Autor Tema: Fun  (Posjeta: 431298 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: Fun
« Odgovori #210 u: Lipanj 06, 2012, 10:26:42 »
Možda je mislio na svoj tekst ispod avatara, koji znači teški navijači Barcelone  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Fun
« Odgovori #211 u: Lipanj 06, 2012, 12:32:45 »
ludi trener

Offline rima706

Odg: Fun
« Odgovori #212 u: Lipanj 06, 2012, 13:26:46 »
njega pustis dok igras pes ili fifu za motivaciju

Offline CROKiXi

Odg: Fun
« Odgovori #213 u: Lipanj 07, 2012, 22:03:00 »
Student pao na ispitu iz logike, priđe profesoru i reče : " Ako pogodite uzimam jedinicu i odlazim, ako ne znate odgovor dajte mi pet i odlazim.
Profesor nakon kraćeg razmišljanja : " Ok, prihvaćam! " Student: " Što je to legalno, a nije logično, logično, a nije legalno, a što nije niti logično niti legalno ?? " Profesor je dugo razmišljao, nije našao pravi odgovor i dade studentu peticu. Nakon t......oga ga je pitao za odgovor...student je odmah odgovorio: " Vi, imate 63.g. i oženjeni ste 35.-godišnjakinjom, to je legalno, ali nije logično. Vaša žena ima 25.-godišnjaka za ljubavnika, što je logično, ali nije legalno. Vi date peticu ljubavniku vaše žene makar je trebao pasti na ispitu, što nije niti logično, niti legalno.. :D

 cer1njo cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Fun
« Odgovori #214 u: Lipanj 08, 2012, 10:59:58 »
 cer1njo cer1njo ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Fun
« Odgovori #215 u: Lipanj 08, 2012, 14:56:40 »
Student pao na ispitu iz logike, priđe profesoru i reče : " Ako pogodite uzimam jedinicu i odlazim, ako ne znate odgovor dajte mi pet i odlazim.
Profesor nakon kraćeg razmišljanja : " Ok, prihvaćam! " Student: " Što je to legalno, a nije logično, logično, a nije legalno, a što nije niti logično niti legalno ?? " Profesor je dugo razmišljao, nije našao pravi odgovor i dade studentu peticu. Nakon t......oga ga je pitao za odgovor...student je odmah odgovorio: " Vi, imate 63.g. i oženjeni ste 35.-godišnjakinjom, to je legalno, ali nije logično. Vaša žena ima 25.-godišnjaka za ljubavnika, što je logično, ali nije legalno. Vi date peticu ljubavniku vaše žene makar je trebao pasti na ispitu, što nije niti logično, niti legalno.. :D

 cer1njo cer1njo

 ave1

Offline CROKiXi

Odg: Fun
« Odgovori #216 u: Lipanj 10, 2012, 10:40:44 »
 sm1jeh
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Fun
« Odgovori #217 u: Lipanj 10, 2012, 11:20:37 »
rula  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Fun
« Odgovori #218 u: Lipanj 10, 2012, 14:48:09 »


 cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Fun
« Odgovori #219 u: Lipanj 11, 2012, 10:33:39 »
 cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Fun
« Odgovori #220 u: Lipanj 11, 2012, 12:51:58 »
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Fun
« Odgovori #221 u: Lipanj 11, 2012, 16:09:39 »
Najžešće je kaj nam začas budu ZIHER za nekaj suci krivi.  cer1njo Ak već nisu.  cer1njo

Mislim meni ne budu krivi. Jer mi je svejedno više manje.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Fun
« Odgovori #222 u: Lipanj 11, 2012, 16:32:42 »
To je uvijek tak - euforija, a onda dok ne prodjemo skupine svi su mucka djubrad - ukljucujuci igrace koji su utakmicu prije bili heroji  cer1njo fpalm1

Offline LukaM 110

Odg: Fun
« Odgovori #223 u: Lipanj 11, 2012, 18:30:08 »
Ne kuzite vi to, to tak mora biti :P ;D ;D

Offline Thergothon

Odg: Fun
« Odgovori #224 u: Lipanj 13, 2012, 15:24:12 »
Ovako se kažnjavaju golmani u Švedskoj: Igra postala skandal - 24sata

Nist posebno, ali su mi smijesni moralisti i slicni kreteni. Ista kazna je bila dok su to igrali ljudi moje generacije - prokleti senzacionalizam i prozivanje za tako banalne stvari. Bolje da ne pocnem nabrajati stvari u svijetu koje se nikog ne ticu i na koje svi zatvaraju oci...