Autor Tema: Hatred  (Posjeta: 6392 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Hatred
« Odgovori #15 u: Veljača 12, 2015, 19:31:43 »
Pa neshvatljivi su mi..
Izometrjski pogled, ama baš ništa specijalno i onda neke GTX 680 i R9 290 kartice uz FX 84xx procesore...
Da mi je znat zašto 8GB pod preporučeno... Vjerovatno će igra imati memory leak pa da se osiguraju

Offline Thergothon

Odg: Hatred
« Odgovori #16 u: Travanj 28, 2015, 22:59:49 »
Hatred - "Human Shields" Gameplay Trailer

Offline blowfish

Odg: Hatred
« Odgovori #17 u: Travanj 28, 2015, 23:22:54 »
I onda se ljudi čude kad neki tip odluči pobiti dvadesetero djece u školi i svi su naprosto zgroženi...
« Zadnja izmjena: Travanj 28, 2015, 23:27:24 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Hatred
« Odgovori #18 u: Travanj 29, 2015, 01:47:21 »
Kakve to veze ima? Lol :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Hatred
« Odgovori #19 u: Travanj 29, 2015, 09:10:52 »
Ovo je valjda jedina igra koja me nahajpala ove godine. Kent vejt.  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Praetorian

Odg: Hatred
« Odgovori #20 u: Travanj 29, 2015, 15:23:07 »
Znači imamo buduceg killera


Offline Asko

Odg: Hatred
« Odgovori #21 u: Travanj 29, 2015, 16:58:18 »
Kod nas u BiH je baš aktuelno ovih dana, lik izašao pred policijsku stanicu sa 2 puške, pištoljem i punim džepovima metaka, ubio policajca i još 2 ranio prije nego li su ga eliminirali. Da je malo vježbao na ovoj igri imao bi puno bolji score ;D. (Neukusnu) šalu na stranu, ne vidim ništa loše u ovoj igri. Ono nije ništa gore od GTA gdje smo radili sve ove stvari  i niko nije dizao frku samo zato što nije obavezno ali je moguće. Ovo je jedna od onih igara za razbibrigu (kao CoD) gdje isključiš mozak i malo se zajebaješ. Nit će ovo napravit serijskog ubojicu od nekog niti će pravi serijski ubojica igrat ovakve igre. Glupost mi je što se oko ove igre digla tolika frka, igra ko igra  kava1.

Offline ManTheRamparts

Odg: Hatred
« Odgovori #22 u: Travanj 29, 2015, 17:40:02 »
Ne znam, al još bu na kraju ispalo zabavno. cer1njo

Monolog na traileru je u najmanju ruku urnebesan 'JA SAM HEJTER; NIŠTA ME NE MOŽE ZAUSTAVITI, MORETE ME JEBATI!'. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Hatred
« Odgovori #23 u: Travanj 29, 2015, 17:46:20 »
Namjerno trolaju i znaju da im takve kontroverzne stvari dižu popularnost i hajp. Igra ima po portalima više komentara nego Witcher 3  cer1njo
Kvaliteta je totalno nebitna u takvim slučajevima, Postal je dobar primjer  kava1

A za lokalne masakre u školama je gaming najmanji problem, nemojte biti idioti. Počnimo od sjebanog sustava i roditelja...

Offline ManTheRamparts

Odg: Hatred
« Odgovori #24 u: Travanj 29, 2015, 17:48:47 »
Sad dok su malo više oružja pokazali, čak bi i igral. Još dok sam videl na traileru da ima neka vojna baza, imam filing da na kraju aktiviraš atomsku bombu - i više nego prikladno za kraj. ;D

Za co-op mi se čini ko da je dušu dalo, valjda ima? ;D

Offline LukaM 110

Odg: Hatred
« Odgovori #25 u: Travanj 29, 2015, 18:11:00 »
Uopće me ne privlači igra, ali me ljuti što ovakvu tematiku koriste u marketinške svrhe. Činjenica je da generira klikove, ali je isto tako činjenica da nam ne gine novi val napada na gamere kao psihopate i potencijalne ubojice od strane mainstream medija nakon izlaska. Već vidim senzacionalne naslove, a takve gluposti su razlog zbog kojeg se na gaming i dan danas gleda kao na nešto potencijalno opasno i drugačije od ostalih oblika zabave.

Offline Thergothon

Odg: Hatred
« Odgovori #26 u: Travanj 29, 2015, 18:39:59 »
I meni je interes nikakav, ali ih uopće ne krivim jer to je jedini način da mainstream mediji napišu neki članak i samim time ti naprave ogromnu uslugu, GTA i npr. kontroverzna scena mučenja je najbolji primjer. Probaj na kickstarteru ostvariti planirane financijske ciljeve u simulaciji sađenja cvijeća, ili probaj pročitati u medijima neki pozitivan članak o IGRICAMA, iako bi ih moglo biti. Sve ovisi o tome na što se fokusiraš, kao da u filmovima nema nasilja. Pa ta scena u GTA je tribute Reservoir Dogs-ima, ali hej, interaktivno nasilje je djelo sotone.

Totalno su mi nebitni senzacionalistički naslovi i mišljenje o gamerima - radim, igram, gledam, slušam stvari koje me privlače i nije mi potrebno odobravanje INDEXA ili TIMES-a da bi se osjećao dobro zbog toga.