Autor Tema: Uncharted : The Nathan Drake Collection  (Posjeta: 26818 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #60 u: Svibanj 04, 2016, 20:54:08 »
Men je trojka najbolja iz trilogije sm1jeh


Offline bartul_9

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #61 u: Svibanj 04, 2016, 21:19:30 »
Ma i meni je trojka vec za sada u svakom pogledu bolja od prva dva, a tek sam dosao u Siriju.

Iako sam se zasitio Uncharteda, uopce mi se ne igra trojka, danas se natjerao sat ipo i prekinuo.

Cak se mislim otkazat prednarudzbu za Uncharted4 pa ga uzet tamo za nekih mjesec dana kad mi malo splasne ovo.

Drugi dio mi je bio dobar, al ne toliko koliko sam ocekivao i koliko sam slusao od ljudi da je odlican.Mozda to sve drugacije dozivio da sam ga odigrao kad je izasao.Prvi dio mi je bolji od drugog, jednostavno mi je prica bila nekako slada, ljepsa u drugom mi je bilo onako.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #62 u: Svibanj 13, 2016, 17:39:09 »
Upravo zavrsio sa trecim djelom.

Treci dio ima najbolji i najdoradeniji gameplay, grafika izgleda najljepse, obozavam pustinje tako da sam uzivao prolazeci kroz njih.Prica je odlicna, a najvise mi se svida povratak u proslost i upznavanje sa Nathanom, Sullyem i ekipom.

Moram priznat kako mi je prvi dio ipak najbolji.Prica je bila nekako sarmantna i predivna, pa kad sam dozivio preokret oko 10 chaptera i kad je sve eksplodirao ostao sam u totalnom soku.Sljedece dvije igre nisu dosle ni blizu tome.Drugi dio mi je bio najdosadniji, lokacije mi se nisu bas svidale i u njemu sam najmanje uzivao.

Za kraj nakon odigrane kolekcije moram rec da bi dojmovi bili puno, puno ljepsi i brutalniji da sam sve ovo odigrao jos na PS3 kad su izasle.Moram priznat kako sam i ocekivao nesto vise, a to mislim da cu dobit tek u cetvrtom djelu.Sve u svemu odlicni likovi, odlicna prica, predivne lokacija i puno, puno akcije(ponekad i previse).Penjanje i zagonetke, a pogotovo zagonetke su najveci plus.Predivne su, lako ih je rjesit, a kad se pokrene mehanizam i pocmu pomicat kipovi i ostale stvari, otvarat odaje i vrata osjecaj je predivan.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #63 u: Svibanj 13, 2016, 17:43:13 »
Men je treci dio bio najbolji. Bas mi je sjeo super. Inace super osvrt :)

Offline c0bra123

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #64 u: Siječanj 10, 2018, 20:03:56 »
Drugi dio na finalnu borbu prebacio na easy, da mogu treci odigrat. :D za nekih 10h sam zavrsio drugi dio. Heeh. :)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #65 u: Siječanj 10, 2018, 20:13:49 »
Treci je meni odlican, svidao mi se setting masu, pocetak mi je vrh.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Thergothon

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #66 u: Siječanj 10, 2018, 20:26:25 »
Drukčije je dok neku igru odigraš čim izađe i aktualna/referentna je u svom žanru ili nakon čitave jedne generacije.
Naravno, nikad nije kasno, ali definitivno ne može izmamiti onu reakciju koju bi imali da se igralo na vrijeme.
Tu prvenstveno mislim na tehnički dio igre i prezentaciju koja je svojevremeno bila bomba zahvaljujući talentiranom Naughty Dogu. Postoji i ona druga strana novčića, istinska kvaliteta je bezvremenska i teško zastarijeva, a to baš i nije slučaj po pitanju gameplaya.

Offline c0bra123

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #67 u: Siječanj 10, 2018, 23:48:36 »
Razumijem to sve. Ali općenito frustrian sam nakon toliko pušakaranja, i čitanja šta će se desit, i tojih čudovišta, skakanja, uglavnom- zanimalo me što će se desit u trećem dijelu, kad je tu, kad imam igru.
Ali da sam nekad nekad, na PS3 počeo igrat U2, vjerovatno bi vrtio igru po par puta uz duž i poprijeko kao i prvi dio.
Već sam negdje napisao kako sam bio prešao sa Play-a 2 na Play 3 i prva igra je bila Uncharted 1 na televizoru od 200kn 480p.  shy1 shy1 shy1 shy1 Jao grafike u sjećanju,divio se cijeloj igri. Zelenilu u igri, napucavanjem, gameplay, istraživanje... Uff  hug1 O ovom govoriš? ;D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #68 u: Siječanj 11, 2018, 08:48:32 »
Kaj je najveća fora, ja sam Uncharted isto odigrao tek na PS4 i unatoč tome bio oduševljen. Većinu ostalih "zastarjelih" igara ne mogu probavit koliko god one kultne bile, al ovo sam odigrao u par dana sva tri nastavka. Odlično je igra ostarila, a još k tome je vrlo vidljiv korak između recimo jedinice i dvojke što ostavlja još bolji dojam - ako se eventualno i zasitiš jedinice, dvojka je već next level. Između dvojke i trojke nije tolika razlika, ali su obje igre još tehnički na sasvim prihvatljivoj razini za igre stare 8-9 godina.

P.S. Uncharted 2 je najbolji Uncharted!
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #69 u: Siječanj 11, 2018, 13:21:44 »
Složio bih se da nije četvorka tako savršena. Meni jedan od dražih serijala. Meni ima igra sve što akcijska avantura treba imat. Priča i odnosi koje doživimo između likova su fenemenalni. Ali razumijem sve one kojima igra nije ništa posebno, čak ni u svom najjačem oružju - gameplayu. Mene najviše smetaju neprijatelji u trilogiji; oni su žešći treš i tek u četvorci dobivamo dobre i kvalitetno napisane neprijatelje. Sve ostalo mi je TOP. Igra mi ima brutalnu atmosferu i za 20 godina ću sigurno imat PS4 ili konzolu neku koja bi vrtila ovo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #70 u: Siječanj 11, 2018, 14:07:54 »
Kako najjace oruzje, gameplay je tu najslabiji. Pucaj, penji se, pa bude neki qte za otvorit vrata i nesto i to je to. Napucavanje je bolje u svakom nastavku, a u cetvorci je vrhunsku i stvarno je zadovoljavajuc osjecaj pucat na ljude.

Ja obozavam te igre radi price i likove. Obozavatelj sam Indiane Jonesa i svega slicnog avanutristickog tako da je to za mene pun pogodak. Likove su stvarno odradili vrhunski i svi su mi redom sjeli savrseno i zavolio sam ih vec nakon nekoliko sati. Prica je u svakom nastavku meni zanimljiva jer sam veliki fan svih tih prica o izgubljenim gradovima, razinim blagima Inka i tako dalje. Neprijatelji su bezvezni u svakom djelu, al opet sta ja znam, koga bi u ovakvim pricama uopce trebalo ocekivat, nego nekog zlikovca koji zeli unistit svjet. Svida mi se kako su to u cetvrtom djelu odlicno napravili i nisu pratili kalup iz prijasnjih igara.

Prvi dio je meni ostao u najljepsem sjecanju i jednostavno mi je imao tu neku atmosferu i faktor iznenadenja kad me sokirao tamo na sredini igre, u drugom i trecem nastavku se to sve nekako ponavljalo. Malo promjenis ime i mjesto, al sve je ostalo isto. Drugi dio mi je nekako najmanje sjeo, jel to zbog lokacije ili bljutavog negativca neznam, al najmanje mi je bio drag od svih.

Po meni je cetvrti dio najkvalitetniji i najbolje napisan i osmisljen naslov. Razgovori izmedu likova i sve ostalo je po meni savrseno. Gameplay je nazalost opet ostao isti uz eventualno dodatak voznje dzipa i lasa (mislim da u prijasnjim igrama nije bilo lasa, vise se ni ne sjecam), al sve ostalo je isto. Prica u zadnjem djelu je meni bas top, najzanimljivija lokacija i prica od svih djelova, bas me zaintrigirala do kraja i probudila mi mastu.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #71 u: Siječanj 12, 2018, 00:45:09 »
Evo par zanimljivih videa ako neko zeli pogledat.

Uncharted and The Last of Us - Great and Terrible Games - YouTube


Uncharted 4 - The Best Story in the Series - YouTube


Uncharted 4 Gameplay Critique - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #72 u: Siječanj 12, 2018, 12:45:32 »
Ma u U3 sranje od igre pred sami kraj... Neda mi da završim igru kako treba, nego govna moraju se spawnat kao da je FFA multiplayer, majku im.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #73 u: Siječanj 12, 2018, 14:57:02 »
Hahaha. Meni je trojka dobra, ima jako zanimljivih djelova i setting i likovi su mi odlicni.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Hrv4tin4

Odg: Uncharted : The Nathan Drake Collection
« Odgovori #74 u: Ožujak 01, 2018, 07:12:14 »
Meni osobno je ova PS ekskluziva najveće smeće ikada...
Doslovno sam zamrzio Uncharted serijal i ne mogu vjerovati kako su isti ljudi radili i remek-djelo poput The last of us.

Igra je loš klon Tomb Raider-a koji za razliku od ove igre ima zanimljiviju priču, bolje kretnje likova, barem nekakav sustav napredovanja i upgreada oružja.

Ovdje je AI mutav, izbor težine znači samo da Natan može popiti znatno manje metaka, a protivnici znatno više i to je strašno nerealno.
Svi kompanjoni s kojima se Natan druži nisu od apsolutno nikakve pomoći - jedino mogu smetat.
Cover sistem je spojen s rolanjem po podu i spuštanjem na liticu i na nekim mjestima bude ogromnih problema radi toga.

Na kraju krajeva i platinu sam čak išao pobrati, ali igru ne mogu više progutati niti gledati. Ima toliko boljih igara i uopće ne razumijem zašto je ovo postalo toliko razvikano kada su mi igre odvratno loše i na kraju sam igrao samo da završim igru u nadi da će se nešto promijeniti...