Autor Tema: SSX  (Posjeta: 4116 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

SSX
« u: Siječanj 06, 2012, 11:31:21 »
SSX Trailer (Official 2011) [HD]


Ovo se totalno čeka, fino zgleda!

Konačno neka arkadna snowboarding/skateboarding igra. Kad nam je već Tony Hawk otišel u PM, nadam se da ovo bude dobro!

Offline Thergothon

Odg: SSX
« Odgovori #1 u: Veljača 24, 2012, 17:14:16 »
Dostupan je demo, trenutno skidam.

Offline Cole™

Odg: SSX
« Odgovori #2 u: Veljača 24, 2012, 18:15:56 »
Ajde pa javi, da i ja skinem.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: SSX
« Odgovori #3 u: Veljača 24, 2012, 18:40:00 »
Ljudi kojima su bili dobri prethodnici nece biti razocarani.
Drzi se provjerenog recepta, old skulasto i zabavno.
Nekad sam obozavao i Tony Hawk i SSX igre al od onda se dosta toga promijenilo. Opcenito industrija, a ponajvise ja i  sigurno necu ovo uzeti. Premalo novosti i zalosno je da moraju putovati u proslost da bi se ponudila "nova" zabavna igra.
Igra za vikend zabavu u split-screenu, nista vise - barem meni ne predstavlja.

Offline ManTheRamparts

Odg: SSX
« Odgovori #4 u: Veljača 27, 2012, 11:31:28 »
Dobar je SSX, ali slažem se s svim kaj Ther veli. Ima novih online kerefeka, ali je u suštini to ista igra ko ono kaj smo igrali s starim Tony Hawkom i SSX-om. Zabavno je, ali ipak bi se očekival neki veći napredak. Mislil sam uzeti, ali mislim da nije ovo vredno mojih para. Dok pojeftini, onda bude druga priča.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: SSX
« Odgovori #5 u: Ožujak 12, 2012, 13:06:48 »
Meni je žao što nema na PC-u jer SSX samo jako volio. JAKO! S time da nisam igrao onaj poslije trojke (ili više njih ako je bilo), no ono što sam igrao, rasturalo je, i vjerujem da mi ne bi smetala ista igra u novom ruhu, baš jer sam, na primjeru TH-a koji ste naveli, zaigrao nedavno ponovno THPS 3 i igra mi danas jednako rastura kao i prije koliko je bilo - 10 godina?  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: SSX
« Odgovori #6 u: Kolovoz 06, 2012, 19:54:31 »
Uskoro stiže kompetativni multiplayer.

SSX: The Countdown

Offline Montoya

Odg: SSX
« Odgovori #7 u: Siječanj 22, 2013, 16:01:28 »
Počel danas malo igrati i uglavnom su pozitivni dojmovi.
Kamera i preosjetljivo upravljanje možda traže još malo više privikavanja, tak da to nemrem zasad navesti ko minus ali bedastoću poput one da se na ravnici nemrem vrnuti 1m unatrag da pokupim geotag koji sam fulal  cry1
Čak i kad si stvoriš zamah za unatrag nema šanse, odma staneš - da se razmemo, ne mislim se vraćati na vrh ili kam već, samo mrvicu na potpunoj ravnici.

RiderNet je prava stvar, izazova ko u priči.
Izravnu "1 2 3 GO!" online vožnju još nisam probal ali bude i to valjda uskoro, dosta PSN frendova ima igru...

 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"