Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 164497 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #195 u: Rujan 12, 2012, 11:02:57 »
To kaj od sinoć pa do sad nije bilo struje!
Sinoć još kolko-tolko, min. napon zavisno o fazi (prvo smo malo gledali kod mene pa je crklo - zapravo, bil je tak mali napon da nije delal ni tv) - uspel kod suseda pogledati prvo poluvrijeme tekme.
I onda je nestala...došla maloprije.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #196 u: Rujan 12, 2012, 11:13:12 »
Znači nisi gledal drugi polčas?  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #197 u: Rujan 12, 2012, 11:16:21 »
Malo i malo poslušal na radiju (na baterije ofc.) kod njega posle nestanka, no meni je to žešća glupost pa sam otišel...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #198 u: Rujan 17, 2012, 19:08:05 »
Retardirani ljudi.

Danas sam mijenjao kolegu na poslu (tip koji je preuzeo posao nakon što sam ja prestao raditi u dostavi), i imao dostavu u Ilici. Ulazio sam kombijem u jedan prolaz tamo u jednoj od zgrada otprilike preko puta uspinjače i trebalo mi je otkad sam došao autom tamo, da uđem jedno 2 minute. Zašto? Zato što se jeda jedini kreten ne bi maknuo. Prvo sam skrenuo sa Gundulićeve na Ilicu, iako je obavezno lijevo, ali dostavu i slične puštaju. I sad se ja vozim 30-ak metara po pruzi, iza mene tramvaj, i sad prvo morma sići sa pruge. Ali ne mogu, jer hrpetina zombija ide prema meni, vidi me, vidi iza veliki tramvaj koji čeka prolaz, i ono, namjerno idu još PREMA autu, umjesto da se maknu. Potrubim malo, ništa... Jebiga, čekam da se raščisti malo (iako je to u Ilici jako teško), i nadam se da šofer u tramvaju vidi i kuži što se događa.

OK, siđem na onaj pješački dio, i sada trebam u rikija ga ugurat u taj prolaz (naprijed nije pametno jer kako rkeoh, prema naprijed kad idem se debili ne miču, a kud ću izlaziti iz tog prolaza van na rikverc kad ništa ne vidim iza, tako da ulazim u prolaz na rikverc, van ću sa njuškom), i lijepo upalim sve žmigavce, svijetli mi ona bijela lampa za rikverc, i MIČEM se polako, ono, valjda 1,5 na sat, i gledam u retrovizorima kako mi idioti idu iza, valjda 20 centi od auta, samo ih vidim an retrovizoru kako mi nestaju na guzici. JEDNAKO mjesta je bilo i naprijed da su me zaobišli, ali ne, teško je napraviti 2, 3 koraka više jer su bili više prema zadnjoj strani, pa idemo mu se šetati tu, iako on mora unutra, i ne vidi nas, a da ga pustimo ušao bi za 5 sekundi  fpalm1 fpalm1

Nije ni blizu prvi put, ali danas što su mi radili, pa nekad mi dođe da bih ih pobio sve  cry1

I onda kada sam izlazio, opet ista priča, ali sad, provirim ja skoro do tračnica, kuda nekim čudom ne hodaju toliko kao iza auta koji se kreću u njihovom smjeru a nemaju nikakvu preglednost jedno metar i pol širine iza, i samo što nisam izašao na iste i bio "slobodan" do Frankopanske gdje se mogu vratiti na normalnu cestu, kad ono, 3 žene se naprijed pojave. Dvije stanu, jedna ide. A ja naravno cijelo vrijeme išao prema naprijed, i ova nije mogla stati da prođem. Ja po brenzi, i kako sam imao otvoren prozor, jedna od ove dvije prokomentira onako zajedljivo "pa je hoće ovaj ili neće".

E pa p***a ti ma****na, ja SAM IŠAO naprijed, HTIO SAM, jel, ali se jedna od vas krava mi nasadila naprijed. Mislim, mogu ja, i iskreno HOĆU tj želim, ali 20 metara dalje je murjak i previše svjedoka pa mi se ne zajebava zbog zgažene muhe bez glave !

Isuse kako me ljudi znaju nekad iznervati, to nije normalno. Inače sam u prometu jako miran tip, ako potrubim nekome 3 puta na godinu (za nekretanje na zelenom, za to što mi sjeće put, oduzima prednost, sve...), puno sam rekao, i stvarno svakakve gluposti trpim na koje drugi planu, ali ovo... i svaki put je tako bilo i meni kada sam radio u toj dostavi i išao u centar.
Dovraga, znam da je ovo pješačka zona, ali isto tako ja IMAM POSLA ovdje, ja SMIJEM doći ovdje, i što ne mogu dobiti 5 sekundi prostora da uđem u šugavu "garažu". Jaaaoooooo  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #199 u: Listopad 10, 2012, 08:46:45 »
kad ti komp OPET krepa -.-
i moraš biti na kompu od starog i znaš da će popizdit s vremenom hmm

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #200 u: Listopad 31, 2012, 11:31:02 »
To na kako niske grane je spalo domace gaming novinarstvo i recenziranje.
Jedan domaci casopis koji ima exkluzivnu recenziju Halo 4 igre nigdje na naslovnicu ne stavi nikakav podatak o tome. No tek sad mi je jasno zbog cega, jos uvijek traje embargo i tek od ponoci se sluzbeno smiju objaviti rece za navedeni. IGN bi trebao u ponoc objaviti prvu sluzbenu. O MP nema ni rijeci, igrala se PIRATSKA verzija koja je leakala mjesec dana prije sluzbenog izlaska. Ma radije si dupe obrisem s tih 25kn kolko navedeni casopis dodje. Bitno da vlada licemjerje na forumu i mrtvi se dizu na spomen obicnog yogurta jer to je odavno sinonim za zna se kaj, a vjerojatno na taj nacin 99% stvari nabavljaju. Krajnje neprofesionalno i zbilja se nadam da ce ih domaci neprofitabilni portali pokopati - besplatno i puno kvalitetnije!

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #201 u: Listopad 31, 2012, 11:38:24 »
To na kako niske grane je spalo domace gaming novinarstvo i recenziranje.
Jedan domaci casopis koji ima exkluzivnu recenziju Halo 4 igre nigdje na naslovnicu ne stavi nikakav podatak o tome. No tek sad mi je jasno zbog cega, jos uvijek traje embargo i tek od ponoci se sluzbeno smiju objaviti rece za navedeni. IGN bi trebao u ponoc objaviti prvu sluzbenu. O MP nema ni rijeci, igrala se PIRATSKA verzija koja je leakala mjesec dana prije sluzbenog izlaska. Ma radije si dupe obrisem s tih 25kn kolko navedeni casopis dodje. Bitno da vlada licemjerje na forumu i mrtvi se dizu na spomen obicnog yogurta jer to je odavno sinonim za zna se kaj, a vjerojatno na taj nacin 99% stvari nabavljaju. Krajnje neprofesionalno i zbilja se nadam da ce ih domaci neprofitabilni portali pokopati - besplatno i puno kvalitetnije!
Sramota! Znači za REBOOT ni lipe!!!!

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #202 u: Studeni 20, 2012, 20:45:39 »
Ova kladionica me tjera u yebenu propast više  cry1

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #203 u: Studeni 20, 2012, 20:59:05 »
pa danas si barem mogo Barcu hendikep odigrati :P
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #204 u: Studeni 20, 2012, 21:03:35 »
Pao sam na Bateu, tuku doma Bayern i Lille u gostima a doma izgube 0-2 od Lillea  fpalm1

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #205 u: Studeni 20, 2012, 21:05:23 »
ahh, ja se rijetko kladim i onda kad uplatim onda se dogodi neka spešl tekma i favorit zaebe  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #206 u: Studeni 20, 2012, 21:08:12 »
Od kad sam dignul 320 kn, sve je krenulo nizbrdo. Stalno 1 par  cry1 cry1

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #207 u: Studeni 20, 2012, 21:12:28 »
Nadam se da si još uvijek na tarifi 5kn,10kn eventualno 20  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #208 u: Studeni 20, 2012, 21:13:52 »
Da, da  thumbs1

Offline s2000

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #209 u: Studeni 21, 2012, 20:42:21 »
Mene za vikend bayern syebao za 550kn  cry1 al sam na onim šugavim psima zaradio 130kn al sam toliko živaca pogubio