Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan  (Posjeta: 232166 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #195 u: Kolovoz 21, 2012, 16:10:27 »
 ave1 ave1

Taj crtić sam svaki dan prije škole gledao
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #196 u: Kolovoz 21, 2012, 20:04:26 »





a kaj je sa fisherom?

EDIT:

@Shimmy: sad sam vidio, svaka čast i puno sreće u poslovanju :)  p1va hug1

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #197 u: Kolovoz 21, 2012, 23:17:21 »
Citat:
Vatrogasac Sam 1 - stara sinkronizacija   Small | Large

Vatrogasac Sam ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #198 u: Kolovoz 22, 2012, 08:54:30 »
@Shimmy: sad sam vidio, svaka čast i puno sreće u poslovanju :)  p1va hug1

 hug1 hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #199 u: Kolovoz 25, 2012, 18:38:46 »
Em i Dido (posebno, tj. svaki zasebno, odnosno i zaključno - ne Stan, xd) zagrijali su atmosferu i onda je došlo ovo...

Jedna pjesma, mnogo odluka: Now Playing  hug1

Jučer Gobac, Connect i nekakve gljive, koje nisu šampinjoni  cer1njo
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #200 u: Kolovoz 29, 2012, 00:06:53 »
kad uspiješ najti 500kn koje cijeli dan misliš da si izgubio  hug1

i pokretanje Porschea Cayennea S i LR Range Rover HSE  šofe1 šofe1 kuul

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #201 u: Kolovoz 29, 2012, 00:10:38 »
Objasni se - mislim na ovo zadnje.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #202 u: Kolovoz 29, 2012, 07:56:11 »
u praoni... došo je Cayenne na pranje... mislio sam da će gazda ga upeljat, pa sam se žurio oprati kombi do kraja..
Ispeljam kombi van što prije i sjedam u Cayennea... Gazde nije bilo nigdje pa sam ja preuzeo volan  cer1njo kuul
a zakon je stvar što u D ide užasno sporo pa mu treba dati gasa malo - if you know what I mean ;)
Ista stvar i sa Rangeom... Samo što je Range puno puno ljepši iznutra
Okinem par slika pa stavim  thumbs1

Kad sam ih vozio, mislim da sam malo povratio... u hlače.. dva puta   cer1njo cer1njo

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #203 u: Kolovoz 29, 2012, 13:37:45 »
 cer1njo cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #204 u: Rujan 04, 2012, 02:06:22 »
Soba mi je otišla u plavo crvenu boju. Slijedi crtanje grba Barce i onda nabavka katalonske zastave. 5 godina ljubavi, pa za ništa nebi mjenjao to ave1 ave1 ave1 ave1

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #205 u: Rujan 04, 2012, 02:08:41 »
Za 5 godina buš već navijal za Reala, kažem ti.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #206 u: Rujan 04, 2012, 10:46:44 »
Soba mi je otišla u plavo crvenu boju. Slijedi crtanje grba Barce i onda nabavka katalonske zastave. 5 godina ljubavi, pa za ništa nebi mjenjao to ave1 ave1 ave1 ave1

 ave1 ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #207 u: Rujan 04, 2012, 13:21:17 »
Falling Uphill: Around the world by bicycle: One man's quest for happiness


Savršeno!

Osobno već jako dugo razmišljam o nečem sličnom, ali sve ovisi kako će mi život ići. U svakom slučaju želja mi je jednom barem proći kroz nekoliko zemalja a to se da izvesti ako se natuče neki dugi godišnji, no ako me život odvede u sličnu situaciju kako je i ovog čovjeka, također ovakvo nešto vidim kao savršeno rješenje.
Na žalost moderni život te potrebe za smještajem/poslom/novcem/ostalim modernim problemima ne dopuštaju čovjeku puno prostora ili sredstava za avanturizam, pravu slobodu i ono kuda bi se čovjek trebao IMO kretati umjesto smjera u kojem ide, no kada osoba izgubi sve bitno i ne vidi neku nadu, umjesto da se ubije, padne u depresiju i istrune iznutra ili što god li se već događa, onaj koji smatra da nema više što izgubiti, trebao bi napraviti baš ovakvo nešto. I stvarno ako se nađem kada u sličnoj situaciji, napravit ću to! A iskreno, nadam se da neću morati doći uopće do "ruba" da bih se odvažio/priuštio si nešto ovako oslobađajuće, nadahnjujuće i ispunjavajuće, nego da će mi život i na ljepši način pružiti priliku. Ako ne, odn, do negdje 30-e ili 30 i neke godine shvatim da se nisam nigdje pomakao, nemam perspektivu i sl, našao sam inspiraciju za svoj put  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #208 u: Rujan 04, 2012, 22:03:37 »
Iako ne volim "miksanja" glasova, na ovo nemrem ostati ravnodušan, video je odličan:

Be Water My Friend! Bruce Lee Remix



"Empty your mind...Be formless, shapeless, like water. Now you put water into a cup it becomes the cup, you put water into a bottle it becomes the bottle, you put water into a teapot it becomes the teapot. Now water can flow or it can crash, be water my friend..." - Bruce Lee

Citat:
http://www.youtube.com/watch?v=nIX3p-1tOik


RIP najveći majstore!
Svako sjećanje na tebe je lijepo!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #209 u: Rujan 04, 2012, 22:10:31 »
Za mene oduvijek legenda...