Autor Tema: Deus Ex : Mankind Divided  (Posjeta: 24054 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #90 u: Ožujak 14, 2017, 17:50:13 »
Nebih se složio baš.
U nekim igrama zna biti dosta dobar.
Puno manje prostora zauzima.

Ono što shadowplay napravi fajl od par giga, DVR Software složi od pola gige.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #91 u: Ožujak 15, 2017, 09:19:35 »
Moguce, al problem je to sto si rekao, u nekim igrama. Dok u nekima pozdere procesora gro i dobijes throttling teski dok na shadowplayu vuce snimku u nativnoj rezi 60fpsa a n8 ne osjetis.

Offline Cole™

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #92 u: Ožujak 28, 2017, 21:19:31 »
DLC zvan A Criminal Past, zaslužuje osvrt/dojam/recenziju poput AAA naslova, jer traje duže od prosječne COD igre...



Experience Adam Jensen’s first mission for TF29, set some time before the events of Deus Ex: Mankind Divided.





Iako su prošli mjeseci kako sam završio vrlo dobar Mankind Divided (štoviše bolji mi je nego Human Revolution); igrao mi se još novi Deus Ex, pa sam se bacio na treći, tj. svoj prvi story DLC - A Criminal Past. Level design A Criminal Pasta je jednako dobar kao i cijela igra. Zatvor i pit u kojem cijelo vrijeme boravimo su odlično dizajnirani i baš je bilo ugodno provest u ovom DLC-u nešto više od pet sati. Skupilo se dobar broj lijepih screenshota. Atmosfera DLC-a je vrlo dobra, ali su mi sporedni likovi karakterno totalno off. Zanimljivog izgleda; ali karakterno napisani ono - nula. Šteta, jer je plot i istraživanje odlično.







Nekad kada igram Deus Ex imam osjećaj kao da Tetris igram; totalno me ganja osjećaj gdje hvatam/berem developerov svaki korak kako je radio igru i na šta je mislio kada je nešto smjestio negdje. To me malo smeta u cijelom ovom novom nastavku. Imaš osjećaj slobode; ali ideš po špranci od deva; nemrem objasnit. No to je minor issue. Bitno da je igra lepa, da lepo dela i da uživam u njoj većinu vremena. Malo sam razočaran što na kraju nije neki jači boss, makar mi se svidjelo jako kak su riješili onaj dio sa turretima koje se trebalo isključit na krovu čuze. Još malo slikica ovog lepog DLC-a koji bi od mene dobio čvrstu sedmicu; ipak mi je pružio zabave za cijelo jedno posljepodne...





« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2017, 21:36:30 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB