Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan  (Posjeta: 232161 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #855 u: Listopad 13, 2017, 23:51:12 »
Petak 13. a ja osvojio "Drive Like Bruno" BMW-ovu nagradu, 30.10. jurim Red Bull Ringom :)

moje čestitke-uzivaj thumbs1 ave1 p1va šofe1
ak trebaš snimatelja,kopilota,nekog da ti nosi kavu-preporučam se- kuul :P kava1

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #856 u: Listopad 14, 2017, 05:44:53 »


Hej, Mercedes boy! No No!   :P

Tiha patnja mi je Mercedes, vozim Audi, navijam za BMW  cer1njo
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline c0bra123

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #857 u: Listopad 14, 2017, 12:33:19 »
"Jučer u Konzumu: slijepi čovjek govori mladom dečku (u Konzumovoj kuti, ili radi tamo ili je možda na praksi) što mu treba od špeceraja, i da mu šaku sitniša da izbroji. Dečko mu kaže koliko ima novaca, ovaj razmisli i kaže da hoće to i to. Dečko ode, stavi u košaru više od toga, blagajnica blokira i ispadne više nego je čovjek imao novaca. Blagajnica pita 'Hoćemo mi razliku...?' a dečko kaže 'Ne, ja ću sve platiti.'. I plati cijeli račun.
Dokaz da 'mali' ljudi imaju veliko srce. Dečko, svaka čast!"
https://www.medjugorje-info.com/hr/vijesti-iz-regije/svaka-cast-dario-mladi-zaposlenik-konzuma-pomogao-slijepom-kupcu-a-onda-platio-i-njegov-racun



Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #858 u: Listopad 14, 2017, 13:46:56 »
Tiha patnja mi je Mercedes, vozim Audi, navijam za BMW  cer1njo


Tiha patnja mi je BMW, ne vozim BMW (Još!), sveto trojstvo poštujem i što god vozio bio bih zadovoljan.  ;D

Offline c0bra123

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #859 u: Listopad 16, 2017, 15:35:50 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #860 u: Listopad 17, 2017, 17:09:25 »
Obavljen prvi radni dan u novoj firmi.

Nebo i zemlja od dosadasnjeg iskustva. Very fun i odusevljen sam.

Offline c0bra123

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #861 u: Listopad 17, 2017, 17:47:22 »
Opa, bravo! Čestitke. Inače danas sam imao prvo predavanje. Došao sam sa ključevim od auta i naočalim i skockan! A ekipa fino teka,olovka + još sam i zakasnio. Mislim da je profa mislio reć:"Momak! Kafana je preko puta!" ali to je progutao i rekao- sjedni.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #862 u: Listopad 25, 2017, 15:56:10 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #863 u: Studeni 17, 2017, 10:52:48 »
Story time? Story time.

Dakle, jučer kak mi je bio rođendan i pričam sa svojom ženskom kako mrzim ovo doba godine, posebno kak smo se buraz i ja udaljili i "svako je krenuo svojim putem". Jer ovi Božići, blagdani, počevši sa našim rođendanom kreće natezanje oko toga kad će ko koga kada vidjeti i "kak to misliš nebu te došli, pa blagdani su" i zašto nitko s nikim razgovara i svi su napeti i to mi užasno ide na kurac.
I onda razno razna prepucavanja. I to me užasno živcira i uništi mi cijeli holiday spirit i više nisam uopće uzbuđen oko ničega.
Idemo dalje.

Cura mi kaže da će ona meni pripremiti iznenađenje za  Bdan. Ja kažem, može, ali mi nemoj ništa govoriti. Želim biti iznenađen jer dugo nisam. Iako naslućujem da će biti večera i kino jer dugo nismo bili.
Samo reci vremena tako da imam neki time table.

Prvo smo krenuli put Trga i sjeli u Indijski restoran. Još nismo tamo bili. Fina papica, iako volim ljuto uzeo sam medium i bilo je taman. Sljedeći put uzimam spicy  :P
I poanta je bila da stignemo negdje do 1930h. Odmah sam pretpostavio da se radi o kinu jer to je jedino di bilo dobro stići da si na vrijeme ako imaš rezervacije.

Ja spomenem da idemo u kino, ono nagađam. Ona se složi samnom. Ja kažem neka mi ništa ne govori jer želim biti iznenađen dok ne počne film. Ona kakva je, nije mogla izdržati i pita me "Jel te zanima kaj idemo gledat?" Rekoh "Nemoj mi govorit, ali vidim da izgaraš od želje, pa mi reci." I ona meni pobjedonosno kaže da mi fali malo smijeha i idemo pogledati komediju - "Bad moms christmas".
Ja ono, 404 wut?
Ajde dobro, bad moms mi nije bio tako loš, valjda bu i ovo bilo jednako dobro.
Došli mi tamo, ona kupila karte i uputili se mi gore. Popili još po pivicu svaki i ušli u dvoranu 5min prije 2000h. Sjednemo se mi, red C i taman počnu traileri. To se sve privodi kraju, ali ja gledam i nije mi jasno koji kurac ima tako puno ljudi?

Bila je eXtreme dvorana. I ja gledam i čudim se i mislim si "Daj me nemoj jebat da tak puno ljudi ide gledat jebeni bad moms christmas!? "Koja vražja pička filmska materina!?"
Išao sam ko vreća krumpira i s obzirom da inače jako opažam stvari oko sebe, ovaj put nisam toliko mario(no pun intended lol).
Sve se završi i onda najave o mobitelima, kina pet zvekija i slično. I sad obično krene film. Ali ja znam da još znaju pustit exkluzivu, dvije prije početka filma. To znam jer idem po kinima od svoje 10e godine  cer1njo
I krene DC logo. I ja se krenem veselit(oh boy oh boy oh boy)da vidim trailer od Justice League jer ga nisam do sad pogledao ni jednom. I krenu logoi, DC, RATPAC, WB, etc...
I kažem ja njoj, "Vidiš svi znakovi su ovdje. Trebali smo gledati Justice League. A ne jebene bad moms christmas." Ona se počne smijati i kaže "Ovo ti je premijera."
Ja i dalje niš ne kužim. Prva scena Supes, pa se pokazuje Batman, pa Wonder Woman pa ovo pa ono. Gledam nju, gledam platno i ništa mi ni jasno. "Daj da vidim karte!" I ja pogledam karte i gore jebeno piše Justice League.
Dobio sam premijeru Justice League kao poklon. Fakat sam ostao paf i jako ugodno iznenađen. Inače jako loše skriva iznenađenja i sve izblebeće.

Zato je bila puna dvorana jer se gledo JL.
Tak se potrefilo da nisam s njom kupovao karte neg sam gledo neku najavu. Nisam znao koji je film kod kupovine.
Nisam tražio da pogledam di sjedimo. Tako da nisam vidio koji film piše na kartama.
Na kraju joj se super posložilo sve gdje joj je uspjelo iznenađenje, a ja sam bio iznenađen  ;D hug1



Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #864 u: Studeni 17, 2017, 11:12:48 »
 hug1 hug1 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #865 u: Studeni 17, 2017, 12:05:00 »
I ono na kraju filma ti sav sretan i ona se okrene i kaze ti: "Nadam se da si uzivao jer ti je ovo bio zadnji poklon od  mene! Jebite se i ti i tvoji superjunaci, nasla sam drugog!!"
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline bartul_9

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #866 u: Studeni 17, 2017, 12:12:23 »
Hahah lijepa prica, a kakav ti je bio film?
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #867 u: Studeni 17, 2017, 12:18:52 »
Ma film je goli kurac  cer1njo





salim se. .. bum napiso nekaj

Offline blowfish

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #868 u: Studeni 17, 2017, 12:33:23 »
Ma film je goli kurac  cer1njo





salim se. .. bum napiso nekaj

Možda se šališ, ali je istina. Ja jučer gledao, film je smeće  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #869 u: Studeni 17, 2017, 13:09:01 »
Ma dobar je film, ali mi nije bio nekak tolko napet i dobar ko BvS. BvS mi je bio odličan