Autor Tema: War Thunder  (Posjeta: 10141 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SuperVeloce

Odg: War Thunder
« Odgovori #15 u: Siječanj 20, 2015, 20:38:08 »
Kakvu sam sad glupost napravio. Stavio sam da se skida neki texture pack od 5.5gb koji ne mogu prekinuti, nego samo pauzirati. Najgore što nigdje nije pisalo koliko je težak taj paket. Fuck...  fpalm1

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #16 u: Siječanj 20, 2015, 20:44:25 »
Evo jedan video sa 4 isječka iz različitih bitaka...
Treći isječak je malo duži; pojavljujem se "iznenada" jer sam iznad oblaka, izvodim neke akrobacije da izbjegnem metke, gađam po kolegi koji se počne i dimit, ali nakraju ipak rušim avion...  ;D

I iz tog videa sam stavio ovaj screenshot za natječaj na službenoj stranici za sliku tjedna/mjeseca, (to je u videu na 4:24, taman kada rušim avion ispred; a nisam ni ja još dugo opstao u zraku)
*pobjednici dobivaju nagrade



Pa evo doktor Maveric u akciji... Tom Kruz makni se, pojma nemaš!

War Tunder Planes - YouTube


Tko je spreman za dogfight?  ;D

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #17 u: Siječanj 20, 2015, 23:49:07 »
Htjeli kolega Veloce i ja bacit dogfight no ispada da on pola igre nije skinuo....  cer1njo
ALi dosta jednostavno se sve to namjesti i krene...



A vidim da ima i opcija za napravit server sa avio utrkama...  ;D

Offline SuperVeloce

Odg: War Thunder
« Odgovori #18 u: Siječanj 21, 2015, 00:01:10 »
E da, ja sam grešku napravio jer sam igru skidao sa njihove glavne stranice, a ne sa Steama. U prvom slučaju skida 4.5GB(možeš igrati treninge i random bitke) + 5.5GB(sve ostalo) odnosno Full client, dok na Steamu skine odma tih 10GB. Za one koji planiraju skidati igru, da znaju koje opcije imaju na raspolaganju i da ne ispadnu noobovi kao ja  cer1njo .

btw. ne vjerujem da su riječ "stavio" u chatu cenzurirali.  cer1njo  cer1njo

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #19 u: Siječanj 21, 2015, 02:30:26 »
Prije igranja namjestite kontrole na Smiplified controls
To je tisuću puta bolje i preciznije nego na Mouse Aim opciji!



Ubiti razlika je tolika da nemam pojma kako sam uopće igrao sa ovom mouse aim kontrol opcijom...

Na početku videa okretanje aviona sa Smiplified controls te posle sa  Mouse Aim

Kontrole - YouTube


Evo moj save file od kontrola, (prebaciti u War Thunder direktoriji i load u opcijama)
*samo podesit large calibre guns i additional guns tipke jer su meni programirane na mišu
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2015, 03:11:46 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: War Thunder
« Odgovori #20 u: Siječanj 21, 2015, 04:51:49 »
Na kontroler se to neda igrat?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: War Thunder
« Odgovori #21 u: Siječanj 21, 2015, 08:36:16 »
Da al je sjebano ciljati

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #22 u: Siječanj 21, 2015, 17:04:55 »
Probao sam sa kontrolerom i to je užas! Miš je drastično bolji... E sada da je pravi joystiq...
Iako vratio sam se na Mouse upravljanje; avion se ljepše kontrolira na Simplified, ali jednostavno se ne mogu naviknut na ciljanje sa takvim kontrolama... Probat ću još malo testirat...

Ludih bitki bude...  thumbs1


ja sam ovaj iza; srušio sam ovog ispred...


ja sam ovaj iza; raspalio sam solo po bombarderu, ali bombarder me raspolovio sa stražnjim topom


pogled sa mog aviona dok jazavac pada pod kišom mog 20mm oružja


moj novi lovac KI-43-I


ja sam ovaj iza; oba su pala*TM


ja sam ovaj ispredu u malom čvarku - P-26; ovaj monstrum iza me rešetartio no onda sam ugasio motore, išo me izbjegavat i nakraju se srušio  cer1njo cer1njo

I najbolji rezultat; drugi u timu... Odlična partija, ostali nas dvojica protiv jednog i naganjali ga pet minuta




iz spomenute partije; ja sam ovaj u kutu dole, kolega je u gornjem kutu, a meta između nas...

I jedno obilježje na trenutno mom najjačem avionu...

« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2015, 17:07:18 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #23 u: Siječanj 21, 2015, 21:11:33 »
Jedan umjetnički video...

War Thunder War Never Changes - YouTube


Napad na avion ispred, izbjegavanje projektila od aviona iza te nakraju uspješni pogodak u desni motor i critical...

Offline SuperVeloce

Odg: War Thunder
« Odgovori #24 u: Siječanj 22, 2015, 15:20:07 »
Gdje ste vi ostali što ste rekli da skidate igru? Ja i doktor1 jučer odigrali nešto manje od sat vremena 1vs1, nije loše bilo, ali puno bi bolje bilo da nas je više.

Imam onih lionsa(obična novčana valuta u igri) preko 150k i nemam ih gdje trošiti. Mogu kupovati avione sa njima, ali tek kad skupim određeni broj  research poena, isto to važi i za nadogradnju. Sve ostalo zahtjeva premium novac. Mislim, sve je to logično igra je F2P, ali nekako imam previše tih lionsa, te mislim da sam propustio nešto gdje bi ih mogao trošiti.

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #25 u: Siječanj 22, 2015, 15:30:21 »
ali nekako imam previše tih lionsa, te mislim da sam propustio nešto gdje bi ih mogao trošiti.


Sa Linosima možeš kupovat Golden Eagle valutu koja inače košta i pravi novac...
Također kvalitetnija municija košta određenu količinu lionsa



A Golden Eagles najviše trošim na Accelerated Training od posade - been there, done that, ali SLUČAJNO...



Ili ako želim boostat research nekog aviona; kao šta sam sada napravio sa Ki-61 jer Ki-43 mi je bio užasan za upravljanje!



A ako slučajno, (ili namjerno) srušiš avion iz tima dobrano te opali po lions računu...
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2015, 15:35:07 od doktor1 »

Offline SuperVeloce

Odg: War Thunder
« Odgovori #26 u: Siječanj 22, 2015, 16:35:20 »
Thx  hug1 ...To za kupovinu Eaglesa nisam znao kao ni za municiju. Morat ću to istražiti. A i ja ih najviše koristim za treninge i boostanje, mada sam ih štedio do sad, jer sam mislio da se samo pravim novcem mogu kupiti.  thumbs1

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #27 u: Siječanj 22, 2015, 17:14:25 »
Ja sam se sa Air realistic prebacio na air arcade...

Na realistic me dobrano siluju dok ovdje i mogu nešto napravit...
Treba malo istrenirat pa onda među one luđake...

I nije mi jasno, na realistic mene lvl 5 stavi sa tipovima od lvl 30 do lvl 88... GG  kava1

Šta je dobar Ki-61:



Iako 43 je okretniji; kada bježim od ovog iza sa Ki-43 radim roll super brzo dok je ovaj tromiji...
Stvoren za Boom & Zoom udar...
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2015, 17:16:29 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #28 u: Siječanj 22, 2015, 22:23:52 »
Danas u dogfightu... Svi prošli bez ogrebotine...  kava1



Prosječna brzina kakvih 300 km/h  cer1njo
Ja sam zatvorio oči i prošao...  cer1njo

Napravio sam video tog dogfighta... Deset minuta odličnog napucavanja, manevriranja, bjažanja....

Offline doktor1

Odg: War Thunder
« Odgovori #29 u: Siječanj 23, 2015, 00:56:25 »
Evo trenign video...
Air arcade mode + mosue aim; vježbanje ciljanja te manevriranja sa avionom...

War Thunder DogfightUI - YouTube


Moram naučit ciljat sa simplified controls sistemom jer je upravljanje avionom sto puta bolje naspram mouse aima....