Autor Tema: League of legends  (Posjeta: 34309 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #45 u: Travanj 09, 2013, 00:57:25 »
Svi lejnovi masovno gube?

Doesn't matter had Zed


Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #46 u: Travanj 09, 2013, 13:31:31 »
They see us trollin...they hatin...



I to na ranked  cer1njo ;D

Vladimir iz suprotnog tima je rekao da će nas sve prijavit zbog trollinga  cer1njo

U sedam minuta mid lane dva towera dole, nakon toga top lane dva towera dole, tada nastupaju mali problemi jer ovi svi idu na magic resistance, ali tada rumble dolazi na svoje sa svojim raketama i bum..  cer1njo


Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #47 u: Travanj 09, 2013, 13:42:53 »
Da su bili imalo pametni i išli na late game, razbili bi vas ko zečeve, al nisu bili pametni  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #48 u: Travanj 09, 2013, 13:45:28 »
Ma jazavci neki... Već su nas počeli dobivat u team fightu, ali smo zadnja dva "asa" napravili sa zamkom uz grmlju... I to u razmaku od dvije minute; dakle, zamka i ostao jedan tower prije glavnog inhibitora, povratak po item zamka na ISTOM mjestu  fpalm1 cer1njo cer1njo i kraj...

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #49 u: Svibanj 02, 2013, 22:18:30 »
League of Legends - The Freljord

Freljord....



Uzeo novog Trundlea i jungleam zadnje vrijeme. Odličan je novi... Novi skin + traditional trundle...

Iako sam iz Silver 2 80 bodova pao u Silver 5 0 bodova. I to sve zbog loših jazavaca oko mene, pogotovo bot lane..

Ali sada sam se malo refo i već sam na 75 bodova...

A i nova Sejuani je došla...

« Zadnja izmjena: Svibanj 02, 2013, 22:21:35 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #50 u: Svibanj 02, 2013, 22:30:18 »
nema nikakve promjene baš na trundleu.
heal buff na w je dobar za jungle, los za ikakav teamfight ako uzmes u obzir da sa merc threadsima i masteryijima si mogo imat 67% tenacityja ilitiga vecina disableova traje manje od sekunde
slow na q proc je...posve nevazan
dildo je veci/aoe slow manji ilitiga sranje je
a ulta je uvijek ok za nekog bruisera, a % health steal je dobar counter za health stacking, al jos uvijek pati od istih stvari ko i prije
ako ides cdr/tank build, nemres umrijet al ne mozes nikoga ubit
ako ides damage, umres odma

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #51 u: Svibanj 02, 2013, 23:01:01 »
ma skoro uvijek idem na tenk build...

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #52 u: Svibanj 03, 2013, 00:02:55 »
Baš sam uzeo Lissandru i probao na Normal... Još puno vježbe za sa njome na ranked... Zanimljiva je za igrat...



Inače nakupilo mi se toliko IPa da sam u šutu kupio Zeda, Zaca, Lissandru, Rune page i 12 runa....  ;D


Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #53 u: Svibanj 03, 2013, 01:46:23 »
ako ides damage, umres odma




kava1

Prvi je bio Spirit if the Anicent Golem radi šumarenja, zatim Ghost Blade i Blade of ruined King te na kraju tek Randuins Omen sa armorom i healthom...

Attack Speed i njegova regeneracija i to je to...
« Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2013, 01:50:16 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #54 u: Svibanj 05, 2013, 01:52:38 »
Danas sam tenkario sa Trollom...  ;D



Uglavnom, ljudi mi pišu - "better nerf Trundle"  cer1njo
Ja odgovorim - "better nerf Irelia"  cer1njo

Ali ništa mi to ne pomaže kada sam zaglibio na dnu Silver 5 i onda se nareda deset poraza za redom zbod "premade bot" i sličnih pacijenata... I onda poludim..
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2013, 01:54:40 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #55 u: Svibanj 05, 2013, 01:59:10 »
Ja zadnje uzeo Lissandru, Varusa, Jarvana, i nekoliko runa, i par skinova još. Dobra je Lissandra al mi se vise cini da ce bit viable support nego mid, ima dobar dmg, al dobit ce nerf na q gotovo 100%

A i ima mi malo debilnu pasivnu, sure, fora je sako tolko kastati free skill, al opet cim uzmeš ROA ti ni ne treba.

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #56 u: Svibanj 05, 2013, 02:01:47 »
Mene se nije baš dojmila nešto...

Napraviti tank od nje i onda sa E među rulju, puknu W te ulti na njihovog Ap/Ad carrya  cer1njo

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #57 u: Svibanj 05, 2013, 10:37:57 »
Ma Trundle je fantastičan nakon reworka... Nema tu diskusije... Regeneracija healtha i speed attack na W u late game mu je brutalan...

Imao bi opet nulu u sredini da se nisam na kraju zajebavo pa uletio među njih tri - i još napravio double kill


Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #58 u: Svibanj 05, 2013, 10:40:56 »
Na eastu je valjda viable, na westu svaki na kojeg sam naletio je bio prelos XD

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #59 u: Svibanj 05, 2013, 10:48:48 »
Neznaju ga valjda ti koji su bili loši igrat. Čak sam jednom bio sa njim na top laneu i našamaro Wukonga te je bilo u početku 4:0 za mene... W -- R -- Q i mlati toljagom po glavi...