Autor Tema: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered  (Posjeta: 1971 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« u: Siječanj 25, 2015, 11:04:33 »


Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered serves as the definitive version of the supernatural murder mystery and (re)introduces the groundbreaking title to old and new fans alike. Key Upgrades: • High-definition Graphics — All of the in-game textures have been meticulously recreated in HD for mobile and desktop. • Full Controller Support — Support for Sony and Microsoft controllers for desktop platforms. • Live Graphics Comparison — Players can switch between the updated visuals and the original art assets with the touch of a button.


Offline Cole™

Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #1 u: Siječanj 25, 2015, 11:19:26 »
Citat:
Players can switch between the updated visuals and the original art assets with the touch of a button.

Ovo mi zvuči fantastično.
Meni je Fahrenheit jedna od najdražih igara koje sam odigrao.
Mnogi, ali baš mnogi su se dosta žalili na kraj, no meni je upravo on prekretnica i igru odgurnula u višu dimenziju.

Jedva čekam ovo zaigrat i voliob jako da to isto naprave i sa Heavy Rainom i Beyondom, te da obje igre budu predstavljene PC publici koje je stvarno mnogo.
Lucas Kane je fantastičan lik, čak boli nego što je to Ethanom Mars. Fahrenheit je prvotno zamišljen kao epizodna igra, pa mi je nekako lako za vjerovat da to i žele napraviti sa ovim remasterom.
Sumnjam da samo žele oživjet igru staru 9 godina, mislim da se ovdje radi o nečem puno većem.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy
« Odgovori #2 u: Siječanj 25, 2015, 11:33:44 »
Jedva čekam ovo zaigrat i voliob jako da to isto naprave i sa Heavy Rainom i Beyondom, te da obje igre budu predstavljene PC publici koje je stvarno mnogo.

Za razliku od Fahrenheita, publisher Heavy Raina i Beyonda je Sony - tak da nažalost od toga ništa niti u najluđim snovima.
Isti je razlog zašto su npr. Dark Souls igre došle na PC, a zašto Demons Souls i Bloodborne nikad neće.

Meni je također Fahrenheit odlična igra.
Ta misteriozna atmosfera i do tada neviđen pristup igrama su me prije 10 godina natjerali da igru završim 5 puta zaredom  ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2015, 11:45:21 od Thergothon »