Autor Tema: Hitman 2: Silent Assassin  (Posjeta: 1876 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Hitman 2: Silent Assassin
« u: Siječanj 04, 2015, 16:40:01 »


Datum prvog izdanja: 30. rujna 2002.
Serija: Hitman
Platforme: PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox, Xbox 360, Microsoft Windows, Nintendo GameCube
Nominacija: VGX nagrada za najbolju akcijsku igru
Izdavači: Eidos Interactive, Square Enix

Meni osobno sam vrh serijala.
Nema mogućnosti Blood Moneya, nema lijepotu, imerzivnost i next gen gameplay i audiovizuale jednog Absolutiona, no ima atmosferu i sve ostalo.
Igra svakako zaslužuje temu, jer vjerujem da će nakon mene dosta ljudi ponovo igrat igru, a neki vjerovatno i po prvi put.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Hitman 2: Silent Assassin
« Odgovori #1 u: Siječanj 31, 2015, 10:48:28 »
Imaš neki dojam napisan o igri?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Hitman 2: Silent Assassin
« Odgovori #2 u: Veljača 22, 2015, 03:00:13 »


Prešao igru još prošli mjesec, ali sam zaboravio napisat konkretan dojam nakon drugog igranja. Igra fala bogu u ini fajlu podržava 1080 rezoluciju, pa izgleda poprilično jako dobro za igru izašlu prije malo manje od 13 godina. Odmah po pokretanju igre uhvatila me nostalgija kako audio vizualne prezentacije, tako i starog dobrog neiskvarenog gameplaya. Jedna od igara čija duša nikad ne umire i igra koja je usmjerila serijal u dobrom smjeru, u smjeru u kojem su nastali milijoni hitman fanova. Igra nudi slobodu koja je u ono vrijeme bila nekakva evolucija prvog revolucionarnog Hitman: Codename 47, atmosferu i kulerski osjećaj odigravanja sa stilom.

Misije su raznolike, od jednostavnih do kompleksnih, a na meni je na koji način ću ih završtiti. Srećom pa sam veliki fan Hitman serijala, pa sve igre u serijalu igram polako, planirajući rute, alat, vremenski loop, način ubojstva bez svjedoka ili jednostavno što efektnije riješiti se mete. Iako sam po sječanju igru proglasio najboljom u serijalu, ipak to nije. U drugom odigravanju primjetio sam kako ipak Blood Money i Absolution imaju kudikamo kompleksniji sustav Hitman svijeta i bolji vremenski period izlaženja te su tako dobili prednost nad drugim nastavkom imena Silent Assassin. Jako sam se zabavio igrajuči ju i definitivno je po svim kvalitetama mogu staviti u 90+ kategoriju, ali ne i nahvaliti kao najbolju Hitman igru. Jednostavno rečeno gledano sa današnjeg datuma nema kompleksnost i dubinu Absolutiona i Blood Moneya. Osim što sam uživao maksimalno u ovom nostalgičnom prelaženju, moram se pohvaliti i sa upotpunjemom kolekcijom hladnih i vatrenih oružja.

Hitman 2 Silent Assassin | All Weapons Collected - YouTube


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB