Autor Tema: Fallout 4  (Posjeta: 33653 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Fallout 4
« Odgovori #90 u: Studeni 12, 2015, 19:51:02 »
a nemrem baš igrat F4  jaad
F3 bi igrao jer to mogu pokrenut, a i razmišljam si o starim falloutovima da prejdem njih.
Gledao sam neke screenove od prije i djeluje mi zanimljivo isto.
A F3 mi je fakat dobar RFPSPG bio i jako mi je zanimljiv

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #91 u: Studeni 12, 2015, 20:05:50 »
Gledao sam neke screenove od prije i djeluje mi zanimljivo isto.

Evo par umjetničkih skrinova iz četvorke  ;D

Malo sam pouključivo neke opcije i tako to...

Offline the_prodigy

Odg: Fallout 4
« Odgovori #92 u: Studeni 12, 2015, 20:51:19 »
Podijeli s nama mučki provokatoru, šta si pouključivao  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Luckyluke

Odg: Fallout 4
« Odgovori #93 u: Studeni 12, 2015, 20:54:59 »
Krenem igrat, na brzinu sklepam lika i ubrzo shvatim da sam skoro napravio Matt McCounagheya iz True Detective-a  cer1njo



Dojmove javim poslije, tek sam krenuo igrat pa nemam što pametno za reć trenutno.

Offline Praetorian

Odg: Fallout 4
« Odgovori #94 u: Studeni 12, 2015, 21:02:08 »
Men ovo izgleda ko gay verzija michael mayersa a ne mekonahi

Offline Luckyluke

Odg: Fallout 4
« Odgovori #95 u: Studeni 12, 2015, 21:09:59 »
Ako mislimo na istog Michael Myersa (onog iz Halloweena), stvarno ne vidim ništa zajedničko njemu i mom liku. Di si samo njeg našao... lol

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #96 u: Studeni 12, 2015, 21:29:31 »
Ja sam pustio onog default lika jer mi baš fora sliči; isto kao šta sam mass Effect igro sa original Shepardom..
Uz to sam ga još nazvo Todd...  ;D

Offline Luckyluke

Odg: Fallout 4
« Odgovori #97 u: Studeni 12, 2015, 21:37:04 »
Ja sam mu bezveze stavio ime Matt, bez ideje na šta će ličat. I sad mi u dijalozima viču "Hey, Matt... [ubaci nešto]". Baš me zanima šta bi bilo da sam ubacio neko hrvatsko ime...  ;D

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #98 u: Studeni 12, 2015, 21:41:08 »

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #99 u: Studeni 12, 2015, 21:44:13 »
Kako ti radi na tvojoj grafičkoj?

Offline Luckyluke

Odg: Fallout 4
« Odgovori #100 u: Studeni 12, 2015, 21:50:16 »
Bome da!

Na početku sam se usro zahtjeva, ali sam se po 100.-ti put uvjerio da je sve to sranje i da treba isprobat igru prije. Igram sa ovim postavkama + na kartici View Distance svi slajderi su na full. Ide tak tak, da se igrat. Između 30 i 60 fpsa stalno varira. Nervira me taj pad fpsa. Budem malo pročačkao po onim .ini fajlovima pa bu valjda onda sve kak treba.

Offline the_prodigy

Odg: Fallout 4
« Odgovori #101 u: Studeni 12, 2015, 23:03:54 »
Često mi se sruši igra sama od sebe i često mi se dešava jedan bug kada stanem za terminal u Power armoru i završim radit na njemu, više se nemogu micati, mogu samo gledati okolo ali ništa drugo. Tako da obavezno moram quicksejvat i izaći iz Power armora prije nego hoću nešto na terminalu odraditi. Neke druge bugove nisam skužio.

Sviđa mi se Pip-Boy, ima dosta unaprijeđenja od prošlog.
Na VATS se isto privikavam jer je sad u slow-motionu, što je i fora u jednu ruku, moraš brzo reagirat, prije si mogao pauzirat i odlučivat kolko si htio.

Jedino što mi se nekako ne sviđa, ili možda trebam još vremena da se naviknem, to je onaj Perks Screen. Nekako mi je nepregledan i načičkan..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #102 u: Studeni 12, 2015, 23:15:22 »
U 20 sati imo sam jednog letećeg čovjkea u Diamond Cityu i to je sve od bugova...

Meni je Perk Tree baš fora... Treba malo taktizirat i vidjet šta treba i kako.. Npr, koristima energetska oružja te za napravit neke preinake na njima treba Sceince Perk, da bi se on otključo treba imati Intuition na 6 itd.. Baš mi se jako dopao taj sustav.



Također neki utječu na opcije kod razgovora i u par navrata bi mi dobro došo pravi perk!

Igra vuče na Fallout 3, ali to je bilo i za očekivati te bih reko, bar kad se mene pita da ima 80% bolje rješenih stvari naspram 20% lošije...

Vidimo dosta je asetsa korišteno iz trojke no ima i jako puno novih, (poput terminala) pa mi nije jasno zašto su koristili i stare.. Vjerovatno zbog raznolikosti iako prevladavaju recimo terminali iz prethodnika nađu se i ljepši, novi.
No igra je u istom univerzumu kao trojka, new vegas pa se neću žalit.

Šteta šta animacije nisu odradili kao šta ih ima Piper jer ona jednostavno kao da nije iz ove igre! Nadam se da će više bitnijih likova imati tako dobro odrađen voice acting i animacije jer Piper kao da je ispala iz neke druge igre, ne Bethesdine...

Isto mi se sviđa šta uz nove pjesme na radio stanicama koriste i stare te je sada izbor još veći...

Sve u svemu ja sam jako zadovoljan, očekivo sam Fallout 3 sa boljom grafikom i nadajući se da će bethesda iznenadi.. zasada su me uglavnom pozitivno iznenadili...

I da, kontekstualni menu i dinamični crosshair je odličan...  thumbs1
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2015, 23:25:43 od doktor1 »

Offline the_prodigy

Odg: Fallout 4
« Odgovori #103 u: Studeni 20, 2015, 00:17:38 »
Sviđaju mi se lokacije u igri, tj. dizajn pojedinih mjesta. Što zbog same grafike i izgleda, što zbog ideje, npr. Diamond City, 'gradić' sastavljen u stadionu, logički dobra defanziva zbog oblika arene i visokih zidova. Fora mi je kako na višim tribinama žive kao oni imućniji stanovnici, a sam major u predsjedničkoj loži na vrhu, iako su one totalno demolirane i jadne.

Igra na trenutke izgleda stvarno odlično, dobra atmosfera kad je nevrijeme i magla, a nekad baš i ne, ali me ne smeta puno. Još nisam skinuo nikakve modove iako sam vidio da ih ima već, zapravo, samo enhanced blood sam stavio. I mislim da cu neki Reshade / SweetFX samo zbog DOF-a ubaciti, malo mi je čudan taj efekt po defaultu u igri, ko nekakav blur i bloom efekt u jednom.

U igri imam problema sa metcima, fali mi ih stalno, nešto kao kupujem i prodajem ali sve je to slabo, malo sam punio onaj barter perk, popijem neke napitke za charismu prije kupnje da dobijem bolje cijene, ali opcenito jako malo novaca imam što mi otežava stvari. Razvijao sam Gun i Science perkove da mogu upgrejdat puške, ali opet treba i materijala stalno skupljat za to, svako malo više ne mogu nositi toliku težinu pa moram bacati stvari ili prenijeti na kompanjona. Dobro su razradili taj sistem jer nije baš lagano, barem ne sad na početku. Općenito se malo love dobija za questove, a ni XP pointsa se ne dobije puno, tako da treba dobro te perkove iskoristiti. Ja sam se zeznuo odmah u startu kad sam raspoređivao, trebao sam ravnomjernije to napraviti, a ja sam neke osobine skroz zapostavio i sad moram njih povećati da bi mogao otvoriti neke druge potrebne perkove.

Onaj det. Valentine mi je zakon lik, više me se dojmio nego ona ženska novinarka. Uzeo sam ga trenutno sa sobom na jedan zadatak umjesto psa da vidim kako će funkcinirat. A što se tiče psa, svako malo nestane ili zaglavi negdje pa na kraju ostanem sam šetajući okolo, neda mi ga se tražit, onda se pak pojavi kad se loadira neko mjesto itd.. Nije baš za računat na njega  sm1jeh
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #104 u: Studeni 20, 2015, 11:02:38 »
Koji si lvl?
Ja sam lvl 18 i nakon prošlih 20 sati na Normal ovo je novi lik sa 20 sati na Hard  ;D
I idem solo, mrzim kompanjone u bilo kojoj igri... Malo sam na početku sa psom trčkaro.
Sada u ovom prelasku nemam problema sa municijom i slično, pogotovo sa onom za lasere; sada imam 100 shotgun cellova i 200 fucion cellova, a još nisam oslobodio Valntinea!
Sada prvi put rješavam Freedom Trail quest gdje moraš pratit onu crvenu liniju od cigli po Bostonu...



Upgrejdaj Laser Musket! Ja sam došo do četirti punjenja i puška je ko stvorena za Super mutante... Fora kako sve jače i jače svijetli prilikom većeg punjenja...



A tu je i shotgun sa 65 dmg i 12 punjenja!



Prvi put kada sam prelazio nisam imo ni približno ovako dobro oružje čak iako sam doša do većeg lvla...

Ovo mi je trenutni build; naravno uz mnoge perkove....

« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2015, 11:09:58 od doktor1 »