Autor Tema: Now Playing  (Posjeta: 648331 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #255 u: Ožujak 04, 2012, 22:05:38 »
Ha dobro MTR... sm1jeh
Znam za Slayer iskljucivo iz Guitar Hero-a 3. Nez kako se zove stvar. Mozda ti znas bolje
Nemam pojma, nisam igral GH.  sm1jeh

Al taj album di je ta Angel of Death rula. Klasik samo takav.

Offline Cole™

Odg: Now Playing
« Odgovori #256 u: Ožujak 04, 2012, 22:08:23 »
Neznam koji mi je bog da slušam ovo, smješno i teen i dobro, a tako mi neugodno.

Wheatus - Teenage Dirtbag
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #257 u: Ožujak 04, 2012, 22:10:04 »
Ma kaj Cole, to je bezvremenska hitčina, tak da nema problema!  sm1jeh

Offline Thergothon

Odg: Now Playing
« Odgovori #258 u: Ožujak 04, 2012, 22:13:12 »
Primjetite slicnost sa Angel of Death
Mogu odsvirati kaj god zamisle al oni samo svoje "bedastoce" teraju  cer1njo

Đubrivo - Ilija

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #259 u: Ožujak 04, 2012, 22:15:18 »
Ma Đubrivo su hitmejkeri!  cer1njo

Sviraju onako, a tekstovi su ovamo i onamo.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #260 u: Ožujak 04, 2012, 22:25:17 »
Isuse boze fpalm1
 cer1njo cer1njo

Queens Of The Stone Age - Go With The Flow

E ovo je stvar
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #261 u: Ožujak 04, 2012, 22:27:24 »
QOTSA je super bend.

Evo nekaj slično, di je Josh Homme prije QOTSA sviral. Isto odlično.

Kyuss - Green Machine (HD High Quality Sound)

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #262 u: Ožujak 04, 2012, 22:40:03 »
Poslusao... hmm
Zato sto ne slusam bas takve stvari. Ja cak nemam ni neku grupu da slusam samo nju ili tak nes, vec slusam od svih svasta sta je u mom fazonu. Inace, da se zna, slusam rock, hard rock i blues. Od toga 80% old school
I mozda nitko ne bi rekao po ovome sto sam naveo, ali slusam i old school hip hop i rap. Ovo novo govno ne priznajem.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Now Playing
« Odgovori #263 u: Ožujak 04, 2012, 22:43:11 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #264 u: Ožujak 04, 2012, 22:45:52 »
Poslusao... hmm
Zato sto ne slusam bas takve stvari. Ja cak nemam ni neku grupu da slusam samo nju ili tak nes, vec slusam od svih svasta sta je u mom fazonu. Inace, da se zna, slusam rock, hard rock i blues. Od toga 80% old school
I mozda nitko ne bi rekao po ovome sto sam naveo, ali slusam i old school hip hop i rap. Ovo novo govno ne priznajem.
Ma stari hip-hop i rap vredi, ima opakih stvari, tipa prvi Wu-Tang, pa GZA - Liquid Swords, N.W.A. etc. Ima i nekih novijih koji su dobri, recimo Immortal Technique i Jedi Mind Tricks.

Ja sam puno toga preslušal, al uvek mi budu ostali ekstremniji žanrovi najdraži, tam sam puno posebnih bendova skopal koji imaju dušu i ono su kaj bi muzika trebala biti.

@Shimmy - Homme je malo žešći mamojeb  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #265 u: Ožujak 04, 2012, 23:01:32 »
Dobar je Homme... nisam znao da je i on u toj supergrupi sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Now Playing
« Odgovori #266 u: Ožujak 04, 2012, 23:15:32 »
Zanimljivo s obzirom da on pjeva  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #267 u: Ožujak 04, 2012, 23:59:16 »
Tematska vecer. O homme-u sm1jeh
Tko je sutra na tapeti?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Now Playing
« Odgovori #268 u: Ožujak 05, 2012, 03:16:31 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Now Playing
« Odgovori #269 u: Ožujak 05, 2012, 09:58:40 »
Tematska vecer. O homme-u sm1jeh
Tko je sutra na tapeti?


Idemo dalje poveznicom prkeo Vulturesa na drugi bend gdje je Grohl  shy1

Times Like These - Foo Fighters


Ovu pjesmu sam čuo prvi put prošle godine u jendom videu posveti Simoncelliju ovdje na forumu. Sjajna stvar, kad god ju slušam me inspirira, djelom zbog same pjesme, a djelom zbog "okolnosti" u kojima sam ju čuo  cry1

BTW - želim ju u intru neke racing igre  sm1jeh
« Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2012, 10:00:25 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.