Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 158684 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #165 u: Kolovoz 10, 2012, 18:08:22 »
Bez ljutnje momci, ali mislim da je bilo OK prebaciti na OI umjesto utakmice, ako ništa, ipak je to veći događaj. Ali isto tako se trebalo dogoditi sa Dinamom, i ja osobno tu vidim nepravdu i razlog za živciranje
Ja se uopče ne slažem s tim.I kao nije događaj šta je Hajduk dobio Intera u sred Milana , ali bivši glasnogovornik Dinama i sinočnji veleumni komentator se još uvijek ne može načuditi tome niti sam sebi vjeruje kada je to rekao.
U ostalom za vrijeme Dinamove utakmice naša Zaninović se borila za broncu , a utakmicu nisu prekidali.
Ali važniji je Bolt od Zaninovičke , a i Dinamo od Hajduka jel
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 18:14:03 od KimiHR »

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #166 u: Kolovoz 10, 2012, 19:26:58 »
 thumbs1

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #167 u: Kolovoz 10, 2012, 19:44:12 »

Ja se uopče ne slažem s tim.I kao nije događaj šta je Hajduk dobio Intera u sred Milana , ali bivši glasnogovornik Dinama i sinočnji veleumni komentator se još uvijek ne može načuditi tome niti sam sebi vjeruje kada je to rekao.
U ostalom za vrijeme Dinamove utakmice naša Zaninović se borila za broncu , a utakmicu nisu prekidali.
Ali važniji je Bolt od Zaninovičke , a i Dinamo od Hajduka jel
neznam za tebe ali ja sam gledao tu borbu za broncu na HTV 2 koja je bila nakon Dinama, a prije rukometa.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #168 u: Kolovoz 10, 2012, 20:37:49 »
E ali ti je to bila snimka kadt1kažem
Nije bilo uživo. To je sad druga priča...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #169 u: Kolovoz 10, 2012, 20:40:35 »
bilo je uživo uključenje jer je borba u Londonu bila u 21:30, a to je kod nas 22:30  kadt1kažem
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #170 u: Kolovoz 10, 2012, 20:58:45 »
Dosta više gluposti oko tog "slučaja"!

Utrke od 100 i 200 metara pratil je doslovno cijeli svijet, trajale su malo, a ponudile puno - HRT, ko i ostale kuće, masno je platil te prijenose i nema s tim Hajduk apsolutno nikakve veze!
Isto bi bilo da je igral Dinamo, Varteks ili neki klub iz 3. županijske, kao i neka naša repka ili bilo koji drugi sudionik - ove Olimpijade!
I kakve sad veze s tim svim imaju Zaninović i Dinamo, omg!
To su (bila bi) dva prijenosa, ovo je bilo kratkotrajno uključenje u sam vrh događaja ovih OI-a.

Bičati bi se moglo isključivo da nismo mogli uživo ispratiti (ne pratiti, jer jednostavno je brutalno kratko, kraće od prokletih reklama!) te spektakle!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #171 u: Kolovoz 11, 2012, 16:06:43 »
Bez ljutnje momci, ali mislim da je bilo OK prebaciti na OI umjesto utakmice, ako ništa, ipak je to veći događaj. Ali isto tako se trebalo dogoditi sa Dinamom, i ja osobno tu vidim nepravdu i razlog za živciranje
Ja se uopče ne slažem s tim.I kao nije događaj šta je Hajduk dobio Intera u sred Milana , ali bivši glasnogovornik Dinama i sinočnji veleumni komentator se još uvijek ne može načuditi tome niti sam sebi vjeruje kada je to rekao.
U ostalom za vrijeme Dinamove utakmice naša Zaninović se borila za broncu , a utakmicu nisu prekidali.
Ali važniji je Bolt od Zaninovičke , a i Dinamo od Hajduka jel


Ni ti nisi skroz pročitao moj post kada govoriš ovo podebljano  cry1

Rekoh da su OI važnije i od Hajduka I OD DINAMA. Iskrneo zaboli me za Dinamo, kao i za Hajduk, jer već sam rekao na ovom forumu, ne berem klubove i ne doživljavam ih u nijednom sportu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #172 u: Kolovoz 21, 2012, 13:03:25 »
Ovo je stvarno pre strašno u ovako teškoj situaciji će nam i pokaze uskratit  cry1

Dnevnik.hr - Vlada prekršila obećanje: Prijevoz školaraca ipak neće biti besplatan!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #173 u: Kolovoz 21, 2012, 16:07:50 »
Da, i cijena benge preko 11 kuna, mater im nabijem na .....  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #174 u: Kolovoz 22, 2012, 21:43:49 »
to što vas Švabi je*u s tim serverima  cer1njo
nego sad ozbiljno, danas malo daljnjem susjedu u sred bijelog dana između 11 i 13 sati upali provalnici i odnjeli 2 puške(lovačke),20k kuna i svu zlatninu  cry1 a tih 20k kuna je za koji dan trebao uplatit za vatrogasnu akademiju i što je najgore tu lovu je posudio od nekoga..
prva kuća prek puta čovjek je sjedio u sobi,pratio kladionicu i imao otvoren prozor i nije niš primjetio,a sigurno bi čuo da je auto došo..i kuća se nalazi odmah uz glavnu cestu,a to je još dodatno da bi neko nešto skužio..
to je moralo sve biti dobro isplanirano da su znali da baš u to vrijeme neće niko biti doma a inače ih je 7 u kući,svakodnevno je najmanje dvoje ljudi doma,a što je nabolje ormar s oružjem je bio  negdje  na tavanu i nije bio na vidljivom mjestu i niko posebno nije znao za to, čak nisu ni glavna vrata dirali nek kroz ulaz za na tavan i onda se spustili u kuću po stepenicama.
pa kud je to došlo da se takve krađe događaju u tak malim sredinama  fpalm1 cry1

« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2012, 21:47:14 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #175 u: Kolovoz 23, 2012, 05:06:40 »
99% takvih krađa, lopovi su poznanici, prijatelji ili rodbina.  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #177 u: Kolovoz 23, 2012, 20:43:39 »
o majketi, sa Bundeka do Westgatea. Pa tamo nema NIČEG  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #178 u: Kolovoz 23, 2012, 21:27:09 »
o majketi, sa Bundeka do Westgatea. Pa tamo nema NIČEG  cry1

A ne, ja kad tamo odem imam osjecaj da je pola prostora prazno fpalm1 fpalm1

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #179 u: Kolovoz 26, 2012, 20:52:50 »
Živciraju me kretenčine koji namjerno izazivaju požare, njih treba u zatvor i "malo" ih nalemat. Te budale ne misle šta požari mogu napravit...