Autor Tema: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana i ostale periferije  (Posjeta: 151265 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #345 u: Studeni 20, 2014, 21:58:24 »
ne bih se sjetio, sreća da njuskalo pamti istekle oglase
otišlo za 550kn, zajedno sa stalkom
ali moj DFGT je bio vožen. Baš - vožen, 2-3 godine

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #346 u: Studeni 20, 2014, 23:06:38 »
pol novci ,mršavo je to,skoro da se ne isplati prodat tj dat
fala na infu p1va

Offline DogZy

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #347 u: Studeni 20, 2014, 23:50:35 »
To je tako. Stara igračka, ulazi u 7. godinu od izlaska. Namijenjen GT5:Prologeu primarno, tj. PS3 i PC-u a sad je izašla nova generacija koja više ne podržava volane poput Logitecha, Fanateca... Tako da je razumljiva cijena od 550 kuna, jer to je zapravo realna cijena, više-manje, a ne 800+ kuna koliko pametni na njuškalo stave jer u dućanu koštaju po 1200 kuna, cijeni otkad je volan došao na naše police. Možeš i ti staviti 800 kuna cijenu pa vidit oće li se koji cipal uvatit, ali bi možda trajao lov zato jako dugo, ako me kužiš. A i po čemu bi tebe netko izabrao u moru ostalih ponuda s istom cijenom?
Trenutno su konzolaški simraceri u pat poziciji što se perifernih dodataka tiče; moraju dati 3000 kuna i više za novi volan kako bi imali dobro iskustvo.

EDIT: ja sam svog kupio 6.12.2011. za 550 kuna. Kolega kirurg ga je prodavao za 600 ali je bio dobar pa mi je dao popust. Tako da vidiš di te cijene idu... Volan je ko vino ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2014, 23:54:40 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #348 u: Studeni 21, 2014, 00:39:47 »
o jebem ti popust od 50kn  kuul

ja sam svog dao ispod cijene jer sam se htio riješiti što prije, sam stalak sam bio svojevremeno platio 400kn
to što u njuškalu kojekakvi bolidi procjenjuju svoje stvari više nego koštaju u dućanu, to samo govori o ovdašnjem mentalitetu

DFGT sam kupio kad je bio vruća roba (izašao GT5) i platio 85 € u najnormalnijem slovenskom dućanu. Kod nas je bio oko 1.200 kn. Kupujmo kod nas  thumbs1


Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #349 u: Studeni 21, 2014, 15:57:38 »
totalno neisplativo za pro -dat,ja svog nedam onda
isto mi se desilo s autom,nisam ga mogao dat ili pro ,,i  reko ,neka trune,budem u djelove,samo me čudi da ne guraju bar ovog ts 100
,a božić dolazi šofe1

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #350 u: Studeni 21, 2014, 23:40:20 »
opet ja

Thrustmaster T100
Compatibility: PS3/PS4/PC | Release Year: 2014 | Price: Low
Wheel Rotation: 270° | Shifters: Paddle | Pedals: Brake+Gas
Comments: PS4 in-game support. Cannot use D-pad in PS 4 system menu.

opis  volana,a ne kužim-Cannot use D-pad in PS 4 system menu?

kome treba-sve usporedo,osim cijena

The Ultimate "Wheel Buyers Guide" for Game Consoles (PS4, XBox One, PS3, XBox 360, PS2) - GTPlanet

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #351 u: Studeni 21, 2014, 23:50:34 »
kakav je sad ovo-piše suport i ps4

THRUSTMASTER T80 Racing Wheel-95 ojra,media markt

Offline DogZy

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #352 u: Studeni 22, 2014, 00:15:52 »
kakav je sad ovo-piše suport i ps4

THRUSTMASTER T80 Racing Wheel-95 ojra,media markt

Nema force feedback, to ti je za DV Krijesnice, Petar Pan ili Šegrt Hlapić.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #353 u: Studeni 22, 2014, 00:55:18 »
eto,gledao youtubu cca 2 vure i izgleda,bolje čekat čak i 6 mj da padne cjena ovog 300,ovo drugo smjeh i bacanje love,za mene priča gotova
ebala ih pohlepa,kaj nisu mogli dat podršku za dfgt

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #354 u: Studeni 22, 2014, 20:19:00 »
27 u harvy n-i danas košta 2400 kn,normalno bez podrške ps4 cry1

nisam odolio nakon potrage na netu ,da vidim u dućanima,sutra u arenu ili nekam drugam,sam da čujem odgovore,evo kartica,ima li volan za ps4? jaad cry1 shy1 fpalm1

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #355 u: Studeni 22, 2014, 22:19:51 »
Ne leti bezveze. Cekaj T300 i to onda uzmi i miran si cijelu generaciju. Stavljaj neki iznos sa strane i cekaj popuste i uletit ce. Ic kupovat T100 i bacat novac za trenutni uzitak je glupost.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #356 u: Studeni 22, 2014, 23:27:46 »
only  kartica,znači kupovina u hr,samo neznam kaj čekaju s tim volanima?

božić i nova su tu....
kaj nam neznaju uzet novce ili neće????

fakat su glupi,ak nee lansiraju do božića seriju volana thumbs1 šofe1

Offline DogZy

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #357 u: Studeni 23, 2014, 00:45:37 »
Ne leti bezveze. Cekaj T300 i to onda uzmi i miran si cijelu generaciju. Stavljaj neki iznos sa strane i cekaj popuste i uletit ce. Ic kupovat T100 i bacat novac za trenutni uzitak je glupost.
+1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #358 u: Studeni 23, 2014, 01:34:24 »
Nema ih po Europi a kamoli da ce u Hrvatsku jos. Strpljen spasen...
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #359 u: Studeni 23, 2014, 19:45:38 »
ja sam ti nagli-kaj nema,zakaj nema,u p.m-kaj si oni misle,zarađuju na nama i još je neko jebeno zakazao,da nema volana,oprosti mi,al to je golem propust...

kolko bi volana i jeftinijih sada prodali dok su  blagdani i najveća kupovina-neko nebu dobil bonus

a na kraju-svi na guboitku cry1