Autor Tema: The boys are back in town  (Posjeta: 27433 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #45 u: Siječanj 09, 2012, 08:38:42 »
U zadnje vrijeme dosta ljudi se žali na probleme prilikom ulaska u nečiji lobi , a  kada i uđu zna se dešavati da se međusobno uopče ne vide na stazi.
Sad , dali je to zbog njihovih servera ili naših internet providera , ne znam.
Uglavnom ako imate problema pokušajte izgasiti ruter , sačekajte minut-dva pa ga ponovo upalite pa onda pokušajte.Nemojte skidati torrente dok igrate

Offline Punisher

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #46 u: Siječanj 09, 2012, 09:05:37 »
Upravo to, ja i mantheramparts se medusobno ne bi vidjeli na stazi. A ostali decki su bili. Ali normalno ga vidim u lobbyu i kad piše poruke.

Offline ManTheRamparts

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #47 u: Siječanj 09, 2012, 11:14:57 »
Koja glupost.

Offline Jack-Darkman

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #48 u: Siječanj 09, 2012, 11:43:15 »
Nemojte skidati torrente dok igrate

Ovo je bio slučaj kod mene prije, no isključenjem samog nemam više problema.
Inače, eto ja srećom nemam nikakvih problema.
Morate gledat tko vam sve koristi ruter, čim je još koji korisnik veza je upitna, nikakva.

Jučer sam se lijepo zabavio, pogotovo u drugom dijelu večeri od 22-24.
Rampartsa je malo mučila koncentracija što sam ja znao iskoristiti, inače brz vozač.
Thergothon brz vozač bez grešaka, jučer je pokazao jednom prilikom i kako je pravi fair play igrač.
Nas tri smo odigrali jednu utrku sa F40, a bez elektronike je to čudo za vozit, duge brzine, tako da se vozila prva-druga, na pravcu treća.
Bili su brži od mene ali sam iskoristio grešku Rampartsa.
Poslije smo vozili i sa zondom, to jedino netko dobro ispraksiran može vozit bez elektronike.
Inače smo vozili sa vozljivim autima.
Montoya isto nije bio na TI sam koncentracijom. Bio ja samo dvije utrke sa nama.
Na FUji-ju sam milim samo 2 puta bez kazne prešao prvi zavoj sa rx7  fpalm1
Svaka čast svim dečkima koji su vozili.
@filip- onog guranja kao u prvoj utrci na ravnini nema. Tko je brži on prelazi, bez guranja.

Dali su tu sa foruma dečki: maher i rima? jučer su isto vozili. Rima je vozio više utrka.

Dogzy- ti opet organiziraj i reci kojim autima će se vozit da se ljudi znaju pripremit.

Ja moram vježbat start.

Pozdrav svima i nadam se da će sredit problemi oko veze i da će nas bit još više.
Do tad trenirajte.

Offline DogZy

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #49 u: Siječanj 09, 2012, 11:48:54 »
Super, glavna caka je restartati router prije paljenja PS-a, ja tako skoro uvijek.
Eto bas danas sam htio online igrati a pisala mi je greska sa DNS-om. Restartao router i sve ok sad.

Moze, sad ce biti neki drugi auti, druga staza i ista pravila, samo jos razradjenija.
O tome u drugoj temi, ova moze na lock jer je event zavrsio.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #50 u: Siječanj 09, 2012, 11:54:17 »
@filip- onog guranja kao u prvoj utrci na ravnini nema. Tko je brži on prelazi, bez guranja.
To sam i ja primjetil da je filip bil dosta agresivan u prvoj utrci, dosta se gural, još kak s kontrolerom igra, pa onak trza - nikad ne znaš kaj bu napravil. Bilo mi ga je teško prejti, al samo zato kad nisam znal kud da ga rešim kad je celo vreme trzal levo-desno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2012, 11:55:51 od ManTheRamparts »

Offline s2000

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #51 u: Siječanj 09, 2012, 11:56:26 »
trebamo se odma dogovorit koja staza i auti da mozemo vjezbat

Offline Montoya

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #52 u: Siječanj 09, 2012, 11:58:20 »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #53 u: Siječanj 09, 2012, 12:00:42 »
Tako je montoya. U team radiu ce biti teme samo za evente i utrke. Ostalo u GT5 online ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #54 u: Siječanj 09, 2012, 17:45:46 »
@filip- onog guranja kao u prvoj utrci na ravnini nema. Tko je brži on prelazi, bez guranja.
To sam i ja primjetil da je filip bil dosta agresivan u prvoj utrci, dosta se gural, još kak s kontrolerom igra, pa onak trza - nikad ne znaš kaj bu napravil. Bilo mi ga je teško prejti, al samo zato kad nisam znal kud da ga rešim kad je celo vreme trzal levo-desno.

Je, sorry dečki, meni je trebalo barem 5 sekundi na ravnini da ga izravnam pa sam krivudao.

Offline Punisher

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #55 u: Siječanj 09, 2012, 18:39:02 »
Kad ćemo danas da se vozimo?

Offline Montoya

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #56 u: Siječanj 09, 2012, 18:51:30 »
Taj event je gotov, a do idućeg, tema GT5 online, linkana koji post iznad.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"