Autor Tema: Gran Turismo 4  (Posjeta: 15684 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #15 u: Veljača 12, 2012, 17:38:31 »
Beton do betona  cer1njo
Dosadna je staza do bola!

Offline Wulf

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #16 u: Ožujak 27, 2013, 23:58:32 »
Meni je bezveze ovo s autima... Ok svaka čast kaj ima onak 2930237895+ autiju, ali me smeta što nema još više...
Pod time mislim, ima onak ono, Nissan Micra, pa Cube, zatim onaj 1HP Daimler i tak to i hrpa ostalog "smeća" od razno raznih proizvođača, ali nema - CRX. jedan od primjera.
Nabrusio sam se na nju za neki compact cup i slične stvari nema je  hmm
isto tako kao što nema ni nekih modela koji su inače zakon. neznam koje sad ali znam da sam primijetio  sm1jeh

što više igram to me više privalči Xbox i FM

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #17 u: Ožujak 28, 2013, 00:10:14 »
Samo cu ovo napisati: ti znas najbolje sto zelis od igre.  kava1

Imas Hondu Mugen Motul ili tako nekako se zove, trkaci je model pa mozemo reci da ipak ima CRX-ice u igri.  sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #18 u: Ožujak 28, 2013, 08:33:50 »
To sam vidio, al mislim da se nemre kupit  jaad
Znam da sad "kukam" za GT4 a tek sam ga počeo igrati, ali gledo sam neke stvari tak i očekivao sam više... Mogli su možda ubaciti više stvari kod servis uz zamjenu ulja. Neznam isto kak je u FMu, ali možda mogućnost promjene boje auta, te raznolikost cijena u tuning villageu i kod tvornčikog tunera? Just a thought
Ali valjda ima nekog smisla i nisu htjeli komplicirati sa dodatnim nebulozama i opcijama da ne oduzima vrijeme..
Ali kapa dolje simulaciji  thumbs1 ave1