Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Serije koje gledate?!

(1/215) > >>

Cole™:
Dakle naslov sve govori. Ja sam stao već mjesecima sa serijama. Ali nadoknadit ću to.

Lollik:
how i met your mother, the walking dead i cekam the game of trones te spartacus vengeance

Shimmy:
Trenutno pratim 5. sezonu Californicationa koja je jučer krenula u SAD-u, te na kompu već mjesecima The Office. Na kraju 6. sam sezone od 8. Najjača humoristična serija u nazad, ne znam, od Seinfelda  ave1
Te još Dextera od aktualnih. Pogledao u 4. mjesecu prošle godine u jednom tjednu sve do tad 4 sezone (ležao doma radi operacije), i do sad je išla 5. sezona koju sam upravo nabavio te namjeravam i to pogledati skoro. Također The Big Bang Theory nisam pogledao onu zadnju, a to isto eto, od ovih "novijih" i aktualnih serija pratim. Ali ništa zapravo na TV-u, nego ovako, komp  shy1

A inače, najbolja serija svih vremena za mene je Seinfeld od humorističnih, i X-Files od ne znam, svih ostalih + Simpsoni (animirana  shy1)

s2000:
2.Sezonu serije Chuck nadam se da ce RTL2  stavit i 3. ovaj je pri kraju

igzyy:
Bored to death

http://www.imdb.com/title/tt1255913/

Ima 3 sezone..

Rai se o NY Humoru, odlićna urbana serija, prva i druga epizoda je onko za ufuravanje a onda sve bolje i bolje.....svakako preporučujem svakome.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju