Autor Tema: Resident Evil: Revelations  (Posjeta: 5803 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #15 u: Ožujak 04, 2015, 19:25:24 »
Ther jesi igro Revelations 2?
Neznam meni je igra odlična. Puno bolja od prvog djela, (neću ni radit usporedbe sa 5 i 6, a pod prvi dio mislim na Revelations)
A još kažu da je Barry dio bolji...



Čeka se pola noći da odigram prvu epizodu do kraja...
Igram na Survivor težini  ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2015, 19:33:59 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #16 u: Ožujak 04, 2015, 19:50:06 »
Ma nisam kad vidim da joj recenzije nisu baš naklonjene, a i dojmovi korisnika nisu baš nešto na prvu epizodu.

Offline doktor1

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #17 u: Ožujak 04, 2015, 20:27:22 »
Ako ti je prvi Revelations bio OK ovaj će ti biti još bolji...
Da ne spominjem i drastično bolji dizajn monstera on onog užasa u prvom djelu!



Destructoid je npr i prvoj i drugoj epizodi dao 9/10; prvi dio je kod njih dobio 8/10...
"I'm especially enjoying the ties to the older games in the series."

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #18 u: Ožujak 04, 2015, 20:33:59 »
Bio mi je samo OK i ništ više, možda i probam dok cijena padne ili dok odem u zaljev  ;D

Offline doktor1

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #19 u: Ožujak 04, 2015, 20:57:15 »
Na sniženju defintivno...

Dobra stvar je šta kada hoćeš možeš kontorlirat kojeg lika želiš. Ništa strašno, pošto drugi lik nije akcijiski orijentiran, ali ipak dobro odrađeno pošto likovi nisu samo smetala na ekranu - da Revelations tebe gledam - tamo AI sa 15 metaka nebi ubio običnog jazvaca kojeg ja likvidiram sa tri. Tako da je ova ideja o drugom liku kao support kojeg možemo kontrolirat odlična
Smješna stvar - kada uperim pištolj prema Moiri ona pobjegne sa ekrana ili baci neki komentar  ;D
Ljep dodatak - ubijeni leševi ne nestaju moentalno već samo kada napustimo to područje...

Igram na Survival i smetala sa slike u gornjem postu padnu nakon metka ili dva u glavu...

Offline doktor1

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #20 u: Ožujak 04, 2015, 22:18:44 »
Skill tree:


Offline doktor1

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #21 u: Ožujak 06, 2015, 11:51:37 »
Pređenea prva epizoda na survival težini, (definitivna preporuka igrati na toj težini)...
Trebalo mi je dva sata i nije bilo situacija gdje bi me neka borba isfrustrirala, a municije sam imao točno na knap sa time da sam maksimalno metaka sasuo u glave beštija



Sviđa mi se šta tamo neka random buba ili zombi ne ostavlja nikakve metke ili biljke za sobom...
Također gore spomenuti skill tree je dobrodošla opcija no i dalje imamo standardni workbench za upgrade oružja



Igra se ne oslanja se na jump scares sistem već na atmosferu koja mi je u onom zatvoru fantastična; pogotovo kada uđemo u Barryeve cipele i prolazimo istim područjem gdje smo prije imali probleme sa Claire..
A prolazeći tuda sa njime se oscjećamo mnogo moćnije nego sa Claire pošto se je naš Barry dobro opremio za akciji spašavanja svoje kćerke te jedva čekamo da sačmom razljepimo facu onim beštijama koji su njegovoj djevojčici radili probleme  ;D



Totalno pozitivno iznenađenj sa ovom igrom pogotovo kada uzmem u obzir da sam imao meh filing kada sam zaigro prvi Revelations.
Problem bi mogao biti kratkoća jer mnogi pređu i brže od dva sata. Računajući kakvih dva sata po epizodi to bi bila trajnost od osam sati... Dosta malo, no opet igra se ne prodaje za 50 eura već 25...
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2015, 11:55:29 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #22 u: Ožujak 07, 2015, 21:04:34 »
Pređena i druga epizoda! Dosta teža nego prva
Jedva čekam nastavk sljedeći tjedan  thumbs1