Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1852546 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #12345 u: Siječanj 21, 2021, 20:32:06 »
Sve znam, jebiga. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12346 u: Veljača 02, 2021, 07:31:39 »

 cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #12347 u: Veljača 02, 2021, 22:10:47 »
Sad je gotovo, zakasnil si. cer1njo

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #12348 u: Veljača 02, 2021, 22:22:47 »
 p1va
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12349 u: Veljača 03, 2021, 09:50:21 »
 šofe1 thumbs1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #12350 u: Veljača 13, 2021, 23:27:46 »
Kaj još ima živih ovdje, začudo...  dsmoker

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12351 u: Veljača 16, 2021, 18:05:14 »
Jakakvi nego živi. Fali ovaj forum.   jaad

Još imam profil od šup*a Nomada, i njemu i reklamam za Breakpoint...

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #12352 u: Ožujak 17, 2021, 15:53:37 »
Pozdrav ljudi.

Ne znam jel se netko ovdje mene sjeća, ali bilo bi mi drago i da se ne sjeća kad vidim svoje stare postove.
Em sam zaboravio lozinku, em kako se piše na ovom forumu.
Eh.

Tko me se sjeća zna da sam bio dosta nezreo dječačić od, ako se ne varam 17 godina, koji je pričao o stvarima koje su možda bile previše dječje.
Sad sam odrastao obećajem.

Sjećam se dosta ljudi odavdje, možda najviše Coleta i Doktora, ali ima i ostalih.

Što ima kod mene? Otkud se ja javljam?
CSR mi zaželio sretan rođendan prije mjesec dana, pa sam skrolao i gledao, pa da se prisjetim nekih ljudi odavdje. Vidio sam da me netko pitao gdje sam ja prije 2-3godine, te da su čak rekli da nisam ni na YT aktivan.  cer1njo

Sad sam u Irskoj. Radim u firmi poput HTa. Ovo pišem na poslu, tako da posao je dobar. U Irsku sam otišao radi zdrastvenog stanja svoje djevojke, tj. Sad zaručnice. Našao posao, sredio se i nakon što sam prošao dosta teške stvari zadnje 2 do 3 godine, nadam se odrastao.

Jako puno sviram. Želim si ispuniti taj san (ne baš sad radi Covida), ali bas već jako dugo i gitaru također. Volim to. Opušta me. A i imam želju da pokušam, pa možda sam 1 u milijardu i uspijem. Odustao sam od faksa na drugoj godini. Nije bilo za mene.

Pokupili stvari i otišli u Irsku,i sad nam je dobro.

Ne igram toliko igre trenutno, ali imam Xbox One, PS4 i Switch koji sam kupio zaručnici. Sad ću se riješiti Xboxa i PS4 čim nabavim Xbox Series X koji je očito stvarno nemoguće dobiti.
Sad mi je kao mali Holiday, pa sam si skinuo Wildlands i Watchdogs Legion, ali igram i Forzu Horizon 4 i Motorsport kad mi vrijeme da.
Kao što sam rekao, zaručnica mi je prošla kroz jako teški zdrastveni period, ali sad se oporavlja, pa onda idemo u šetnje i takve stvari, ne stignem se onda izorganizirati baš da igram igre, radim, sviram i provodim vrijeme. Tako da jedno mora otpast.
 Ona je English Major, ali ne može radit dok se ne sredi skroz, pa trenutno ja radim. Želi biti tattoo artist, pa sam ja završio kao platno za crtanje. Meni to ne smeta, zabavno mi je.

To je to.
Imam sada 22 godine, i sad shvaćam da nisam aktivni korisnik ovdje od 18.-te?

Ako koga zanima što sviram, većinom Rock (najdraži bend mi je Red Hot Chili Peppers i Motley Crue), metal i zapravo narodnjake više nego što bih volio priznati.

I dalje imam dugu kosu. Malkice sam se udebljao za vrijeme Covida, ali se trudim skinuti tu kilažu. Posao mi je većinom sjedenje, a nisam trčao od Srednje škole. Tako da, na dijeti sam.

Sad kad sam se ja ispričao, kako ste Vi ekipa?

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna