Autor Tema: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?  (Posjeta: 12940 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« u: Siječanj 15, 2012, 11:37:13 »
U planu je popularizacija CSR portala, a ja sam jednostavno ne stignem sve pisati i objavljivati.
Stoga, ukoliko ima zainteresiranih članova, koji imaju iskustva/smisla za pisanje članaka (racing/motorsport vijesti, videi, downloadi itd.) ili nemaju, a misle da mogu, nek se jave tu.
Poželjno je i neko iskustvo s Wordpressom, no to i nije najbitnije, barem zasad.
Racing sadržaja nema toliko puno i 2-3-4 autora mogla bi bez problema u potpunosti držati portal aktivnim, bez puno utrošenog vremena, što je i cilj.
Vjerojatno je svima jasno kako CSR nije profitabilni sajt/forum, sve se radi iz gušta, ljubavi prema utrkama i za dobrobit racinga u Hrvata  p1va
 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #1 u: Siječanj 15, 2012, 11:48:46 »
Ja ću vam radit slike....  kava1 cer1njo ;D

Offline Wulf

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #2 u: Siječanj 15, 2012, 16:38:51 »
Ja sam si baš na android skinuo kao neke vijesti o autima i tak to... Za autosport mogu isto nekaj saznati i tak to...
Razmišljao sam otvoriti kao topic neki na forumu tak o novitetima, vijesti iz autosporta i tak to.. Ali ovdje bi bilo pametnije izgleda  ;D
Možda neko drugi za gaming vijesti :P

Offline Montoya

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #3 u: Siječanj 15, 2012, 16:57:35 »
Razmišljao sam otvoriti kao topic neki na forumu tak o novitetima, vijesti iz autosporta i tak to..

Pa nema nikakve prepreke da ga i ne otvoriš u Motorsport podforumu...  thumbs1
Samo bi te vijesti trebale biti o stvarima o kojima već ne postoji tema ili koje bi rezultirale otvaranjem nove, ak kužiš.
Dakle, tu nebi spadale F1 ili WRC vijesti itd.
A ukoliko si zainteresiran za pisanje članaka/vijesti za Motorsport sekciju na portalu, reci  p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Zg_freak

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #4 u: Siječanj 15, 2012, 17:00:15 »
Ja jesam zainteresiran, ali ipak mi se čini da malo premlad, imam već svoj blog na kojem se malo testiram. kadt1kažem

http://nezacrtano.wordpress.com/

Offline Montoya

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #5 u: Siječanj 15, 2012, 17:04:22 »
Premlad, pa kolko imaš godina?

Recimo da bi za početak stavljal download i video materijale, za njih ne treba preveliki uvod, iako opet mora biti smisleno.
No zato bi prije sve napisal u temu u podforumu za suradnike, ukoliko si zainteresiran (ko i Wulf)...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Zg_freak

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #6 u: Siječanj 15, 2012, 17:33:23 »
Sad ću 15.  ;D

Offline SHOGO

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 81
  • Total likes: 0
  • Da sam htio slušat nekog šupka..prdnuo bih
    • BOSS GAME
Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #7 u: Siječanj 18, 2012, 00:23:55 »
Ak vam treba kakva pomoć tu sam  kava1 samo ne pisat tu sam totalno loš  dsmoker

Offline Montoya

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #8 u: Siječanj 19, 2012, 13:26:55 »
Pomoći forumu može bilo tko, nije teško...
Evo nekih primjera kak to kvalitetno raditi:

- dovođenje novih članova
- otvaranje racing related tema (s nekim uvodom)
- otvaranje tema o racing periferij, Motorsportu, anketa, usporedbi itd.
- poticanje na rasprave općenito - postanje & otvaranje tema, pomaganje drugim članovima
- turniri, lige, neka druga vrsta nadmetanja...

Fali nam mnogo, mnogo tema, pogotovo vezanih uz racing.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline igzyy

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #9 u: Siječanj 19, 2012, 16:48:50 »
Polako,

to će samo od sebe, ja npr dovedem koga mogu i otvorim kad mogu.

Offline DogZy

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #10 u: Siječanj 19, 2012, 22:32:17 »
Pomoći forumu može bilo tko, nije teško...
Evo nekih primjera kak to kvalitetno raditi:

- dovođenje novih članova
- otvaranje racing related tema (s nekim uvodom)
- otvaranje tema o racing periferij, Motorsportu, anketa, usporedbi itd.
- poticanje na rasprave općenito - postanje & otvaranje tema, pomaganje drugim članovima
- turniri, lige, neka druga vrsta nadmetanja...

Fali nam mnogo, mnogo tema, pogotovo vezanih uz racing.

Kao sto moj zvucni imenjak igzyy kaze sm1jeh, polako.
Ovo je novi pocetak, a temelje za ove stvari vec imamo...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #11 u: Siječanj 20, 2012, 00:28:31 »
Kako se može vidit ja sam inspiriran pod gasom, ne digitalnim ni fizičkim, (hvala perotu) ali sam inspiriran....

I jučer sam našim ljudima sa RaceDepartmenta rekao da posjete ovaj forum..., (jedan od njih; Senad, je tamo mod)

Prvo šta je bilo sam dobio pitanje dali mi organiziramo kakve utrke!!!!! - to se najviše odnosilo na GTR2/GTL/rFactor...

Morao sam čovjeku reči NE, to je bilo prije, a sada tu nema dovoljno ljubitelja SimBin naslova da bi se nešto moglo organizirat!!

I sada ću reći, da Vedran/Montoya, ima sposoban PC da vrti dotične naslove to bi se vjerovatno promjenilo, jer ja sam još kada stavio u topik za rFactor za neki turnir i jedino se je javio jedan čovjek, (čije ime ćete vidjet u tom podforumu).....

Stvar je u tome, da ovaj forum organizira vožnje kao šta smo mi kada smo krenuli to bi bila druga priča!!!

I jedan veliki problem je u ljudima koji ne žele vozit turnire u zastarjelim igrama!!!

Ama baš svi ljubitelji digitalbog utrkivanja mogu BESPLATNO dobit ključ od GT Legends!!! Ali ne, to je staro i ružno!! Ali nemaju pojma kakv je guš vozit tu starudiju koju nemožeš kontrolirat i borit se sa 25 ljudi, a ne AI-om...


Zato sam ja i otiš na Racedepartment jer tamo se vozi i zajebava, a ti ljudi su otovreni za sve... A pod time mislim da bi bez ikakvih problema nakon nekog vremena mogli organizirat sa njima kakvu endurance utrku i zabavu samo takvu......


I opet kažem Vedra/Montoya je sigurno za nešto tako ali on trenutačno nema "mašinu" da može sudjelovat, ali treba pokrenut.......

Offline Wulf

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #12 u: Siječanj 20, 2012, 00:44:23 »
Ja sam isto za to... Ali ja uopće neam komp :(
Kad sredim komp sve si te naslove nabavljam i nadam se da će ljudi biti još zainteresirani za te starije naslove

Offline doktor1

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #13 u: Siječanj 20, 2012, 00:48:03 »
Ja sam isto za to... Ali ja uopće neam komp :(
Kad sredim komp sve si te naslove nabavljam i nadam se da će ljudi biti još zainteresirani za te starije naslove

Kolega, nemoj to kupovat...dolai rFactor2 i GTR3 i uzmi nešto od toga jer će se sve "virtualne lige" okrenut tome...

ALi GT Legends možeš i sada dobit besplatno i to preko dvije internet stranice......

Offline Wulf

Odg: Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?
« Odgovori #14 u: Siječanj 20, 2012, 09:19:02 »
Ja sam isto za to... Ali ja uopće neam komp :(
Kad sredim komp sve si te naslove nabavljam i nadam se da će ljudi biti još zainteresirani za te starije naslove

Kolega, nemoj to kupovat...dolai rFactor2 i GTR3 i uzmi nešto od toga jer će se sve "virtualne lige" okrenut tome...

ALi GT Legends možeš i sada dobit besplatno i to preko dvije internet stranice......

Ma i to bum nabavio... Ali mi je gušt imati takve starije naslove, a poslije će im cijena pasti tak da će jedan naslov bit ona 80kn
ali GTR3 uzimam prvo kad izajde ;)

Ak bog da posla i para sve će biti sređeno ove godine ;)