Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 158679 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #150 u: Kolovoz 09, 2012, 17:26:39 »
Daj mi reci po kojoj logici je tih 25 kn preskupo?
Kome bi se isplatilo s tom kvalitetom papira tiskat toliku nakladu da 15 kn dođe časopis? U odnosu na druge stvari sasvim normalna cijena.  Malo bubate napamet. Općenito se časopis teško isplati.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #151 u: Kolovoz 09, 2012, 17:27:55 »
Nema tu logike, preskupo mi je jer nemam para. Kupim 2 broja i ode 50 KN...

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #152 u: Kolovoz 09, 2012, 18:41:59 »
Vručina i gašenje kompa svakih pola sata  fpalm1

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #153 u: Kolovoz 09, 2012, 18:49:29 »
Očisti komp od prašine. Prašina + vrućina x komp = gašenje kompa/pregrijavanje

Offline KimiHR

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #154 u: Kolovoz 10, 2012, 14:13:02 »
Sinočnji prekid prijenosa utakmice Inter-Hajduk da bi gledao nekog seronju s Jamajke je umalo rezultirao probijanjem TV-a bocom pive.Srečom po TV u boci je bilo još dosta piva pa sam odustao.

Da mi je vidjeti tog boga-isusa koji će na takav način prekinuti Dinamovu utakmicu

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #155 u: Kolovoz 10, 2012, 14:59:06 »
Hehe sm1jeh

Zabregacka mafija je jaca od one dole vlaske, tako ispada
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #156 u: Kolovoz 10, 2012, 16:21:40 »
Sinočnji prekid prijenosa utakmice Inter-Hajduk da bi gledao nekog seronju s Jamajke je umalo rezultirao probijanjem TV-a bocom pive.Srečom po TV u boci je bilo još dosta piva pa sam odustao.

Da mi je vidjeti tog boga-isusa koji će na takav način prekinuti Dinamovu utakmicu

Slažem se, nisu prekinuli Dinamo a Hajduk jesu. Nije fer bilo.



Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #157 u: Kolovoz 10, 2012, 16:23:51 »
HRT su teže lopovčine. Pročitao sam jučer da su uzeli ženi novac a žena imala 2 teške operacije i oni odmah došli i  tražili lovu. Mislim da je u pitanju bilo 1200 kn. Gamad lopovska.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #158 u: Kolovoz 10, 2012, 17:43:55 »
Bez ljutnje momci, ali mislim da je bilo OK prebaciti na OI umjesto utakmice, ako ništa, ipak je to veći događaj. Ali isto tako se trebalo dogoditi sa Dinamom, i ja osobno tu vidim nepravdu i razlog za živciranje
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #159 u: Kolovoz 10, 2012, 17:44:48 »
Slažem se da su OI bitnije trenutno, ali ako nisu prekidali Dinamovu tekmu nisu smjeli ni Hajdukovu.

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #160 u: Kolovoz 10, 2012, 17:45:56 »
Vidiš da jesu  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #161 u: Kolovoz 10, 2012, 17:47:23 »
Normalno da jesu kad su lopovi na čelu s Brunom Kovačevićem (valjda sam dobro napisao)

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #162 u: Kolovoz 10, 2012, 17:49:02 »
Kaj misliš da njih briga. Peru lovu i toe to. Njih nezanima ničije mišljenje. Makar nema tolko reklama kao i na drugim kanalima ali nema apsolutno ništa za gledat osim sporta a to je za mene jedan veliki + a opet nije nešto za što se treba plačati pretplata.

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #163 u: Kolovoz 10, 2012, 17:49:59 »
Ne znam zbog cega se cudite, tak je oduvijek i covjeku to nazalost postane normalno.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #164 u: Kolovoz 10, 2012, 17:52:36 »
Slažem se da su OI bitnije trenutno, ali ako nisu prekidali Dinamovu tekmu nisu smjeli ni Hajdukovu.

nisi skroz pročitoa moj post  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.