Autor Tema: Now Playing  (Posjeta: 648642 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #480 u: Svibanj 25, 2012, 00:21:47 »
2Pac - Dear Mama

 ave1 thumbs1 kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Now Playing
« Odgovori #481 u: Svibanj 25, 2012, 17:01:44 »
Evo za fanove woodkid

Assassin's Creed Woodkid - Iron Music Video HQ HD


odličan spot

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Now Playing
« Odgovori #482 u: Svibanj 25, 2012, 22:20:16 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline igzyy

Odg: Now Playing
« Odgovori #483 u: Svibanj 26, 2012, 02:22:19 »
ZOOROPA!   cer1njo cer1njo

meni jedan od naj albuma U2-a

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Now Playing
« Odgovori #484 u: Svibanj 26, 2012, 14:59:20 »
Ma skoro svi su naj  hug1

Ne znam, meni je neko vrijeme naj bio Rattle nad Hum, pa onda Zooropa, pa Achtung, pa malo The Unforgettable Fire... trenutno mislim da mi je Jsohua Tree...  cer1njo
Ali doduše The Joshua Tree mi je an tom mjestu već preko godinu dana tako da sam možda si pronašao najbolji  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Now Playing
« Odgovori #485 u: Svibanj 26, 2012, 21:32:44 »

Offline igzyy

Odg: Now Playing
« Odgovori #486 u: Svibanj 27, 2012, 00:00:36 »
Ma skoro svi su naj  hug1

Ne znam, meni je neko vrijeme naj bio Rattle nad Hum, pa onda Zooropa, pa Achtung, pa malo The Unforgettable Fire... trenutno mislim da mi je Jsohua Tree...  cer1njo
Ali doduše The Joshua Tree mi je an tom mjestu već preko godinu dana tako da sam možda si pronašao najbolji  ;D

Mene živcira to kaj toliko forsaju po tim stanicama da mi je jesnostavno sve zgadilo, baš ovi albumi koje si naveo, pogotovo antena zg, oni fakat pretjeruju i kao da nemaju update glazbe već samo ono šrot, šrot...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Now Playing
« Odgovori #487 u: Svibanj 27, 2012, 12:23:08 »
Moram priznati da nisma baš najbolje shvatio tvoj post - to si govorio za albume koje sma naveo da forsaju ili? Ne znam, ne slušam baš radio, no dok sam radio u dostavi od jeseni prošle godine do prije par mjeseci, slušao sam, i iskreno čuo sam možda 2, 3 pjesme - With or Without You, When Love comes to Town, i ne znam jesma li još koju. Tako da ne bih baš rekao za forsiranje albuma. U svakom slučaju, čuo sam možda najviše po jednu pjesmu po albumu, ali to ove njihove najpoznatije hitove. Recimo nikad nisam čuo One Tree Hill ili Red Hill Mining Town, koje su mi jedne od najboljih sa Joshua Tree i općenito od U2, također Indian Summer Sky sa Un... Fire itd... Ne znam, nisam čuo puno toga na radiu, ali kažem nisam ni 100% skužio tvoj post, možda si nešto drugo htio reći  ;D

BTW, potaknut postom:

U2 - One Tree Hill


Ta pjesma mi je baš predobar chill  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Now Playing
« Odgovori #488 u: Svibanj 27, 2012, 13:02:47 »

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #489 u: Svibanj 28, 2012, 00:01:01 »
 ave1

׋


Chiiiiil samo takav. Poslušajte ljudi!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Now Playing
« Odgovori #490 u: Svibanj 28, 2012, 01:38:42 »
Moram priznati da nisma baš najbolje shvatio tvoj post - to si govorio za albume koje sma naveo da forsaju ili? Ne znam, ne slušam baš radio, no dok sam radio u dostavi od jeseni prošle godine do prije par mjeseci, slušao sam, i iskreno čuo sam možda 2, 3 pjesme - With or Without You, When Love comes to Town, i ne znam jesma li još koju. Tako da ne bih baš rekao za forsiranje albuma. U svakom slučaju, čuo sam možda najviše po jednu pjesmu po albumu, ali to ove njihove najpoznatije hitove. Recimo nikad nisam čuo One Tree Hill ili Red Hill Mining Town, koje su mi jedne od najboljih sa Joshua Tree i općenito od U2, također Indian Summer Sky sa Un... Fire itd... Ne znam, nisam čuo puno toga na radiu, ali kažem nisam ni 100% skužio tvoj post, možda si nešto drugo htio reći  ;D

BTW, potaknut postom:

U2 - One Tree Hill

Ta pjesma mi je baš predobar chill  kuul


Ma ja ti želi reć da je mjuza fenomen nema kaj, nego evo ja više organski nemogu smislit te stvari jer se tolio izvrtilo da je to....

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #491 u: Svibanj 28, 2012, 09:15:24 »
U vezi radija, antena, totalni i jos njih par ne mogu smisliti koliko mi se gadi cenjkanje voditelja, njihovo preseravanje pa onda i uvijek ista shema pustanja muzike. Po meni, najkvalitetniji je hrt 2 program jer ima neke dobre emisije, fonoteka im je vjerojatno obuhvatila sve od adama i eve dosad, nema komercijalizacije toliko...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Now Playing
« Odgovori #492 u: Svibanj 28, 2012, 11:24:07 »
U vezi radija, antena, totalni i jos njih par ne mogu smisliti koliko mi se gadi cenjkanje voditelja, njihovo preseravanje pa onda i uvijek ista shema pustanja muzike. Po meni, najkvalitetniji je hrt 2 program jer ima neke dobre emisije, fonoteka im je vjerojatno obuhvatila sve od adama i eve dosad, nema komercijalizacije toliko...

Ovo je moj čovijek!

ja da imam više vremena a imao sam ga nekad kada sam putovao slušao sam ;

101
otvoreni & plavi (switch) , plavi radi Danijela i Charlija  ave1  danas radi šveca  p1va..
hrt2 (manje više kada sam vozio po noći i lutao kao pas hr cestama)

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #493 u: Svibanj 28, 2012, 11:26:22 »
Da da da Danijel i Charlie pon i pet ujutro, koji su show imali. To se nije propuštalo sm1jeh. Kako im se ono zvala emisija?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Now Playing
« Odgovori #494 u: Svibanj 28, 2012, 11:35:44 »
Da da da Danijel i Charlie pon i pet ujutro, koji su show imali. To se nije propuštalo sm1jeh. Kako im se ono zvala emisija?

joj........


veseli ponedljak  cer1njo cer1njo