Autor Tema: NBA 2K16  (Posjeta: 34774 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #120 u: Prosinac 10, 2015, 16:13:00 »
Na PC-u?
Kada igramo online za Drunk'n'Play? :)

Nije, na PS4  hmm

Imam 2k15 za PC pa možemo to :) Al sam jako loš, možemo radije Fifu da te prebijem ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #121 u: Prosinac 12, 2015, 22:41:21 »
Nisam dugo pisao riport, jer sam nekako odustao svakih desetak tekmi pisat novi izvještaj...
No eto stigao sam do playoffa, odigravši 82 utakmice regularnog dijela i jako sam zadovoljan sa tim djelom sezone.
Od 82 utakmice, zabilježio sam 61 pobjedu i 21 poraz te sezonu završio kao drugi u konferenciji iza Warriorsa koji su zabilježili dvije pobjede više.

Tokom sezone par igrača izbivalo je čak i do dva tri mjeseca.
Od najvažnijih izbivali su Lee (27 utakmica), Bogut (28 utakmica), Ray Allen (30 utakmica) te Beverly (čak 40 utakmica).
Dok su oni bili odusutni svoju minutažu i statistiku popravljali su Carter, Teletović, Andersen i Gooden III.

MVP lige je Sunsov bradonja James Harden...



Sjajna statistika Hardena, kojem je jako malo trebalo da uđe u triple double prosjek...
Osim bolesno visokog postotka šuta, Harden je u regularnom djelu sezone sakupio 59 double doublova, te čak 17 triple doublova.
Osim nagrade MVP lige, našao se i u ALL NBA First Teamu uz bok Lillardu, Jamesu, Durantu i Gasolu.

Od nagrada moram spomenuti i sjajnog debitanta u redovima Sunsa, Terry Roziera koji se našao u prvoj petorci rookiea.
Terry se našao u društvu Porzingisa, Okafora, D'Angelo Russella te Mudiaya...
Trener sezone je očekivano Steve Kerr.



Šesti čovjek NBA lige je Rajon Rondo.
Naš Bojan Bogdanović našao se u petorci igrača koji su najviše napredovali.
A igrač koji je najviše napredovao ove godine u NBA ligi jest Mason Plumlee iz Portland Trail Blazersa...
Obrambeni igrač godine je Deandre Jordan, a nagradu za rookiea godine osvojio je Okafor...





Slijedi playoff...
Ono što me veseli jest, da u doigravanje ulazim zdrav i dosta odmoren.
Vrlo vjerovatno slijede riportovi sa snimkama...

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #122 u: Prosinac 13, 2015, 10:41:44 »


Iznenađujuće egal utakmica.
Pobjeda je mogla otić na bilo koju stranu.
Iznenadio me jako Evans u redovima "raketa", postao je solidna zamjena za Hardena.
A Bledsoe se sjajno snalazi kao play u Houstonu.

Možda i najlošiju utakmicu; tj. sigurno najlošiju ove sezone, imao je Harden, koji se zaustavio na 12 poena uz šest faulova.
No srećom Sunsi su imali veliku večer u Rozieru i Antetokounmpou.
Uostalom pogledajte i sami...

NBA 2K16 | Houston Rockets - Phoenix Suns | Playoffs - Game 1 - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #123 u: Prosinac 14, 2015, 15:32:38 »


Nakon tjesne pobjede u prvoj utakmici, u drugoj je sve išlo kudikamo lakše.
Najbolji u mojim redovima Harden sa 26 poena i 15 skokova, te Lee sa 23 poena.
Kontrola cijele utakmica od početka do kraja bez ikakvih iznenađenja.







Treća utakmica isto nije ponudila nikakva iznenađenja, štoviše pregazio sam Rocketse.
118:92 za 3-0 u seriji. A sada slijedi skoro pa jedan buzzer beater za 4-0 u seriji.
Harden show!

NBA 2K16 | Phoenix Suns - Houston Rockets | Playoffs - Game 4 - YouTube - YouTube




                                   Conference Semifinals



Prva utakmica kod kuće protiv Oklahoma City Thundera, protekla je bez većih problema.
Imao sjajnu šutersku večer od 18 trica uz 60% uspješnosti. Veliku pomoć imao u Ray Allenu koji je za 17 minuta postigao 20 poena.
A još bolju večer imao sam drugu utakmicu u seriji; 136:100 uz 39 koševa Hardena.

U trećoj utakmici nije mi pomogao ni Harden sa 7 trica te 45 poena.
Westbrook i Durant imali su svoju večer sa kombiniranih 69 poena, što mi je bilo neuhvatljivo čak i sa raspoloženim bradonjom.
Prvi poraz nakon 14 utakmica. Šteta...





NBA 2K16 | Suns - OKC | Playoffs Conference Semifinals - Game 4 - YouTube

Opet tjesna pobjeda i opet odlučivao zadnji napad...
U petoj utakmici ove serije jedino je David Leea slušala ruka, zabio je 28 poena, ali ostatak momčadi nije bio tako raspoložen.
18 koševa razlike za OKC i serija je ušla u neizvjesnost; Phoenix vodi 3-2 u seriji, a slijedi clutch show!

NBA 2K16 | Suns - OKC | Playoffs Conference Semifinals - Game 6 AMAZING CLUTCH PERFORMANCE - YouTube

Puno više muke u ovoj seriji sa OKC-om nego sa Houstonom.
No bolji ide dalje. Zanimljivo je bilo i u istočnoj konferenciji, gdje su Cavsi uspijeli nadoknaditi 2-3 u seriji sa Atlantom.



Bullsi su kao i Sunsi, prošli dalje sa 4-2 u seriji, Atlanta i Toronto kao Dark Horseri ipak idu doma!
Slijede konferencijska finala...



                                   Western Conference Finals


Možda će mi ovo biti i najteži protivnik na putu do naslova i prvog NBA prstena za igrače Sunsa.
No prva utakmica i nije bila toliko teška koliko sam to mislio.
GSW su isto od krvi i mesa, a ja imam James Hardena...

NBA 2K16 | Suns - Golden State Warriors | Playoffs Conference Finals - Game 1 - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #124 u: Prosinac 16, 2015, 13:12:30 »


                                   Western Conference Finals


Nakon prve utakmice u kojoj nisam imao većih problema, naišao sam na najbolju šutersku večer jedne ekipe valjda u povijesti.
Splash Brothersi gađali su kombinirano 10-10 trice, uz 4-6 Greena ili sveukupno 15-20 što bi značilo 75% šuta za tri poena.
Bolesno...

NBA 2K16 | Suns - Golden State Warriors | Playoffs Conference Finals - Game 2 - YouTube

Uostalom presudite i sami...
Statistika govori za sebe. 22 koša prednosti; ništa im nisam mogao!
A ukoliko neću imat Hardena na najvišoj mogućoj razini i uz ovakvu sličnu predstavu GSW-a u nastavku; nemam nikakve šanse.







Slijedi treća utakmica, prva u Phoenix Areni...
Ono što slijedi je must watch! Dvostruki produžetak, petorica igrača sa 20+ poena, te utakmica života Chrisa Andersena...
Šta reć na kraju? Koju poruku poslati? Kakva drama, kakva utakmica?! Kakva igra...

NBA 2K16 | GSW - Suns | Playoffs Conference Finals - Game 3 Double OT SICK!!! - YouTube

Bit će ovo do kraja još jako jako zanimljivo...
James Harden mora proraditi i biti na razini MVP igrača lige, jednostavno mora!
Slijedi GAME 4...


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #125 u: Prosinac 26, 2015, 13:02:58 »


                                   Western Conference Finals


NBA 2K16 | GSW - Suns | Playoffs Conference Finals - Game 4 - YouTube

4Q je bio moja četvrtina i fino sam se uspio odlijepit uz fantastičnu igru Hardena.
Do kraja utakmice 44 poena od MVP-a lige. a sada nakon izravnate 2-2 serije, pokušat ću ga nešto odmoriti za Finale NBA lige.
U petoj utakmici finala konferencije pobjeda bez ikakvih problema...



Odlična večer grčkog frika; 33 poena, i sada su Sunsi na korak do NBA Finala.
Znači nevjerovatno!!! Harden je promašio slobodno bacanje za NBA Finale!!! Utakmica je otišla u produžetak i serija je otišla u utakmicu sedam!
Uostalom pogledate i sami ovu košarkašku "golijadu". ;(

NBA 2K16 | GSW - Suns | Playoffs Conference Finals - Game 6 (Tide Series 3-3) - YouTube




                                   Western Conference Finals - GAME 7

NBA 2K16 | Suns - GSW | Playoffs Conference Finals - Game 7 - YouTube


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #126 u: Prosinac 30, 2015, 19:38:38 »
Za potrebe liste odigranih igara da rezimiram finalnu mini recenziju ove igretine. Kada je prošle godine NBA 2K15 stigao kao prva PC next gen igra, dojmovi nisu mogli biti bolji. Igra je postala moj apsolutni GOTY i rekorder po pitanju provedenih sati uz igru, riječ je bilo o nevjerovatnih 500 sati uloženih u nekoliko NBA sezona. Ono što je ovodišnja verzija igre ponudila je još impresivnije, ali uz poprilično bolan launch igre na PC. Bilo je tu dosta propusta, bugova i problema. No srećom ažuriranjem i razno raznim zakrpama, sve je pokrpano i NBA 2K16 je najbolja košarkaška igra ikada. Iako zbog premalo noviteta u odnosu na revolucionarnu prošlogodišnju next gen pojavu za PC, nemogu ovoj igri dat maksimalnu ocjenu, što zbog "premalo" noviteta, što zbog problema koje je igra imala kada je izašla. Iako se nalazi debelo u devedeset kategoriji, nije savršena. Subjektivno meni jeste, jer planiram srušit rekord predhodnika.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #127 u: Siječanj 11, 2016, 06:22:32 »
                                                 






Phoenix Sunsi su ostvarili prolazak u svoje treće NBA finale u povijesti.
Klub koji nikada nije osvojio NBA naslov, ujedno je i momčad koja ima najbolji statistički omjer pobjeda, a da nije osvojila NBA ligu.
Da li je ovo trenutak, da li je James Harden bio kotačić koji je potreban da se ode do kraja, po prvi puta u povijesti Sunsa...
Slijede riportovi svih utakmica ovog finala...

NBA 2K16 | The Finals | Cavs vs Suns GAME 1

NBA 2K16 | The Finals | Cavs vs Suns GAME 1 - YouTube


Sunsi seriju Finala otvaraju kod kuće.
Vrlo tjesna utakmica, u kojoj Cleveland većinu utakmice rutinirano vodi.
Ono što je mene brinulo jest, da li su Antetokounmpo i Harden dovoljno da se dobije ovo finale.
Neizvjesna utakmica do zadnje minute, uostalom pogledajte i sami.

NBA 2K16 | The Finals | Cavs vs Suns GAME 2

NBA 2K16 | The Finals | Cavs vs Suns GAME 2 - YouTube

Nakon tjesne pobjede u prvoj utakmici, Sunsi imaju veliku priliku povesti 2-0 u seriji.
U drugoj utakmici finala, ista stvar kao i u prvoj utakmici, Cleveland je vodio rutinirano cijelu utakmicu.
A onda u zadnjoj minuti, se dogodilo SVAŠTA! Pogledajte uzbudljivu završnicu i nevjerovatnih zadnjih 20 sekundi utakmice.

NBA 2K16 | The Finals | Suns vs Cavs GAME 3

NBA 2K16 | The Finals | Suns vs Cavs GAME 3 - YouTube

Treća utakmica u seriji je bila presudna za Cavse i dečki su uzeli stvar u svoje ruke.
Razmontirali su me kao beba zvečku i nisu mi dopustili da dišem...

NBA 2K16 | The Finals | Suns vs Cavs GAME 4

NBA 2K16 | The Finals | Suns vs Cavs GAME 4 - YouTube

Cavsi su i u četvrtoj utakmici pokazali zube i uzeli još jednu pobjedu.
Nakon što su izjednačili seriju, LBJ je izjavio da neće više dat niti jednu prigodu za pobjedu Sunsima.
Slijedi povratak kući u Phoenix.

Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns 2-2



« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2016, 06:24:53 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #128 u: Siječanj 23, 2016, 10:21:32 »
                                                 






Zadnji riport za ovu sezonu od Cavsa.
Situacija je vrlo napeta, serija je izjednačena, a oba kluba imaju po prvi put priliku postati NBA prvaci.
Harden ili James? Slijedi GAME 5

The Finals | Cavs vs Suns GAME 5



Nakon "lake" pobjede u petoj utakmici, na korak sam da zakucam ćavao u lijes Cavsa i osvojim prvu NBA titulu!
No ništa nije išlo kako treba odpočetka. Poletni Cleveland i uspavani Sunsi...
Možda i najlošija partija u seriji...

The Finals | Suns vs Cavs GAME 6 











                                                                                     GAME 7


Zadnja utakmica sezone, zadnja šansa za NBA naslov.
Nema povratka, poslije utakmice nema kajanja. Pogledajte najbolju utakmicu NBA lige kao posljednju utakmicu ove sezone.
Jedna od boljih, ako ne i najboljih utakmica NBA finala; GAME 7! Isplati se pogledat čitava utakmica...

NBA 2K16 | Cavs vs Suns - The Finals GAME 7 - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #129 u: Siječanj 24, 2016, 19:39:43 »
Odlična tekma  thumbs1 U nekim trenucima malo previsoka obrana i lagani koševi za Cavse, ali sve u svemu odlično odigrano!

Koliko je igra dobra kad stvarno znaš igrati. Ja sam svoju kopiju nažalost prodao jer mi je jednostavno bila prezahtjevna. Single player me nije zanimao, a online su me lagano dobivali svi  cry1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #130 u: Siječanj 24, 2016, 19:49:56 »
Tnx, a možeš mislit koje je meni uzbuđenje bilo igrat playoff i to finale.
Pogotovo tu sedmu tekmu, na kraju uz knedlu u grlu uspio. Vjerovatno najveća satisfakcija u gamingu.
Apsolutna rulež od osjećaja.

  cry1

Da zaplakao sam kada je utakmica gotova bila, kao što bi to napravio i svaki fan Sunsa. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #131 u: Siječanj 28, 2016, 20:09:39 »
30€ na Steamu  dsmoker
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #132 u: Siječanj 28, 2016, 20:19:56 »
Na Kinguinu 28 ojra

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #133 u: Veljača 14, 2016, 04:29:08 »

PHOENIX SUNS - SEASON 2 - PREVIOUS SEASON RECORD 61-21



SEASON 2016/2017





Nakon što sam sa Sunsima ušao u povijest osvojivši po prvi put u povijesti Phoenix Sunsa NBA ligu, krenuo sam u drugu sezonu s novim trenerom.
Jeff Hornacek dao je ostavku zbog zdrastvenih problema, točnije operacije za koju je potreban dugotrajan oporavak. Jeffu želimo sve najbolje i naše misli su uz njega.
Na njegovo mjesto postavio sam Mike Budenholzera trenera godine od prije dvije sezone. Na njegovo mjesto u Atlanti došao je Darvin Ham.



Trener Budenholzer najavio je "male" promjene u rosteru i svojoj viziji kako bi novopečene prvake pretvorio u još bolju momčad.
Prva odluka Mikea je bila da se od dva staraca Allenu ili Carteru, bar jednom zahvali na fenomenalnoj jednogodišnjoj predstavi u dresu Sunsa.
Odluka je pala na Vince Cartera, koji je trejdan u Toronto Raptorse, da završi veliku karijeru tamo gdje je i počeo.







Sunsi su u novu sezonu krenuli sa par ozljeda, pa su neki trejdovi bili čak i nepovoljni.
Rookie iz Hrvatske Dragan Bender, sezonu je trebao počet u Boston Celticsima, ali smo dali Boguta za nešeg Dragana.
Bogut se nije baš previše uklapao u Budenholzerov plan. A trener Mike je to ovako objasnio.

Andrew je klasa za sebe, ali više prilike mislim dat Andersenu koji je pod pravi stup obrane, iako je u napadu dvije klase lošiji.
No tu je prilika za David Leea koji može igrat i visoko krilo i centra, pa će dobit rotaciju u obje role. A vidjet ćemo što ćemo i sa oživljavanjem NBA karijere za Grega Odena.
Znači tu rotaciju role, kada bi Lee išao na centra, imamo troje dobrih PF da uskoče; Bender, Teletović i Gathers (novak)...


Budući da se Beverly ozlijedio na pripremama za novu sezonu, morao sam rasteretiti nekako mladog Roziera.
A privremeno se u Phoenixu zadržao Deron Williams. Odlaskom Cartera na zadnji vlak u Toronto, SF pozicija trebala je iskusnog veterana.
A to sam dobio u Richardu Jeffersonu, bišveg Cavsa, koji je igrao prošlogodišnje finale protiv Sunsa.
A kada se Patrick Beverly vratio, Williams je poslan u Chicago Bullse...

PG | Rozier, Beverly
SG | Harden, Allen
SF | Antetokounmpo, Webster, Jefferson
PF | Lee, Bender, Teletović, Gathers
CF | Andersen, Oden

Iako nešto kasnije, tj. na polovici sezone (pišem uvijek ove riportove sa zakašnjenjem od valjda sto godina) šaljem Bendera u Hornetse.
Tako da bi ovo trebala biti konačni roster do kraja sezone. Ukoliko zbog ozljede nekog od važnih igrača nešto budem morao mjenjat, to je više sile...
Spremni za obranu titule...

A sada malo o ostalim trejdovima u NBA ligi, možda i najvećim promjenama u zadnjih deset godina. A najzvučnija promjena je definitivno ona od King Jamesa.



Bullsi rade novi Dream Team.
Od odlaska Jordanove generacije, Bullsi nisu bili ni blizu rostera koji bi mogao postati NBA prvak.
No sada je to itekako moguće. Uz Lebrona Jamesa u Bullse su stigli razigravači Deron Williams iz Sunsa te Trey Burke iz Utah Jazza.
A na centralnu poziciju je stigao ni manje ni više Damarcus Cousins. Kakva momčad!

Celticsi su također postali opasni favorit za NBA naslov.
Doveli su Kevina Duranta iz OKC-a, te dobili vrhunskog PF-a u Paulu Gasolu koji još ima šta za pokazat.
Užasno se veselim utakmicama s ove dvije momčadi; bit će lijepo uživati gledajući ponovno jake Celticse i Bullse...

Ostali trejdovi...

J.R. Smith | Cavs --> NY Knicks
Mozgov | Cavs --> Lakers
Al Jefferson | Hornets --> San Antonio Spurs
Taj Gibson | Bulls --> OKC
Joe Johnson | Nets --> LA Clippers

To su barem oni vrijedni spomena. Bit će ovo jako zanimljiva sezona.
Za neke velikane i zadnja. Bryant, Allen, Garnett, Carter...
Kakvi velikani!!!

A sada jedan mali tribut za mladog Terry Roziera, koji je u svojoj prvoj NBA sezoni, kao rookie "odveo" Sunse po prvi put u povijesti do NBA naslova...

Who is Terry Rozier? Terry is Future! | NBA 2K16 Tribute - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K16
« Odgovori #134 u: Veljača 16, 2016, 15:22:45 »
New report!
Kako ja uvijek imam za vrijeme riporta 30-40-50 utakmica više nego što riportam, ovo sam tek sad složio pa moram objavit.
Već si jedno zadnjih par igara u serijalu mislim to napravit i reko zašto ne...

NBA 2K16 | Where Amazing Happens - James Harden 102 pts, 20 threes INSANE PERFORMANCE - YouTube

Utakmica za pamćenje, jer sam razbio 54 godine star rekord; rekord za koji su mnogi mislili da je nemoguće skinuti.
U 46 minuta provedenih na parketu James Edward Harden, Jr. (rođen kolovoza 26, 1989) je skinuo "nedostižnih" 100.
No ne samo to, bradonja skinuo i Bryantovih 12 trica u jednoj utakmici. 13 godina star rekord za nevjerovatnih 20, "dvadeset"!!! trica...

Vrijedi pogledat video i uvjerit se u čaroliju bradonje, uz nevjerovatno ushićene komentatore koji su tek pred kraj malo zakazali, jer je to ipak igra.
A to mi je jako žao, da nikakvog posebnog komentara nije bilo u onom trenutku kada je najveći i najteži rekord oboren.
Ali VIDEO se mora pogledat. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB