Autor Tema: Race Driver: GRID 2  (Posjeta: 60024 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #30 u: Kolovoz 08, 2012, 12:38:34 »
Nema šanse da nedaju kokpit pogled, šta ti je (jedino ako nije službeno objavljeno, a i ako je, stigne se to promjenit)? To je jedan od glavnih fičra igre. Iskreno jako se nadam da je u glavi Codemastersove ekipe približit takav naslov veličinama poput GT i Forza serijala, to bi značilo da u svakom slučaju nas očekuje mega igra. Nešto što PC platforma čeka jako dugo.

Stavi na 3:20 i objasnit će ti zašto nema kokpit pogleda.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #31 u: Kolovoz 08, 2012, 12:39:08 »
Tek sad pogledao video koji je Kole stavio. Nema kokpita? Nema ga jer 5% ljudi ga koristi? Već sam razočaran - čini se da se ipak ide još više prema arkadi i amerikanizmu i debilizmu  fpalm1 fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #32 u: Kolovoz 08, 2012, 12:53:13 »
Pa sami vele da nece biti jer je potrebno uloziti strasno puno vremena i resursa za kokpit i radije su to usmjerili na neke druge po njima vaznije stvari. Imam osjecaj da ovo bude teski buckuris koji zeli svima konkurirati i sve zadovoljiti. Otvorene ceste, planinski klanci? Ako zele apsolutno sve zadovoljiti trebalo bi biti uzasno puno sadrzaja, kao i pravedan omjer zastupljenosti. Svjedocili smo kak je to bilo u Dirt-u. Evo vama malo rallya, a ostatak ce biti Ken Block ekstremne pizdarije. Ali hej, igra ima sve i uopce nije bitno kaj klasicni rally zauzima samo 10% od ukupnog sadrzaja.

Tamo neki most wanted ima kokpit za koji to uopce nije bitno jer je arkadetina. Ne moram ni govoriti da asolutno svaku simulaciju ili polusimulaciju vozim obavezno s tom kamerom! Nadam se da ce se opametiti jer u suprotnom zaobilazim igru. I na pocetku su naveli vecinom "krive" stvari koje su im bitne za pravo iskustvo. Dolazak gledatelja na stazu, blicanje fotica, buka itd. - sve kaj je Iceman naveo da ga brine  fpalm1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2012, 12:57:16 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #33 u: Kolovoz 08, 2012, 13:03:02 »
Uvjeren sam da će kokpita biti, onak bilo je u originalnoj igri.
Opametit će se garant.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #34 u: Kolovoz 08, 2012, 13:09:00 »
Upravo o tome se i radi, strasan korak unazad zbog takve odluke.
Imam osjecaj da se nece opametiti, svima su bitne samo pare.
S takvom politikom ce ustediti dosta para, a igru prodati u jednakom broju primjeraka kao da je i prisutan kokpit.
Ocito uce od najboljih, a to je Cod fransiza koja rusi rekorde prodaje bez obzira na napredak.

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #35 u: Kolovoz 08, 2012, 13:38:34 »
šteta za kokpit, original ga ima, a nastavak ne. To sigurno nije stepenica naprijed. Drugo kad vidim ovo ganjanje kroz šumu to me samo na jednu igru jako podsjeća - nfs hot pursit, a to mi isto nije baš najprivlačnije. Igrač sam na PC-u, i malo je pravih racing naslova. Treba bi pravi racing naslov na nordu, silverstoneu, spa, monza itd. Ok su mi američke gradske staze, uživao sam su jedinici vozeći tipa san francisco, ali šuma tipa nfs, hvala ne. Neznam ali bojim se da necu dobiti ono sto sam ocekivao. No možda je rano za zaključke, treba čekati kakvu će nam ponudu dati codemasters. I još nešto, lako moguce da ce icodi pribjeci pouzdanoj metodi dobivanja para. Hoces vise auta, staza i natjecanja ? Moze, kupi dlc i imat ces najnoviju specialnu ediciju nissan gtr, ford mustang, mclaren mp4 12c i stazu u donjoj špičkovini.

Offline Praetorian

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #36 u: Kolovoz 08, 2012, 13:59:07 »
Prvi Grid sam obožavao, i ovo mi se zasad čini odlično.
Nadam se da će kokpit biti, to mora biti must have u svakoj automobilističkoj igri.

Offline Deadwalker

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #37 u: Kolovoz 08, 2012, 14:54:43 »
Upravo o tome se i radi, strasan korak unazad zbog takve odluke.
Imam osjecaj da se nece opametiti, svima su bitne samo pare.
S takvom politikom ce ustediti dosta para, a igru prodati u jednakom broju primjeraka kao da je i prisutan kokpit.
Ocito uce od najboljih, a to je Cod fransiza koja rusi rekorde prodaje bez obzira na napredak.

Kokpita definitivno neće biti - do izlaska je ostalo brijem nekih 8-9 mjeseci što je premalo vremena da se naknadno ubaci takva stvar, a jasno su dali do znanja kako im se ne isplati to dodavati. Inače, prema traileru jedan veliki čušpajz od igre - vidim da će utrpati unutra apsolutno sve što se da, a to rijetko dobro završi.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2012, 14:57:28 od Deadwalker »

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #38 u: Kolovoz 08, 2012, 15:49:43 »
Trailer mi je koma, gameplay budem kasnije pogledal.

Offline Praetorian

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #39 u: Kolovoz 08, 2012, 16:30:21 »
Pa sramota je da neće biti kokpita cry1 Sad kad izdaju kokpit u DLC-u fpalm1

Offline Kole

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #40 u: Kolovoz 09, 2012, 01:33:02 »
New screens are here. Navodni izlazak igre se spominje kao ljeto 2013 





« Zadnja izmjena: Kolovoz 09, 2012, 01:40:43 od Cole »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #41 u: Kolovoz 09, 2012, 13:09:56 »
Svega po malo, ničeg kak spada, to bu bilo se bojim. A ako zaista i bude, sterat ću taj Codemasters u 3 krasne...

Još se opredijele samo za racing, i onda ni taj ne rade kak spada. A ne bih ništa rekao da to radi Milestone ili slično, a ne Codemasters koji je otkad pamtim pa do prije nekoliko godina imao samo vrhunske racing igre. TOCA, Colin, gdje li ste...  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #42 u: Kolovoz 09, 2012, 23:26:01 »
Treba ih masovno popljuvat po službenom forumu radi kokpita.
Uvjeren sam da bi se predomislili i čak zbog toga odgodili igru. Kokpit je stvarno must have, osim ako se ne radi o 100% arkadi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #43 u: Kolovoz 09, 2012, 23:27:19 »
Ako imaš vremena samo daj.

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #44 u: Kolovoz 10, 2012, 08:58:05 »
Nakon trailera,
Negativni stav i briljantno prezentiranje "kroejša" ljudi - vide samo jedno, ono po čemu se more dobro "pljuvati"...

Vjerujem da sam igral GRID više od bilo koga tu i kokpit kameru u toj igri nisam koristil skoro nikad - samo probal, a to je možda 0.001% od mojeg staža, sa prek 7000 online trka.
Inače od "vjekova" preferiram kameru na haubi, no u GRID-u nisam koristil čak ni nju, najbolje je pasala ona koju sam koristili samo u toj igri i nekad davno - a to je cijeli auto i gamepad (C. Rumblepad 2 - meni apsolutni "netvornički" n1), iako sam imal i G25.

Ja ne velim da sam za to da ne bude kokpita ali da sad vidim to i samo to, ne, ne zamaram se nimalo s tim, posebno kad je u pitanju GRID.
Samo da gameplay i model oštećenja ostanu stari, sve ostalo meni je puno manje bitno.

Stvari koje se meni recimo nebi sviđale bile bi redukcija oštećenja, smanjivanje broja pravih racing staza i ulazak u neke ekstremne vode - to more uništiti igru, izostanak kokpita sigurno ne, ne igru poput GRID-a.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"