da to nisu istine.
Fakat su svi hvalospijevi opravdani...



Bila bi velika šteta da se ova igra ne isproba i ne odigra zbog principa i inata prema Ubisoftovim glupostima.
Ja sam odigrao nekakvih sedam sati i nisam se maknuo s točke po pitanju priče. Prekul mi je čistit mapu malo po malo.
Ganjat ću da igru pređem uzduž i poprijeko...


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #63 u: Studeni 21, 2015, 00:04:52 »
Ako je bolje od Black Flaga svaka cast devovima.

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #64 u: Studeni 21, 2015, 00:12:59 »
Assassin's Creed Syndicate | Atmosphere - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #65 u: Studeni 21, 2015, 01:23:30 »
Ako je bolje od Black Flaga svaka cast devovima.


Drastično bolje!
Atmosfera je vrhunska, a humor tako dobrodošao da nemoš vjerovat!
I kao šta sam već rekoa, glazba u igri je najbolja u serijalu, ubiti bez konkurencije od prvog do ovog...
A mapa je malo prevelika mi se čini.
Taman za blagdane odigrat ovo...

Time-lapse:

Assassin's Creed Syndicate Time-Lapse: London 1868 - YouTube


I gledo sam DigitalFoundry analizu, nema Global Illuminationa, (stvari koja je Unityu davala onaj odlični izgled) radi izmjene dana i noći; u Unity je bila "prebaked" bez dinamične izmjene i to je to...
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2015, 01:28:59 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #66 u: Studeni 21, 2015, 11:36:13 »
Jutros sam malo postavljo nvidai postavke, (nvidia Inspector setup) pa sam se zadržo u igri...
Assassin's Creed: Grand Thef Kočija

Grafički igra izgleda fantastično; da, open world i zbilja ima kvalitetne teksture o odlično osvjetljnje uz dodatne efekte poput odlične refleksije, raznih efekata lišća, papira i smeća koji se muvaju pod nama itd.



Da odmah kažem da je u ovoj igri TXAA pun pogodak pošto je sve u pokretu i nema flickeringa nego je sve "smooth"  ;D. Mnogi nevole taj AA jer "zamuti" teksture no smatram da u nekim igrama funkcionira super, (GTA V, Fallout 4, AC: Syndicate, AC: Black Flag...).

Grad je ogroman, reko bi dvije veličine Pariza, ako ne i više te djeluje "najživlje" od ijedne AC igre do sada; sve je u pokretu, kočije, vatrogasci, policajci, ljudi se svađaju, vrište, tuku, žicaju pare... Odlično, te kada se sjetim onog nabacanog nereda od NPCovaca u Unityu slabo mi dođe.
A pošto je grad ogroman ima toliko različitih lokacija kao da su u pitanju različite igre! Isto super posao po tom pitanju kao i po piranju settinga; ovaj industrijski London je pun pogodak te je dizajniran u najsitnije detalje.

Sneak sa Evie je također odlično napravljen, napokon da i sneak funkcija funkcionira u AC igri...  thumbs1
Sa Jacobom nisam niti igro osim uvoda, ali on je fokusiran na borbu naspram sestre koja preferira šuljanje i dobro joj ide.
Dalje, putujući vlak kao baza mi se sviđa, (kao i sve funkcije unutar njega te panel za odabir misija) i trčanje po krovovima od vagona dok je vlak u pokretu ima fora osjećaj, pogotvo ako trčimo u suprotnom smjeru kretanja vlaka.
Borba je veliki napredak od ijedne AC igre i napkon ovaj drugi ne čeka u redu nego random nas napada dok mlatim njegovog prijatelja; a bude stvarno ludih animacija likvidiranja mobova  cer1njo

Po deseti put, glazba u igri je vrhunac, baš se ističe i nevjerovatno kako tek sada vidim da su sve AC igre prije imale šrot glazbu!  thumbs1

Uzevši sve u obzir uz par sat provedenih ja sam nekako uvjeren da je ovo najbolja Assassin's Creed igra! Bolja i od odlične dvojke, (plus Brotherhood).
A puno govori i Steam ocjena korisnika koja je na viskoih 9/10!

Evo vidiš Ubisoft, kada se potrudiš i napraviš nešto kvalitetno, dodaš noviteta, (najznačajniji noviteti: vrh glazba, humor, unaprijeđena borba, živi svijet) šta radi normalno na 90% računalnih konfiguracija, šta nije bezobrazno nakrcano "škrinjama" za koje treba platiti i single player igra fokusirana na co-op reakcije igrača su pozitivne!
Samo bi sada opet mogao nastati problem; sljedeći AC bio mogao biti čistokrvni copy/paste Syndicate kada vide kako je ovaj dobro prihvaćen od strane igrača!

Offline Luckyluke

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #67 u: Studeni 21, 2015, 13:24:04 »
Ajde, ajde... natjerali ste me da ju probam.  ;D Iako mi se serijal gadi nakon Bratstva ovom bi mogao dat šansu. Ni ne sjećam se kojeg sam zadnjeg igrao pa očekujem puno noviteta. Nego pitanje, bude to meni radilo, pošto kažete da je optimizirana iako mi sys req ne ulijeva baš povjerenje ? No ipak isti ti zahtjevi kažu da ne bi mogao pokrenuti Fallout 4 pa ipak radi više manje ok.

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #68 u: Studeni 21, 2015, 13:35:58 »
Pa i BF ima dobar sountrack. Ove ostale nisam zapamtio znaci da nisu bogzna sto.

Ja cu onda igrat s muskim jer je fokusiran na borbu. Ne mogu ja stealth u Ac shvatit ozbiljno. Osim ako je ovdje napredovao...

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #69 u: Studeni 21, 2015, 13:36:49 »
Nego pitanje, bude to meni radilo, pošto kažete da je optimizirana iako mi sys req ne ulijeva baš povjerenje ? No ipak isti ti zahtjevi kažu da ne bi mogao pokrenuti Fallout 4 pa ipak radi više manje ok.


Ma pusti zahtjeve...
Meni je autmatski igru stavilo na low @900p!!
Default High postavke i igra trči na cca 50 FPSa;

Ovo su mi postavke i kao i u mnogim igrama ovaj VRAM metar je živo sranje!



FPS ne pada ispod 30, niti kada ludujem sa kočijama šta uzima najviše resursa no pošto je to najamnji broj tu sam ga i zaključo jer mi ide na jetru izmjena 30-45 FPSa

Siguran sam da imaš lock@30 na medium postavkama; FXAA isključi i upali ga preko inspektora ako te bude mučio framerate.
A razlika u prezentaciji između medium i high postavki je apsurdno smješna, (teksture su dosta ljepše na High)  ave1  cer1njo
Imaš Assassin's Creed Syndicate Graphics & Performance Guide pa baci oko..
HBAO+ kao uvijek čini veliku razliku, ali je dosta skup...
Sa tvojom karticom TXAA ne dolazi u obzir
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2015, 13:42:51 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #70 u: Studeni 21, 2015, 13:43:45 »
Ne mogu ja stealth u Ac shvatit ozbiljno. Osim ako je ovdje napredovao...


Evie ima cjeli Stealth Tree



Eva je zakon  sm1jeh


Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #71 u: Studeni 28, 2015, 14:51:15 »
Probao malo igru. Da se dotaknem grafike..znaci kosa na likovima vise nije ziva ko u unitiju, facijalne ekspresije su dva koplja ispod unitija. Fizika robe srezana, losije osvjetljenje svega. Nisam puno presao ali me se nije nista dojmilo. Vidjecemo kakva je igra kasnije jer moram prvo Unity prec

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #72 u: Studeni 28, 2015, 17:55:28 »
Neznam, zapeo si za nebitne stvari.
Nebih rekao da je za dva koplja lošije, mogo bi se složit možda za jedno, al meni je to nebitno.
Općenito osvjetljenje i grafički prikaz je jako dobar, tako da o nekom downgradeu u odnosu na Unity je nepotrebno pričat.

Igra radi puno bolje od Unitya i to je puno bitnije.
Plus izmjena dana i noći te kiše i nevremena po noći je velik plus i napredak u odnosu na Unity.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #73 u: Studeni 28, 2015, 18:24:56 »
Odigracu svakako, jer ne bi bezveze  govorili da je ovo najbolji ac od dvojke jos. Evo i Unity mi je dobar a kenja se po netu dosta o igri. A Arno mi je najbolji assassin.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #74 u: Studeni 28, 2015, 18:56:16 »
Meni je Syndicate predobar, konačno mi je priča oke i misije puno zanimljivije od onih u Unityu. Kočije su mi odlične, šteta što se ih ne može tunirati. :D
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.