Autor Tema: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana i ostale periferije  (Posjeta: 141045 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #30 u: Siječanj 25, 2012, 20:19:38 »
ma neee ja sam kupila logitech gt driving force pro

Offline DogZy

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #31 u: Siječanj 25, 2012, 20:21:08 »
E sad sneki imas li Logitech DFGT ili DF pro?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #32 u: Siječanj 25, 2012, 20:26:53 »
GT  shy1

soriiii


Offline budainka16

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #33 u: Siječanj 27, 2012, 18:58:18 »
Logitech DFPro došao , radi ko beba, hvala ljudi  p1va

Nego, za što služi onaj "punjač" recimo to tako ?  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #34 u: Siječanj 27, 2012, 20:17:31 »
Logitech DFPro došao , radi ko beba, hvala ljudi  p1va

Nego, za što služi onaj "punjač" recimo to tako ?  cer1njo

misliš adapter?

Offline budainka16

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #35 u: Siječanj 27, 2012, 20:23:41 »
Da, skužio sam da kalibrira volan, ali čemu još služi ?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #36 u: Siječanj 27, 2012, 20:26:54 »
Da, skužio sam da kalibrira volan, ali čemu još služi ?

ako je to ono što mislim da je, onda s tim daješ volanu struju -napajanje i stim dobivaš osjećaj otpora volana kod vožnje...

Offline budainka16

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #37 u: Siječanj 27, 2012, 20:46:11 »
Da, vjerovatno... Kad ga uštekam, dosta mi je teško ga vrtit i mogu ga eventualno 90 stupnjeva okrenut sa obe strane !
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #38 u: Siječanj 27, 2012, 20:59:43 »
Da, vjerovatno... Kad ga uštekam, dosta mi je teško ga vrtit i mogu ga eventualno 90 stupnjeva okrenut sa obe strane !

teško ide u vožnji ili na prazno?


na kaj si spojen?

na pc ti ide 45 u svakom smjeru
na pC3 ide više

Offline budainka16

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #39 u: Siječanj 27, 2012, 21:08:16 »
Daj čekam nekog muškog, neznaš mi ti objasnit  cer1njo cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #40 u: Siječanj 27, 2012, 21:13:17 »
Daj čekam nekog muškog, neznaš mi ti objasnit  cer1njo cer1njo cer1njo


 ave1

Offline Thergothon

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #41 u: Siječanj 27, 2012, 21:52:44 »
Ne kuzim kaj te tocno muci....
Tijekom kalibracije pa cak i nakon dok jos nisi u igri ga nemas kaj vrtit volan i prirodno je da ide tesko.
Ako ti pruza uzasno jak otpor tijekom igre (vidim da igras GT) onda si pod opcijama smanji force feedback.
Ako vozis na pc-u, skini si logitech profiler i tamo si sve namjesti, ako hoces mozes si okret staviti na 900 stupnjeva al nema smisla.
Na ps3 rijetko koja igra ti omogucava tu promjenu, vecinom je default postavka idealna - pogotovo u GT-u i ne bi smio imat problema tijekom voznje.

Offline sneki

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #42 u: Siječanj 27, 2012, 22:03:30 »
Ne kuzim kaj te tocno muci....
Tijekom kalibracije pa cak i nakon dok jos nisi u igri ga nemas kaj vrtit volan i prirodno je da ide tesko.
Ako ti pruza uzasno jak otpor tijekom igre (vidim da igras GT) onda si pod opcijama smanji force feedback.
Ako vozis na pc-u, skini si logitech profiler i tamo si sve namjesti, ako hoces mozes si okret staviti na 900 stupnjeva al nema smisla.
Na ps3 rijetko koja igra ti omogucava tu promjenu, vecinom je default postavka idealna - pogotovo u GT-u i ne bi smio imat problema tijekom voznje.

@ budainka16 - jel dovoljno muški
 thumbs1

Offline budainka16

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #43 u: Siječanj 27, 2012, 22:27:07 »
Hardcore muški, ali meni nije problem ta kalibracija nego za šta služi taj adapter ( osim kalibracije ) :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #44 u: Siječanj 27, 2012, 22:29:31 »
Pa za napajanje  ;D
Jednostavno je prevelki da bi stao u kuciste volana.