Autor Tema: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana i ostale periferije  (Posjeta: 151191 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #60 u: Ožujak 06, 2012, 10:37:01 »
CSR još nema niko na forumu, ali Jack-Darkman ga vjerojatno bude uzel - tak da onda bude on mogel dati svoj dojam o volanu iz prve ruke.

Po ovome kaj sam videl po netu - volan bi trebal biti prava stvar - mislim na CSR Elite, za ostale CSR modele nisam baš gledal.

Offline Thergothon

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #61 u: Ožujak 06, 2012, 10:41:20 »
Vec ga je narucil, kroz koji tjedan mu stize  ;D
Jebote, svi prelaze na box i forzu, na kraju bum i ja prodal T500rs i kupil neki fanatec  cer1njo fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #62 u: Ožujak 06, 2012, 10:42:03 »
Mene isto Fanatec vleče, a nemam još ni Xbox.  cer1njo

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #63 u: Ožujak 06, 2012, 10:43:32 »
a recite mi kakva je stvar s drugim jačim volanima koji imaju dosta jak FF...se zagrijavaju jako? kolko bi trebali trajat..i na kraju..kolko uopće se može onda u ''šutu'' igrati dnevno na njima?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #64 u: Ožujak 06, 2012, 10:44:52 »
Ma zajebavam se.
Ne isplati mi se prodavati ovo cudo i dati duplo vise para za volan iste klase.
Jedino ako iduci box nebu podrzaval taj moj model i ako microsoft bude imal neke exkluzivne vizije.

Edit: Kaj se tice zagrijavanja to su price za malu djecu, moji volani su znali raditi doslovno 24h dok sam vozio endurance u jednom komadu i nikakvih problema nije bilo. Naravno, uvijek ima izuzetaka al da bi trebao gasiti svakih pola sata - jednostavno ne!
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2012, 10:48:27 od Thergothon »

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #65 u: Ožujak 06, 2012, 10:51:48 »
e to me plaši,jer čitam malo po forumima i stalno neki problemi,pričaju o pregrijavanju,da im unutra u sistemu pregori..da u fanatecu očito nisu dobro prekontrolirali volan,ma svašta...pa onda se pitam dal da dajem 400€ za set fanatec CSR-a (ne bi onaj elite jer je to malo već previše) pa da mi traje mjesec-dva?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #66 u: Ožujak 06, 2012, 10:56:39 »
Isto tak postoje price za ovaj t500rs da ima problema s ventilatorom i slicno.
Ja jos nisam primjetio taj problem, a i ako bude nesto imam garanciju.
Tak je to, moras biti spreman na rizik - nitko ti ne moze garantirati da ce trajati vjecno.

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #67 u: Ožujak 06, 2012, 11:00:54 »
razumijem..ali kad daješ tolke novce onda očekuješ i kvalitetu ne? ne kažem sad igranje 24h bez stanke..al da mogu igrat bez opterećenja hoće li mi nešto crknut pa da bacim 400€ u smeće..
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #68 u: Ožujak 06, 2012, 11:08:01 »
Ma mislim da se toga nemoraš niti malo bojat. To su vrhunski volani, nebi trebalo/smjelo biti greške. Baš sam u fazi kupnje Fanatecovog GT2 CS edition volana i nekako me puno više privlači od toga CSR Elite ili običnog.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #69 u: Ožujak 06, 2012, 11:11:25 »
Ja ima Xbox,i razmišljam što je novije to je nekako i novija tehnologija,ne znam..i meni je lijep ovaj od Porsche-a.A kako igram samo Forzu uglavnom..onda razmišljam o ovom CSR-u..al ne Elite.Spreman sam i pričekat malo da vidimo kako će se još razvijat situacija,dali će možda još pasti nešto cijene i dali će možda neki drugi proizvođač ponuditi nešto novo za Xbox volane jer stvarno nema puno odabira  hmm
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline maracCK

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #70 u: Ožujak 06, 2012, 11:16:55 »
Evo da i ja nešt napišem  cer1njo

Logitech DFGT - prvi volan koji sam kupio - službeni GT5 volan prije T500RS - za volan same pohvale, odličan FF, full kompatibilan s GT5 i ukratko odličan ALI samo volan (po meni) pedale su daleko od nečeg ozbiljnog......

FANATEC GT2 + CSP pedale - nešto predobro, volan ima toliko funkcija, odnosno toliko se toga da podesiti da sam provodio sate i sate "igrajući" se samo volanom, čisti užitak; jedan primjer: može se podesiti vibracija samog obruča kad se stisne gas do kraja ili do određene točke kao i jačina istog; sve postavke mogu se memorirat tako da jednim pritiskom se uključuju individualne postavke ili za GT5 ili za FM4 ili nešt treće.... CSP pedalu su opet priča za sebe, po meni kao i po mišljenju mnogih drugih jednostavno biljih nema  ave1

Logitech G27 - zbog nedostatka vremena a i sve više obveza jednostavno ne stignem vozit i GT5 i FM4 tako da sam se odlučio samo za GT5 a za što mi je G27 najbolja (najisplativija) opcija, još kad dođem do toga da ga montiram na rinoseat to je onda to. Inače i volan i pedale su odlične, jedina zamjerka - volio bi malo jači FF

O nekakvom "pregrijavanju" bilo koji od volana koje sam imao / imam ja osobno nemam pojma, meni sve radilo i nakon više sati neprestanog igranja......  šofe1
PSN ID - marac_gt

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #71 u: Ožujak 06, 2012, 11:33:56 »
Eto super,sad mi je malo lakše  kadt1kažem hvala na vašim iskustvima,ako neko još ima svoja iskustva sa boljim FF volanima ili sa novim Fanatec CSR volanom (bilo bi još bolje) nek se javi pa da nam svima kaže svoja iskustva,sve ono dobro ili ono loše o volanu  thumbs1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline maracCK

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #72 u: Ožujak 06, 2012, 11:35:47 »
Eto super,sad mi je malo lakše  kadt1kažem hvala na vašim iskustvima,ako neko još ima svoja iskustva sa boljim FF volanima ili sa novim Fanatec CSR volanom (bilo bi još bolje) nek se javi pa da nam svima kaže svoja iskustva,sve ono dobro ili ono loše o volanu  thumbs1

imaš na GTplanet-u opširnu recenziju CSR volana  thumbs1
PSN ID - marac_gt

Offline buby0706

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #73 u: Ožujak 06, 2012, 13:52:26 »
Ma ne,ja imam g27 i po cijele dane je upaljen i vozim najgore staze za volan sa puno ff-a Nurb i suzuku...i nikad mi se ne pregrije,mali bude zagrijan ali to je ništa...samo mi je malo ff slab kao što marac kaže...na 10 mi je ff,ali nije to to..znam da mi je prije samo neznam točno kojeg update bio ff na 8 i bio je jači nego sad na 10... ave1

Offline Jack-Darkman

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #74 u: Ožujak 06, 2012, 21:44:13 »
Vec ga je narucil, kroz koji tjedan mu stize

Da, da  ;D Švabe šalju paket ovaj tjedan od 28.13kg.
Bit ćete počašćeni slikama i možda pokojim videom.