Autor Tema: Wolfenstein: The Old Blood  (Posjeta: 2379 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Wolfenstein: The Old Blood
« u: Ožujak 04, 2015, 16:31:49 »
Wolfenstein: The Old Blood - Brand new gameplay trailer


Igra izlazi 5. svibanj 2015. za PS4, Xbox One i PC.
Jedva čekam. The New Order mi je bio najbolja pucačina prošle godina i jedna od najboljih ikad.
Ovaj prvi trailer otkriva i previše te je zadnji promidžbeni materijal koji ću pogledat prije igranja. Fantastična vijest.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Wolfenstein: The Old Blood
« Odgovori #1 u: Ožujak 04, 2015, 17:17:52 »
Odlično!!  thumbs1
Loakcija je +10


Offline Cole™

Odg: Wolfenstein: The Old Blood
« Odgovori #2 u: Ožujak 06, 2015, 02:42:17 »
Šteta što nije riječ o puno krvnoj prequel igri, nego više kao standalone ekspanziji.
Ali nema veze, toliko mi je dobra igra da ću i ovo s guštom odigrat. Samo se nadam da neće opet sto godina proć do nove Wolfenstein igre.
Pa evo malo nabrijavanja s fan made WOLFENSTEIN: NEW ORDER SONG - Resistance by Miracle Of Sound.

WOLFENSTEIN: NEW ORDER SONG - Resistance by Miracle Of Sound - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Wolfenstein: The Old Blood
« Odgovori #3 u: Ožujak 07, 2015, 12:15:26 »
Kad nova izade,valjda će order pojeftinit....

Offline Cole™

Odg: Wolfenstein: The Old Blood
« Odgovori #4 u: Siječanj 06, 2016, 16:26:27 »
Prva igra pređena u novoj godini.
Šta reći? Kratko i slatko. Dobro da nije prekratko, prešao sam ju za točno šest sati.
Već sam ranije napomenuo da mi je ovaj reboot Wolfenstein serijala baš pun pogodak i da sam postao ogroman fan.

Audiovizualna prezentacija mi je pun pogodak.
Igra se vrti maksimalno glatko uz lijepe vizuale. Grafika nije top notch, ali mi jako paše taj old school design.
Prezentacija priče i likova, kao i u The New Orderu, mi je za čistu desetku.



BJ mi je s ove dvije igre baš jako prirasao srcu; jedan od dražih likova u igrama.
Sjajan posao s njegovom naracijom od strane Briana Blooma. Općenito mi glasovi svih likova su GENIJALNI.

Osim što igra briljira sa atmosferom, gameplay mehanikom, oružjima i napucavanjem, fantastično su ubacili suptilan humor.
Primjerice umro sam od smijeha kada Blaž dođe kod Agent Two-a i ode do škrinje...
Još je u par navrata humor bio na vrhunskom nivou, ali se nemogu sjetiti.

Prvi dio igre mi je čak i draži, jer su mi Jeger i Greta baš vrhunski pogođeni. Onaj prvi susret s Jegerom je bio urnebesno smješan.
Kada ovaj tulipan od Blaža zucne HD ja sam se skoro rasplakao...



Ali taj cijelokupni sadržaj koji nudi Wolfenstein u ove dvije igre mi je VRH jebeni.
Napucavanje, pa ta core mehanika igre, pa dual wielding, pa napucavanje iz hipa. Baš ono uz odličnu razbibrigu, uživanje na maksimum igra.
I ono što je najvažnije povuče me na igranje u dahu; od početka do kraja...





Drugi dio igre iako mi je nešto slabiji u odnosu na Part I jednako me oduševio.
A sami kraj igre izmamio osmijeh na lice, upravo zbog događaja iz The New Ordera, FR <3333333.
Ah Wolfie igrat ćeš se na godišnjoj bazi.

Mick Gordon (feat. Tex Perkins) - The Partisan - YouTube


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB