Autor Tema: Infamous Second Son  (Posjeta: 2645 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Infamous Second Son
« u: Veljača 01, 2015, 17:33:03 »


Igram igru zadnjih dana, i zadovoljan sam dosta. Međutim odma da na početku kažem da mi je Prototype 1 bolji od ove igre, jednostavno mi je bolje sjela nego cijeli Infamous serijal. Ali igra nije loša, zabavna je što je i najbitnije. U ovom nastavku kontrolirate vatru  i to vam je glavna moć. Glavni lik je hmm kapa je tu zastitini znak, da je nema ne bi ni znao kak lik izgleda. AL ok je može proći...Uz glavne misije ima i side questova poput rađenja grafita, traženja kamera i špijuna. Al fokus je uglavnom na main quest i o borbi bio terorista iliti conduita s napaćenim civilima xD. Jasno s moćima dolazi  i velika odgovornost pa tako i ivi možete birat svoj put, hoćete li biti good gay ili bad. Izbor je na vama, a koji put odaberete imate i posebne moći za svaku stranu, pa dva prolaska igre ne ginu. E sad ono šta mi se sviđa je kako je gamepad iskoristen, npr kad idete radit grafite trebate gamepad okrenut pa ga protrest da lik promućka sprej. Pa onda gamepad povlačit  i drzati r2 da sprejate, fora mi je to. Isto tako ona tipka na gamepadu ko miš šta je, nekad je potrebno s samo jednim prstom stisnut nekad s dva, a igra to prepozna. To mi je super i gamepad je maksimalno iskoristen za ovu igru. Vizuali su mi odlični, modeli automobila jako ljepo izgledaju, refleskije sunca i tu stvarno nemam zamjerke. Evo par mojih slikica :)

« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2015, 20:43:27 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Infamous Second Son
« Odgovori #1 u: Veljača 01, 2015, 18:29:15 »
Lupi razmak između slika, izgleda kudikamo lijepše.
Ja sam imao Infamous dvojku na PS3 i nisam je htio igrat, jednostavno nisam imao volje/želje.
No ovo svi jako hvale, pa čak i vjerujem da je jako zabavno. Ali nema mi ono nešto što bi me privuklo.

Čak ni vizualna prezentacije mi se nije previše dopala.
Baš me zanimaju konačni tvoji dojmovi kada igru privedeš kraju.
Dotada uživaj...

  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Infamous Second Son
« Odgovori #2 u: Veljača 08, 2015, 14:30:59 »
Kad predem igru biće dojmova i još slika :)
Ja polako igram svaki dio grada cu 100 posto rijesit

Offline Praetorian

Odg: Infamous Second Son
« Odgovori #3 u: Veljača 15, 2015, 17:19:31 »
Evo upravo završio s igrom na good strani  sm1jeh
Znači svaki dio grada sam očistio, sve šta se moglo sam uništio i skupio i moram reći da sam uživao. Početak igre mi je bio ono ok i ništa više od toga, ali kasnije kad sam pokupio sve moći postala je uživancija. Ja nisam znao da će lik imat više moći od jedne pa mi je to bilo ugodno iznenadenje. Baš mi je dobro došla ova igra nakon uzasnog AC Unitija kojem cu jednom drugom sansom dati još jednu priliku. Likovi u igri su mi dobro okarakterizirani, čak i Delsin, nas lik s kojim igramo mi je tijekom igranja postao super. Zbilja mi je igra puno porasla u očima nakon početnog dojma. Seatle ko grad je vizulano odličan, zbilja izgleda fantastično, modeli auta izgledaju predobro. Jedino što nema baš nešto za radit po gradu kad sve prodete, al bolje i to nego ko Ubisoft da nabije milijun dosadnih stvari pa vam zgadi igru jer je sve prenatrpano.
Neki djelkovi igre izgledaju vizualno fantastično, pogotovo onaj most negdje na početku koji se ruši dok vi idete preko njega i auti klize dolje, brutalno nešto. Prešao sam na normal težini i bilo je više manje lagano. Mogu reć da mi je i radnja bila dobra, pogotovo kad sam saznao neke stvari ali ne bih htio spojlati. Svaka od moći dobro funkcionira i s svakom je gust igrati. Meni osobno najbolja moć je video koju dobijete od jednoga geeka Eugena ;D. Igru toplo preporučujem da si uzmete, ja sam uzeo dok je bila na snizenju i nisam požalio. Vidim da ima i DLC First Light, to imam već instalirano pa treba i to odigrat :)
Osobno ovo mi je najbolji Infamous do sada i ako devovi nastave ovako biće još dobrih nastavaka. Ehh nakon ove igre sam se zaželio Spidermana igrat, al nema ništa dobro...
Evo vam moj album slika da bar malo vidite kak izgleda, jbg uploader sjebe kvalitetu nije ni priblizno dobro ko u pokretu.

Infamous Second Son - Album on Imgur

Offline Praetorian

Odg: Infamous Second Son
« Odgovori #4 u: Studeni 07, 2016, 11:51:11 »
Navodno igra izgleda dosta bolje na PS4 pro, a i ovako je ljepo izgledala. Bas me zanima kak izgleda.

Offline bartul_9

Odg: Infamous Second Son
« Odgovori #5 u: Studeni 07, 2016, 17:40:45 »
Mene zanima Uncharted4 na PS PRO.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Infamous Second Son
« Odgovori #6 u: Studeni 07, 2016, 17:51:58 »
Mogao si to napisat i u temu kuhinja.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB