Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 158628 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #180 u: Kolovoz 26, 2012, 21:08:52 »
+1  fpalm1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #181 u: Kolovoz 27, 2012, 20:47:55 »
Opet mi sve stalo sa plaćom.
Neznam nekako mi sve smrdi na to da nema druge nego otići odavde, čak nije problem ni kam ni kako.  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #182 u: Kolovoz 27, 2012, 22:01:15 »
Opet mi sve stalo sa plaćom.
Neznam nekako mi sve smrdi na to da nema druge nego otići odavde, čak nije problem ni kam ni kako.  hmm

Iz firme ili zemlje?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #183 u: Kolovoz 27, 2012, 22:06:38 »
Oboje.  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #184 u: Kolovoz 29, 2012, 00:22:24 »
A pazi Cole, moj stari je dobio otkaz a nije dobio plaću od 12. mjeseca prošle godine... I šta da ti kažem, ne radi nijedan roditelj na troje djece - a svo troje idu u školu...
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #185 u: Kolovoz 29, 2012, 05:32:28 »
Otkud ti onda za komp čovječe?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #186 u: Kolovoz 29, 2012, 13:08:35 »
Otkud ti onda za komp čovječe?
Koliko me pamet služi,išao je na more radit!?

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #187 u: Kolovoz 29, 2012, 13:20:34 »
Tako je, a moji nisu htjeli ni čut kad sam im reko da si neću uzet komp nego da ću im to dat.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #188 u: Kolovoz 29, 2012, 13:25:48 »
Ajd pošteni su, ipak si zaradio te pare.

Ma stanje u našoj državi je nikakvo, ja ne vidim nikakvu perspektivu ovdje.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #189 u: Kolovoz 29, 2012, 13:32:16 »
star sam i senilan  cer1njo fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #190 u: Kolovoz 31, 2012, 17:00:14 »
Jučer tijekom pokušaja nabavke Tony Hawk's PS-a izgubil živaca (a i puno igara - iako mi sve zajedno znače manje od ovog klasika) kolko većina ne izgubi kroz par mjeseci...
Igre naravno nemam i dalje, a da sam se pomiril s tim - NE!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #191 u: Rujan 06, 2012, 20:39:31 »
kad nemreš gledati ni filmić na 360p a da ti ne šteka i kad jebeno izgubim živce na to!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #192 u: Rujan 06, 2012, 20:49:09 »
kad nemreš gledati ni filmić na 360p a da ti ne šteka i kad jebeno izgubim živce na to!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!

Pa na čemu to gledaš lol ?

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #193 u: Rujan 06, 2012, 21:34:30 »
kad nemreš gledati ni filmić na 360p a da ti ne šteka i kad jebeno izgubim živce na to!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!

Meni brejkaju i oni od 240p + nemam zvuk na PC-u.

Ma kakvi videi, brejkaju mi sve malo "teže" web stranice...
Više mi neće pokrenuti Speedtest, beskrajno traje traženje mjesta s najmanjim pingom.
To je samo jedan primjer, njihova cijela stranica drastično mi brejka, a nema veze s brzinom neta...


BTW, živciraju me loše reklame, a to je njih 95% - apsolutno me odbiju od cijelog asortimana oglašivača pa da nudi i zlatnu kvalitetu.

A to nije ni 5% onog kaj me sve živcira  :P
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #194 u: Rujan 07, 2012, 01:27:25 »
kad nemreš gledati ni filmić na 360p a da ti ne šteka i kad jebeno izgubim živce na to!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!

Pa na čemu to gledaš lol ?

ma na svom kompu... užas jebote e....
Zato i ne pogledam pol filmova na netu vezano za trailere najave i slične gluposti jer jednostavno nemrem gledati...

kad nemreš gledati ni filmić na 360p a da ti ne šteka i kad jebeno izgubim živce na to!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!

BTW, živciraju me loše reklame, a to je njih 95% - apsolutno me odbiju od cijelog asortimana oglašivača pa da nudi i zlatnu kvalitetu.

A to nije ni 5% onog kaj me sve živcira  :P

I see what you did there  cer1njo