Autor Tema: Doom  (Posjeta: 45998 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Doom
« Odgovori #120 u: Kolovoz 11, 2016, 22:12:16 »
Nisam ga puno igral, ali odličan je i MP, sve one kritike padaju u vodu nakon kratkog privikavanja  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Doom
« Odgovori #121 u: Kolovoz 11, 2016, 22:30:15 »
Nema bolše. thumbs1

Još da si na pravoj platformi. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Doom
« Odgovori #122 u: Kolovoz 11, 2016, 22:31:39 »
 cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Doom
« Odgovori #123 u: Kolovoz 20, 2016, 15:29:19 »
Kaje pičke, niko neće igrati D00Ma??

Offline blowfish

Odg: Doom
« Odgovori #124 u: Kolovoz 20, 2016, 19:44:34 »
Rula Dumčina. Osim dok imam 3-17 i ne mogu nikog ubit, što je često  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Doom
« Odgovori #125 u: Kolovoz 20, 2016, 19:46:19 »
Bu bolje s vremenom. cer1njo

Ček kaj opće sad koristiš za loadout?

Offline Wulf

Odg: Doom
« Odgovori #126 u: Kolovoz 21, 2016, 10:00:58 »
Novi cover





Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline blowfish

Odg: Doom
« Odgovori #127 u: Kolovoz 21, 2016, 10:43:10 »
Bu bolje s vremenom. cer1njo

Ček kaj opće sad koristiš za loadout?

Meh, eksperimentiram. Najviše igram sa onom Heavy Assault Rifle, Combat Shotgun i Frag grenatom. Tu i tamo prebacim na loadout sa Rocket Launcherom. Ne znam uopće kaj mi najviše paše, čini se da nije do oružja nego do mene  ;D Odnosno, mislim da baza igrača nije baš jako velika i onda uvijek ima u meču hrpa ljudi koji su max level i znaju igrati. Tu i tam budem u plusu, najviše mi je bilo nekih 2:1, ali uglavnom me razguze  cry1 cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Doom
« Odgovori #128 u: Kolovoz 21, 2016, 12:52:34 »
Kad je velika većina igrača koji su ostali zapravo ful hc. Nije baš pristupačno za nove igrače. cer1njo

Meni je sad nakon kak su nerfali rocket launchera definitivno najbolji kombo plasma rifle + combat shotgun.

Offline bartul_9

Odg: Doom
« Odgovori #129 u: Kolovoz 22, 2016, 12:45:38 »
Stigao i moj primjerak DOOMa, sad idem napravit makljazu.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Doom
« Odgovori #130 u: Kolovoz 22, 2016, 13:35:40 »
Jučer navečer mi se gadno poklopilo, dobro mi je ful išlo, imal sam par rundi di sam samo 1 put umrl. Na jednoj sam uspel napraviti brijem najveći killing spree do sad - 25 sam ih naslagal, s tim da me niko nije ubil - sam sam se sredil na kraju s BFG-om kad sam htel još ih potamaniti, a onak 2 sekunde do kraja. Al povlekel sam jednog za sobom dok sam sebe dignul u zrak. cer1njo

Offline blowfish

Odg: Doom
« Odgovori #131 u: Kolovoz 22, 2016, 14:01:25 »
Ja sam isto malo pohvatal, samo kaj sad kroz tjedan opet nemam vremena pa budem igral na kapaljku  jaad

Lagano sad već znam di se spawnaju oružja, naučil sam se kak pristupiti demonima pa ih sad dosta često skinem i uzmem runu. Problem je samo kaj najčešće igram s Revenantom i više damagea si sam napravim nego protivnici  cer1njo

Imal sam i ja par solidnih partija. Pod solidnima mislim da i dalje dosta lako umirem, ali znam tu i tamo napraviti par dobrih killova za redom tak da se sam sebi divim  ;D

Isprobaval sam i ostale modove i ima fora stvari. Nije to niš revolucionarno, ali u redu je malo za maknut se od TDM. Šteta samo kaj nema više igrača, ovak dosta često u tim manje popularnim modovima serveri budu poluprazni. Soul Hount je nešto tipa Kill Confirmed, Domination je standardno osvajanje zona, ima i Capture the Flag koji ako se dobro sjećam ima više igrača na mapi nego TDM. Najbolji možda mi je Capture Moving Zone ili kak se već zove, nekak ima najviše dinamike jer uvijek znaš di ima igrača pa bude nekih epskih okršaja cijelih timova  dsmoker

Ali imam nekak dojam da je igra pomalo siromašna sadržajem. Oružja ima full malo, tipa 10 različitih i nisam primjetio da ih možeš nadograđivati osim kozmetički. U multiplayeru, jel. Mape su odlične, ali opet nije da ih je nešto previše i zato se bojim da ne postane repetativno s vremenom. Za sad je odlična igra, dugo nisam bio toliko nestrpljiv da se vratim igrati kao ovdje. Oko 6 sam doma pa ako buš tu, slobodno se spojiš na mene  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Doom
« Odgovori #132 u: Kolovoz 22, 2016, 14:04:51 »
Još sam na godišnjem i sad idem streljat. cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Doom
« Odgovori #133 u: Kolovoz 22, 2016, 14:22:26 »
Dobri ste, ja nevjerujem da cu puno MP igrat, al dat cu mu sansu.

Prosao prvih par levela, to jest dosao sam do one meltdown misije.Igram na heart me plenty tezini i do sada sam umro 2 puta i to oba 2 puta jer sam upao u lavu na ovoj meltdown misiji.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Doom
« Odgovori #134 u: Kolovoz 22, 2016, 14:36:55 »
Dobri ste, ja nevjerujem da cu puno MP igrat, al dat cu mu sansu.

Prosao prvih par levela, to jest dosao sam do one meltdown misije.Igram na heart me plenty tezini i do sada sam umro 2 puta i to oba 2 puta jer sam upao u lavu na ovoj meltdown misiji.

Vidiš, ja sam od trenutnih 8 sati u igri, single player igrao 10 minuta  ;D

Vjerujem da je dobar, ali slabo me vuku single player igre zadnjih mjeseci. Odustao od Fallouta na pola, Dying Light nakon par sati, čak i Red Dead Redemption nisam završio. Multiplayer je zakon, puno veći gušt raznijeti u komadiće tipa za kojeg znaš da sad doma lupa mišem o monitor ili obratno cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.